Προς το περιεχόμενο

iPhone με εγκατεστημένο το Fortnite πωλούνται ήδη στο eBay


dimakisk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 71
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 λεπτά πριν, Aggelos_INSM είπε

Δεν εχεις 🙃

 

16 λεπτά πριν, MixalisX είπε

Στα @@ μου

Ωωωωωω τα μισα

15 λεπτά πριν, Aggelos_INSM είπε

Δεν εχεις 🙃

 

16 λεπτά πριν, MixalisX είπε

Στα @@ μου

Ωωωωωω τα μισα

15 λεπτά πριν, Aggelos_INSM είπε

Δεν εχεις 🙃

 

16 λεπτά πριν, MixalisX είπε

Στα @@ μου

Ωωωωωω τα μισα

15 λεπτά πριν, Aggelos_INSM είπε

Δεν εχεις 🙃

 

16 λεπτά πριν, MixalisX είπε

Στα @@ μου

Κολλησε το κινητο και πατηθηκε πολλες φορες

Επεξ/σία από georgepppo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, tsarouc είπε

Αν ήταν έτσι θα είχαμε όλοι κινητά 10ετίας. Δεν πάει έτσι...

Βασικά δεν επικροτώ τις συγκεκριμένες αγγελίες και τις θεωρώ γελοίες και πιο γελοίους αυτοί που θα τα αγοράσουν. Αλλά περισσότερο απεχθάνομαι και σιχαίνομαι τις εξυπνάδες του καθένα που ξέρει μόνο να κρίνει να ειρωνεύεται και να προσβάλει και τίποτε άλλο.

Και με ένα καινούργιο Android των ~150€ μπορείς άνετα να παίξεις fortnite - πόσο μάλλον με μεταχειρισμένα 3ετίας που μπορείς να πάρεις αρκετά καλύτερη συσκευή με snapdragon 800+ (φυσικά να ψάξεις καλά θέλει)

Δεν είναι τυχαίο που αρκετοί από εμάς σχολιάζουμε με έναν θυμό/ειρωνεία γιατί τον τελευταίο καιρό οι εταιρίες τα έχουν χαμένα και γενικά ο καταναλωτής πιο πολύ βγαίνει χαμένος και γενικώς  δεν μας αρέσει καθόλου τελευταία οι κινήσεις των εταιριών (ειδικά στο ότι θέλουν κάθε χρόνο να μας αναγκάσουν να αγοράζουμε καινούργια συσκευή)

Τώρα αυτό που έγινε με το fortnite στα iPhone είναι πολύ λογικό να υπάρξουν τέτοιες αντιδράσεις/σχόλια γιατί οι iPhone users έχουν δώσει τόσα λεφτά για iPhone και να μην μπορούν τώρα να παίξουν ένα παιχνίδι ενώ οι κάτοχοι Android (ακόμη και με φθηνή συσκευή) να μπορούν να παίξουν το παιχνίδι αυτό...

Επεξ/σία από KnightRider
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

52 λεπτά πριν, Aggelos_INSM είπε

δε ρωτησα

Πιστεψε με, ναι.. 

 

49 λεπτά πριν, MixalisX είπε

Στα @@ μου

 

48 λεπτά πριν, Aggelos_INSM είπε

Δεν εχεις 🙃

Σταθμισμένος μέσος όρος IQ και των δύο σας προσεγγίζει το 50.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, KnightRider είπε

Και με ένα καινούργιο Android των ~150€ μπορείς άνετα να παίξεις fortnite - πόσο μάλλον με μεταχειρισμένα 3ετίας που μπορείς να πάρεις αρκετά καλύτερη συσκευή με snapdragon 800+ (φυσικά να ψάξεις καλά θέλει)

Δεν είναι τυχαίο που αρκετοί από εμάς σχολιάζουμε με έναν θυμό/ειρωνεία γιατί τον τελευταίο καιρό οι εταιρίες τα έχουν χαμένα και γενικά ο καταναλωτής πιο πολύ βγαίνει χαμένος και γενικώς  δεν μας αρέσει καθόλου τελευταία οι κινήσεις των εταιριών (ειδικά στο ότι θέλουν κάθε χρόνο να μας αναγκάσουν να αγοράζουμε καινούργια συσκευή)

Τώρα αυτό που έγινε με το fortnite στα iPhone είναι πολύ λογικό να υπάρξουν τέτοιες αντιδράσεις/σχόλια γιατί οι iPhone users έχουν δώσει τόσα λεφτά για iPhone και να μην μπορούν τώρα να παίξουν ένα παιχνίδι ενώ οι κάτοχοι Android (ακόμη και με φθηνή συσκευή) να μπορούν να παίξουν το παιχνίδι αυτό...

Δεν διαφωνώ σε τίποτε από αυτά που λες. Καθώς και συμφωνώ ότι πρέπει να υπάρχουν σχόλια και αντιδράσεις. Αλλά να βρίζεις κάποιον που έβαλε μια αγγελία? ΤΟ θεωρώ τουλάχιστον υπερβολή. Αλλά ίσως είμαι μόνο εγώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, tsarouc είπε

Δεν διαφωνώ σε τίποτε από αυτά που λες. Καθώς και συμφωνώ ότι πρέπει να υπάρχουν σχόλια και αντιδράσεις. Αλλά να βρίζεις κάποιον που έβαλε μια αγγελία? ΤΟ θεωρώ τουλάχιστον υπερβολή. Αλλά ίσως είμαι μόνο εγώ.

Που είδες ακριβώς βρισιά εσυ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, tasosbacon είπε

Που είδες ακριβώς βρισιά εσυ?

Διάβασε προσεκτικά όλα τα μηνύματα. Θα δεις αρκετές πιστεύω. Εκτός και αν τα διέγραψαν οι διαχειριστές της σελίδας.

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλάκα πλάκα, υπάρχει κανείς που να το είχε και να του δουλεύει μετά την αφαίρεση; Το είχα όταν κυκλοφόρησε, το βρίσκω στις «αγορασμένες» εφαρμογές και κατεβαίνει κανονικά , αλλά στο 80% της ενημέρωσης, μπυ πετάει μήνυμα ότι κάτι είναι corrupted και ξεκινάει από την αρχή ( iPhone )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, tsarouc είπε

Διάβασε προσεκτικά όλα τα μηνύματα. Θα δεις αρκετές πιστεύω. Εκτός και αν τα διέγραψαν οι διαχειριστές της σελίδας.

Δεν διέγραψε κανεις τίποτα. Προφανώς οποίος έχει την μύγα μυγιαζεται. Καλό σου απόγευμα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, tsarouc said:

Πως θα κάνει αναβάθμιση οεο? Δεν θα το πετάξει έξω ο σέρβερ?

Λογικά δεν θα μπορεί καν να κάνει αναβάθμιση αφού θα του ζητηθεί το Apple ID που είχε αρχικά χρησιμοποιηθεί για να κατέβει. Εκτός κι αν έχει αλλάξει κάτι και δεν το γνωρίζω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν με ανησυχεί το ότι πωλούνται ένα σκασμό λεφτά. Και εγώ μπορώ να πουλήσω στο eBay μια τρίχα μου με τιμή εκκίνησης 10000 ευρώ. Αυτό που με ανησυχεί είναι ότι υπάρχουν άνθρωποι που θα το αγοράσουν!!!

Επεξ/σία από ier506
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...