Προς το περιεχόμενο

Lenovo IdeaPad Flex 5 14ARE05 (R5-4500U/8GB/512GB/FHD/Touch/W10 S) 599ευρώ ~ Public


Billator

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το ίδιο το έχει και ο Κωτσόβολος στα 599 τα 4 από τα 8 GB είναι soldered και εκτός απ την nvme θύρα έχει και για sata 2.5 δεν είναι touch και η οθόνη ανοίγει 180 μοίρες. Θεωρώ ότι έχουν κάνει λάθος στην περιγραφή καθώς τα flex είναι και με φωτιζόμενο πληκτρολόγιο. 

Επεξ/σία από miclia
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 61
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

3 ώρες πριν, cb_papi είπε

Η USB-C που έχει είναι μόνο για να φορτίζει; Δεν μπορείς να μεταφέρεις δεδομένα ή να συνδέσεις ένα docking station;

Αν ειναι όπως τα υπόλοιπα οικονομικά μοντελα, μπορεις να φορτίσεις κινητό,  και μεταφορά data, σαν απλή USB δηλ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Συνήθως για την type c αυτό που λείπει είναι η μεταφορά εικόνας..με dp alt mode κλπ..

Τους περισσότερους δε τους πειράζει αλλά είναι χρήσιμο χαρακτηριστικό.. και εν έτη 2020 θα περίμενε κανείς να το έχουν όλα τα λαπτοπ που είναι κάπως αξιοπρεπή. 

Αν είναι και χωρίς αφή.. Απλά αδιάφορο. Αν κάποιος παραλάβει ας ενημερώσει για το τι ισχυει

Επεξ/σία από baskon
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 λεπτά πριν, paoeki είπε

Είναι προσφορά, ή είναι η τιμή που θα ισχύει από δω και περα;

Αν οντως εχει ips οθονη, ειναι η τιμη που θα ισχυει απο δω και περα.

Αν δεν εχει ips οθονη, ειναι αντιπροσφορα.

Δε νομιζω να αξιζει να ασχοληθει κανεις με το συγκεκριμενο,  εκτος αν οντως τον ενδιαφερει το "2 in 1".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά ξερει κανεις το SKU?

9 minutes ago, sexymwro7 said:

Αν οντως εχει ips οθονη, ειναι η τιμη που θα ισχυει απο δω και περα.

Αν δεν εχει ips οθονη, ειναι αντιπροσφορα.

Δε νομιζω να αξιζει να ασχοληθει κανεις με το συγκεκριμενο,  εκτος αν οντως τον ενδιαφερει το "2 in 1".

Γιατί λες οτι αυτη η τιμη θα ισχύει απο τωρα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν γνωρίζω τις τιμές της αγοράς. Από αυτά που κατάλαβα, είναι καλή τιμή για αυτά που προσφέρει αλλά τελικά δεν είναι προσφορά γιατί απλώς αυτή είναι η τιμολόγηση της Lenovo.

Η τιμή μου φαίνεται ελκυστική. Σκεφτόμουν να χτυπήσω Surface (έχω το pro 2 και ήρθε καιρός για αναβάθμιση) αλλά οι τιμές ξεπερνούν το χιλιάρικο. Αυτό εδω καταλήγει στο πεντακοσαρικο (έχω 100 ευρώ yellows και σκοπεύω πρώτη φορά να εξαργυρωσω) και με έχει βάλει σε σκέψεις. Δεν βλέπω να αντέχω μέχρι το βράδυ. 

Επεξ/σία από paoeki
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ το χτύπησα και μόλις μου ήρθε στα 525(έχω γνωστό). 
 

νομιζω σε αυτήν την τιμή είναι απίστευτη προσφορά και ας είναι 8 gb για ελαφριά χρήση.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, OptimusSprite είπε

Δεν το έχω ανάψει ακόμα αλλά έχει και ένα pen ξεχωριστά άρα υποθέτω πως ναι 

Ποιο pen ειναι; Το active pen, το active pen 2 ή καποιο αλλο;

Επεξ/σία από paoeki
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τη συζήτηση χάθηκε η προσφορά (τελικά ήταν προσφορα). Το βράδυ θα έπεφτε παραγγελία. Παραδοσιακά παραγγέλνω το βράδυ, όταν όλοι κοιμούνται. Κρίμα. Κάποια στιγμή θα ξαναβγεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προφανως κ ηταν προσφορα, αν καποιος κοιταξει απλα τις τιμες 599 ευρω εχουν αρκετα laptop με τον 3500u. στο σαιτ της lenovo αντιστοιχα  laptop χωρις touch οπως του κωτσο ξεξινανε απο 630+, οποτε οποιος σχολιαζει μπορει ν κοιταει πρωτα τις τιμες γιατι προκυπτουν λαθος εντυπωσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...