Προς το περιεχόμενο

Download βιντεο απο ΕΡΤ


xp-user

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 15/6/2022 στις 3:26 ΠΜ, jkr21 είπε

Καλησπέρα λίγο αργά η απάντηση αλλά δες αυτό στο σωστό topic. Έτσι το κάνω εγώ και δοκιμαστικέ με free λογαριασμό και σειρά (Άγριες Μέλισσες) αλλά δεν βλέπω λόγο να μη δουλέψει και με σειρά συνδρομής. Διάβασέ το με προσοχή γιατί είναι λίγο περίπλοκο και μακρινάρι...όπως το έχω γράψει.

Αν έχεις απορία ή κολλήσεις κάπου γράψε καλύτερα σε εκείνο το topic. Θα περιμένω ενημέρωση αν το επιχειρήσεις.  

Θελω να σε ευχαριστησω πολυ μονο που μπηκες στον κοπο να το ψαξεις και να μου απαντησεις. Δυστυχως δεν μπορω να το δοκιμασω πλεον, εχει τελειωσει η δωρεαν προσβαση που ειχα για 2 βδομαδες στο Ant1Plus. Ηταν δοκιμαστικη συνδρομη και δεν ξερω αν θα καταφερω να βρω καρτα αλλουνου για να κανει εκεινος λογαριασμο και να το δοκιμασω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 204
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

4 λεπτά πριν, alinda είπε

Θελω να σε ευχαριστησω πολυ μονο που μπηκες στον κοπο να το ψαξεις και να μου απαντησεις. Δυστυχως δεν μπορω να το δοκιμασω πλεον, εχει τελειωσει η δωρεαν προσβαση που ειχα για 2 βδομαδες στο Ant1Plus. Ηταν δοκιμαστικη συνδρομη και δεν ξερω αν θα καταφερω να βρω καρτα αλλουνου για να κανει εκεινος λογαριασμο και να το δοκιμασω.

Τί εννοείς για την δωρεάν πρόσβαση? Εγώ έχω λογαριασμό που ακόμα λειτουργεί μήνες τώρα... Υπάρχει συνδρομητική υπηρεσία? (μου έχει διαφύγει κάτι? )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, kormos είπε

Τί εννοείς για την δωρεάν πρόσβαση? Εγώ έχω λογαριασμό που ακόμα λειτουργεί μήνες τώρα... Υπάρχει συνδρομητική υπηρεσία? (μου έχει διαφύγει κάτι? )

Η σειρα που ενδιαφερομουν να κατεβασω ηταν διαθεσιμη μονο στο Antennaplus. Σου δινει αν θες δοκιμαστικη προσβαση για 2 βδομαδες αλλιως μετα πληρωνεις για να εχεις προσβαση σε συγκεκριμενες σειρες, ταινιες κτλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, alinda είπε

Η σειρα που ενδιαφερομουν να κατεβασω ηταν διαθεσιμη μονο στο Antennaplus. Σου δινει αν θες δοκιμαστικη προσβαση για 2 βδομαδες αλλιως μετα πληρωνεις για να εχεις προσβαση σε συγκεκριμενες σειρες, ταινιες κτλ.

Περίεργο πάντως γιατί μήνες έχω δωρεάν συνδρομή και μόλις είδα ότι έχω πρόσβαση να δω πχ τη σειρά που αναφέρεις....

 

...για τη δε λήψη με τον γνωστό τρόπο του ΙΔΜ

 

Μφχ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, kormos είπε

Περίεργο πάντως γιατί μήνες έχω δωρεάν συνδρομή και μόλις είδα ότι έχω πρόσβαση να δω πχ τη σειρά που αναφέρεις....

 

...για τη δε λήψη με τον γνωστό τρόπο του ΙΔΜ

 

Μφχ

image.png.d79eb14ddc2d78c5c4c8d41fc6595b2e.png

Oπως μπορεις να δεις μου ζηταει αναβαθμηση συνδρομης για να δω την σειρα. Εγω εχω απλα λογαριασμο στην σελιδα του αντ1, δεν πληρωνω κατι. Αυτο για την δωρεαν συνδρομη που λες δεν ξερω πως το εχεις καταφερει.

Το 'μφχ' που εγραψες δεν το καταλαβα χαχα.

Επεξ/σία από alinda
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

53 λεπτά πριν, alinda είπε

image.png.d79eb14ddc2d78c5c4c8d41fc6595b2e.png

Oπως μπορεις να δεις μου ζηταει αναβαθμηση συνδρομης για να δω την σειρα. Εγω εχω απλα λογαριασμο στην σελιδα του αντ1, δεν πληρωνω κατι. Αυτο για την δωρεαν συνδρομη που λες δεν ξερω πως το εχεις καταφερει.

Το 'μφχ' που εγραψες δεν το καταλαβα χαχα.

Όντως περίεργο 🙂
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, micos000 είπε

Οι άγριες μέλισσες παίζουν στη δωρεάν συνδρομή. Οι Σέρρες όχι.

Σωστά, τώρα που κοίταξα για αυτή τη σειρά το ίδιο μήνυμα λαμβάνω.... Ίσως υπήρχε "παρεξήγηση" που δεν είχε γίνει εξαρχής επισήμανση στη σειρά :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 2/7/2022 στις 12:12 ΜΜ, alinda είπε

Θελω να σε ευχαριστησω πολυ μονο που μπηκες στον κοπο να το ψαξεις και να μου απαντησεις. Δυστυχως δεν μπορω να το δοκιμασω πλεον, εχει τελειωσει η δωρεαν προσβαση που ειχα για 2 βδομαδες στο Ant1Plus. Ηταν δοκιμαστικη συνδρομη και δεν ξερω αν θα καταφερω να βρω καρτα αλλουνου για να κανει εκεινος λογαριασμο και να το δοκιμασω.

Καλή θέαση! (Η ποιότητα τίποτα το ιδιαίτερο, αλλά πιστεύω βλέπεται)

 

Επεξ/σία από jkr21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας ευχαριστω ολους παρα πολυ παιδια! Τα εχω κατεβασει ολα τα επεισοδια πλεον. Απλα προσπαθω να τα βρω και σε καλη αναλυση. Εχω καποια σε 480p, καποια σε 720p  και καποια σε 1080p.
Να ειστε καλα ολοι οπως και να 'χει! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

44 λεπτά πριν, alinda είπε

Σας ευχαριστω ολους παρα πολυ παιδια! Τα εχω κατεβασει ολα τα επεισοδια πλεον. Απλα προσπαθω να τα βρω και σε καλη αναλυση. Εχω καποια σε 480p, καποια σε 720p  και καποια σε 1080p.
Να ειστε καλα ολοι οπως και να 'χει! :)

Παλιές ταινίες, σειρές, εκπομπές ίσως δύσκολο να βρεθούν σε καλύτερη ποιότητα χωρίς να έχουν υποστεί επεξεργασία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, kormos είπε

Παλιές ταινίες, σειρές, εκπομπές ίσως δύσκολο να βρεθούν σε καλύτερη ποιότητα χωρίς να έχουν υποστεί επεξεργασία.

Καλε φετινη σειρα ειναι οι Σερρες χεχε 😜

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Στις 15/6/2022 στις 2:37 ΜΜ, kormos είπε

Από ERTFLIX χωρίς κάποιο ιδιαίτερο πρόβλημα μπορείς και κάνεις λήψη τα αρχεία με το IDM.

 

Χρειάστηκα μία σειρά που άφησε ιστορία... :)

Εμένα εδώ και αρκετό καιρό δεν μου δίνει τη δυνατότητα να κατεβάζω από IDM.Συνέχεια μου βγάζει το μήνυμα "An error occured during download.Please try again."

Σου κατεβάζει εσένα κανονικά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...