Προς το περιεχόμενο

Lavor fast 120 πλυστικο μηχανημα 49.90 @leroy


bjj-p

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, fylatos είπε

Το αγόρασα εχθές αυτό το σκουπίδι για να πλύνω ένα αυτοκίνητο και μια βεράντα μια φορά μέσα στο δεκαπενταύγουστο και ενώ περνάει νερό δεν έχει πίεση (βασικά την κόβει την πίεση). Την Τρίτη επιστροφή και πιστωτικό και ποτέ ξανά σκουπιδοεταιρια. Φτηνό είναι και το nifilsk στα 70€. Εμένα με έφαγε η τσιγκουνιά μην φάει κι εσάς.

Τα βιντεο στο γιουτουμπ δεν δειχνουν κατι τετοιο που λες. Τηρησες την προβλεπομενη χρηση του με διακοπες στη λειτουργια ωστε να ξεκουραζεται το μοτερ; Μηπως ετυχες σε ελλατωματικο; Η φθνηνη σειρα ολων των εταιρειων στα ιδια μπαρ πανω κατω εχουν τις ιδιες προδιαγραφες με τα ιδια υλικα. Απλα στα 50€ δεν βρισκεις ουτε ψεκαστηρα χειροκινητη.

Επεξ/σία από bjj-p
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έχω κανα μήνα για 50€ και περιστασιακή χρήση για κανα πλύσιμο αμάξι - βεράντας είναι μια χαρά! Λόγω του ότι είναι μικρό θέλει να το αφήνεις λίγο μετά την χρήση για να μην ζορίζεται, πραγματικά bar είναι κάτω από 100, 120 με τίποτα. Στα 50€ μην περιμένετε να πάρετε και πλαστικό επαγγελματικής χρήσης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, bjj-p είπε

Τα βιντεο στο γιουτουμπ δεν δειχνουν κατι τετοιο που λες. Τηρησες την προβλεπομενη χρηση του με διακοπες στη λειτουργια ωστε να ξεκουραζεται το μοτερ; Μηπως ετυχες σε ελλατωματικο; Η φθνηνη σειρα ολων των εταιρειων στα ιδια μπαρ πανω κατω εχουν τις ιδιες προδιαγραφες με τα ιδια υλικα. Απλα στα 50€ δεν βρισκεις ουτε ψεκαστηρα χειροκινητη.

Ελλατωματικό ήταν δε λειτούργησε ποτέ δεν έκανε ποτέ prime η αντλία.

Και γενικά αν δεν παρασυρθείς από τη τιμή, με το nilfisk με συν 20-25€ είσαι super ok με καλύτερη ποιότητα πλαστικών και καλύτερη γενικά κατασκευή. Την γνώμη μου λέω, όπως είπα κι εγώ παρασύρθηκα από την τιμή που προφανώς είναι καλή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...