Προς το περιεχόμενο

ασύρματα ακουστικά βολικά για τρέξιμο ποια είναι;


Mikelpcpro_GR

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα, Insomniacs 

Θέλω να σας κάνω μια ερώτηση σχετικά με ασύρματα ακουστικά για τρέξιμο και γυμναστική... οι γνώστες ποια έχουν να προτείνουν? έχω κάτι ακουστικά ασύρματα της tronsmart αλλά δεν κάνουν για την χρήση που θέλω. 

Budget μέχρι 40-45€

Επεξ/σία από Mikelpcpro_GR
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Mikelpcpro_GR είπε

Καλησπέρα, Insomniacs 

Θέλω να σας κάνω μια ερώτηση σχετικά με ασύρματα ακουστικά για τρέξιμο και γυμναστική... οι γνώστες ποια έχουν να προτείνουν? έχω κάτι ακουστικά ασύρματα της tronsmart αλλά δεν κάνουν για την χρήση που θέλω. 

Έχεις συγκεκριμένο Budget?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά μετά από 10 διαφορετικά ακουστικά έχω καταλήξει πως κανένα δεν μπορεί να αντικαταστήσει τα QCY QY19 τα οποία έχω κυριολεκτικά 4 χρόνια.

Με το πιαστράκι που έχουν μέσα στο αυτί δεν φεύγουν με τίποτα, ακόμα και το μικρόφωνο τους είναι πολύ καλό.

Από Κίνα μπορείς να τα βρεις γύρω στα 15€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ ψηφίζω τα Creative Outlier One V2.

Στο τρέξιμο δεν χρειάζομαι την απόλυτη πιστότητα, θέλω κάτι που να μη με ενοχλεί και να μη φεύγει από τα αυτιά. Τα συγκεκριμένα πάντως έχουν καλή απόδοση ήχου και δεν φεύγουν με τίποτα από τα αυτιά, αν και το τμήμα κοντά στο αυτί είναι αρκετά μεγάλο και βαρύ. Το μικρόφωνο/πλήκτρα που βρίσκονται από την μία πλευρά κάποιους τους ενοχλούν (εμένα όχι), αλλά και πάλι τα σφίγγεις με το σφιγχτηράκι και είσαι ΟΚ. Μεγάλη διάρκεια μπαταρίας, χειρισμός του music player από τα πλήκτρα-αν ακούς μουσική όταν τρέχεις, αδιάβροχα και μια χαρά τιμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, AnimaTronic είπε

Τσεκαρε τα Huawei AM61. Πολύ καλός ήχος και δεν είχα ποτέ πρόβλημα σε γυμναστική και τρέξιμο.

Πολύ αξιόλογα ακουστικά, με πολύ δυνατές αξιολογήσεις σε αυτά που θέλω, μάλλον κατέληξα σε αυτό ευχαριστώ πολύ φίλε μου !!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, Mikelpcpro_GR είπε

Πολύ αξιόλογα ακουστικά, με πολύ δυνατές αξιολογήσεις σε αυτά που θέλω, μάλλον κατέληξα σε αυτό ευχαριστώ πολύ φίλε μου !!! 

Να είσαι καλά φίλε! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, Mikelpcpro_GR είπε

Πολύ αξιόλογα ακουστικά, με πολύ δυνατές αξιολογήσεις σε αυτά που θέλω, μάλλον κατέληξα σε αυτό ευχαριστώ πολύ φίλε μου !!! 

Καλά ακουστικά εμένα όμως δεν μου έκατσαν καλά στα αυτιά με αποτέλεσμα να μου βγαίνουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, moure είπε

Καλά ακουστικά εμένα όμως δεν μου έκατσαν καλά στα αυτιά με αποτέλεσμα να μου βγαίνουν.

Τι αυτί έχεις; αν είναι μικρό όντος δεν θα σε βόλευαν. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Mikelpcpro_GR είπε

Τι αυτί έχεις; αν είναι μικρό όντος δεν θα σε βόλευαν. 

Θεωρώ ότι είναι κανονικού μεγέθους,δοκίμασα όλα τα μεγέθη που είχε στο κουτί και τα μεσαία μου έκατσαν  καλύτερα αλλά και αυτα  αν υπάρχουν τραντάγματα μου βγαίνουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, moure είπε

Θεωρώ ότι είναι κανονικού μεγέθους,δοκίμασα όλα τα μεγέθη που είχε στο κουτί και τα μεσαία μου έκατσαν  καλύτερα αλλά και αυτα  αν υπάρχουν τραντάγματα μου βγαίνουν.

Παίζει και το ρόλο το σχήμα του αυτιού για αυτό, σε ρώτησα... πάντως τέτοιου τύπου ακουστικά εμένα προσωπικά με βολεύουν απίστευτα σε αυτά που θέλω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Είχα τα am61 και εγώ και πραγματικά ήμουν φουλ ικανοποιημένος αλλά καταλάθος μπήκαν στο πλυντήριο και έγινε το κακο. Είμαι και εγώ σε φάση για ακουστικά και θα έπαιρνα τα ίδια ωστόσο κοιτάω και εναλλακτικές. 

Υπάρχει κάτι κάτω απο 70€ με θήκη φόρτισης και USB c μπας και γλιτώσουμε ένα καλώδιο; Καλά και για ασύρματη σε αυτά τα λεφτά δεν το συζητώ 😂. Τα θέλω μόνο για τρέξιμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, michkal91 είπε

Είχα τα am61 και εγώ και πραγματικά ήμουν φουλ ικανοποιημένος αλλά καταλάθος μπήκαν στο πλυντήριο και έγινε το κακο. Είμαι και εγώ σε φάση για ακουστικά και θα έπαιρνα τα ίδια ωστόσο κοιτάω και εναλλακτικές. 

Υπάρχει κάτι κάτω απο 70€ με θήκη φόρτισης και USB c μπας και γλιτώσουμε ένα καλώδιο; Καλά και για ασύρματη σε αυτά τα λεφτά δεν το συζητώ 😂. Τα θέλω μόνο για τρέξιμο.

έχω τα am61 1 χρόνο, κι μου κάνουν "νερα" τώρα με πολλά παράσιτα κλπ ξαφνικές αποσυνδέσεις, χαμηλή μπαταρία ενώ έχει... κι ψάχνομαι κι εγώ τώρα για άλλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...