Προς το περιεχόμενο

Crocs Baya Clog €20,00 (-50%) ( δωρεάν μεταφορικά )


Skoundouflis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
17 ώρες πριν, Skoundouflis είπε

https://www.crocs.eu/p/baya-clog/10126.html?cgid=men-footwear-clogs&cid=001

Ξανά σε προσφορά μαζί με κάποια άλλα σχέδια για όποιον δε πρόλαβε παρόμοια προσφορά του Μαϊου 
Εδώ το αντίστοιχο θέμα 

Στο check out στο καλάθι χρησιμοποιείστε τον κωδικό FREEDEL για δωρεάν μεταφορικά από το κινητό

Ευχαριστούμε TS

 

2 ερωτήσεις :
 

1)είμαι πριν το place order , που βάζουμε τον κωδικό για δωρεάν μεταφορικά ; ειμαι από κινητό 

2)είναι αντρικά αυτά τις προσφοράς ; Άμα πάρω ένα 36/37 για την κοπέλα μου που θέλει παίζει να έχει "αντρική" φόρμα ;

BF47A2DF-E4AC-4252-B78F-2D235B95AFC3.png

Επεξ/σία από MontzOlee
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, MontzOlee είπε

Ευχαριστούμε TS

2 ερωτήσεις :
 

1)είμαι πριν το place order , που βάζουμε τον κωδικό για δωρεάν μεταφορικά ; ειμαι από κινητό 

2)είναι αντρικά αυτά τις προσφοράς ; Άμα πάρω ένα 36/37 για την κοπέλα μου που θέλει παίζει να έχει "αντρική" φόρμα ;

Τον κωδικό τον βάζεις όταν ανοίγεις το καλάθι. Για γυναικεία έχει άλλη κατηγορία και έχει τις ίδιες τιμές. Εγώ πήρα 3 ζευγάρια. Αυτό της προσφοράς, σαγιονάρες και σαγιονάρες για κοπέλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

44 λεπτά πριν, spy_vlsi είπε

Τον κωδικό τον βάζεις όταν ανοίγεις το καλάθι. Για γυναικεία έχει άλλη κατηγορία και έχει τις ίδιες τιμές. Εγώ πήρα 3 ζευγάρια. Αυτό της προσφοράς, σαγιονάρες και σαγιονάρες για κοπέλα

Λινκ παρακαλώ ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτές είναι flips όχι Clogs φίλε 

1 ώρα πριν, spy_vlsi είπε

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου εκαναν πριν τρια χρονια δωρο  τις σαγιονάρες της crocs.Οτι καλυτερο πραγματικα ο πατος τους και δεν ειναι οσο ασχημα αυτα του θεματος.το μονο αρνητικο ειναι οτι γλυστρανε αν βραχουνε στο μερος του ποδιου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, 1nferno είπε

Από νούμερα μπορεί κάποιος να πει τι περίπου παίζει; Νούμερα λέγοντας εννοώ ακολουθεί το νούμερο παπούτσι που φοράς περίπου;

Εγώ σε Adidas φοράω 45 1/3 και πήρα 45-46.  Το  44-45 που Ειχα δοκιμάσει μου ήταν ίσα ίσα,οπότε πάω σε κάτι πιο άνετο

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα πριν ένα μήνα δυο ζευγάρια της σειράς flip και πραγματικά είναι πάρα πολύ καλά,άνετα και κομψά!(καμία σχέση με τα baya οπτικά)Θα έπαιρνα εύκολα αλλά δύο ζευγάρια στην τιμή των 18€ που τα πήρα έκαστος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...