Προς το περιεχόμενο

Οι gaming κάρτες γραφικών της Intel θα κυκλοφορήσουν το 2021


trib

Προτεινόμενες αναρτήσεις

19 ώρες πριν, pW είπε

Εγώ μια φορά αγόρασα ιντελ (μετοχές) τώρα που έπιασε πάτο. Για την ιντελ μιλάμε σε λίγο καιρό θα πάει παραπάνω από εκεί που βρισκόταν. Έτσι και αλλιώς θεωρώ ότι υπάρχει χώρος για δύο μεγάλους στην αγορά αυτή ανετοτατα.

Ελπίζω να πήρες αρκετές, γιατί στα πάνω της την βλέπω στα 65-70€ ..θα πάρει καιρό να ανέβει, να αξίζει το investment τουλάχιστον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, MTX είπε

μην πιάσουμε την ίδια συζήτηση πάλι , 3700x/3800x/3900x χωρίς cooler του εμποριου δεν κάνουνε δουλειά , καλός το έχουνε το μαμά cooler αλλα δεν μπορεί να καλύψει το TDP , καλύτερα να μην το είχανε καν στη συσκευασία και να κόβανε 20 ευρώ από τι τιμή , εγώ τελευταία έχω φτιάξει αρκετά συστήματα με AMD για πελάτες , πιο  stable από intel δεν είναι , άσε που κάνουνε και διπλάσιο χρόνο να μπούνε στα windows , και όσο αφορά τον 10600k για μένα είναι ο πιο τίμιος CPU στην αγορά αυτή τι στιγμή

Και εγώ έχω φτιάξει πολλά συστήματα σε πελάτες :) Και AMD και Intel. Και σου απαντάω σε αυτά που λες ότι σε όλα λες ότι να ναι και είσαι εκτός τόπου και χρόνου. Τώρα να κάτσω να σου αναλύσω γιατί δεν είναι έτσι και ισχύει το αντίθετο από αυτό που λες, όχι δεν θα το κάνω. Γιατί και να σου πω, όπως και άλλοι θα μπορούν εδώ να σου αναλύσουν γιατί δεν είναι έτσι, δεν θα το καταλάβεις. Είσαι στον χώρο και αυτά που λες ή είναι παραπληροφόρηση ή δεν είσαι και πολύ σχετικός. 

PS. Sorry αν σου φάνηκε επιθετικό σχόλιο, αλλά δεν είναι. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα στο Forum.Θυμάμαι κ εγω οτι για κάρτα γραφικών,έλεγε πριν 2-3 χρόνια κ τότε έκανε 1 ''συνεργασία΄΄ μ την AMD,για ενσωματωμένα γραφικά κ νόμιζα πως αυτό εννοούσε......Τώρα πάλι τα ίδια λέει,αλλά για vfm,οπότε μάλλον θα βγάλει καμιά entry level,τύπου 1030 & 550.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 ώρες πριν, kostas7837aek είπε

Και εγώ έχω φτιάξει πολλά συστήματα σε πελάτες :) Και AMD και Intel. Και σου απαντάω σε αυτά που λες ότι σε όλα λες ότι να ναι και είσαι εκτός τόπου και χρόνου. Τώρα να κάτσω να σου αναλύσω γιατί δεν είναι έτσι και ισχύει το αντίθετο από αυτό που λες, όχι δεν θα το κάνω. Γιατί και να σου πω, όπως και άλλοι θα μπορούν εδώ να σου αναλύσουν γιατί δεν είναι έτσι, δεν θα το καταλάβεις. Είσαι στον χώρο και αυτά που λες ή είναι παραπληροφόρηση ή δεν είσαι και πολύ σχετικός. 

PS. Sorry αν σου φάνηκε επιθετικό σχόλιο, αλλά δεν είναι. 

service σε 15 μαγαζιά κάνω στην Αθηνα  , κινητά , laptop , παιχνιδομηχανές , τηλεόρασης και ότι άλλο βάζει ο νους σου από pcb repair μέχρι reballing ,  ασχολούμαι σοβαρά με το hardware έλα και ρωτα τα μαγαζιά που συνεργάζομαι δεν είμαι τεχνικός του youtube ,  τι να κάνουμε όμως το δέχομαι υπάρχουν και πιο σχετικοί σαν και σένα ας πούμε , και θα το αφήσω εκεί δεν έχω λόγο να διαφωνήσω μαζί σου , να μου πεις και που είσαι να έρθω να δω τι κανεις μπας και μάθω και τίποτα παραπάνω

Επεξ/σία από MTX
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...