Προς το περιεχόμενο

Απο που βγηκε το nick σας .....


The_player

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 868
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Από έναν τύπο στον Αρχοντά των δαχτυλιδιών : Η συντροφιά του δαχτυλιδιού

ο οποίος και στην κοσμάρα του ήταν και τους έδινε όλους..

Κόντα είμαστε:mrgreen:

Από Σιλμαρίλλιον, τα παιδιά του Χούριν (νομίζω τώρα βγήκε χώρια βιβλίο) τρελάθηκα όταν διάβασα την ιστορία του TURIN Turambar. Το όνομά μου είναι Σωτήρης, (SOTiris) αρα...:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

to kanoniko mou nickname einai JohnnyDragonGr

To ofeilo en meri stin yahoo :) i istoria exei os eksis.prin kammia dekaria xronia peripou eftiaxna ena site (prosopiko, etsi gia plaka) kai ithela na ftiakso ena mail pou tha emfaniza sto site, prokeimenou na min valo afto pou eixa tote me to eponimo mou :) opote sindiasa polla sistatika. to kanoniko mou onoma einai Ioannis Drakopoulos. Mia poli kali mou fili apo tin ameriki eixe ti sinitheia na me fonazei pada Johnny Boy. Opote apo ekei kratisa to Johnny.

Sti sinexeia logo tou eponimou mou, alla kai tis adinamias mou stous drakous prosthesa to dragon, ki etsi egine JohnnyDragon. Otan omos to evala sti forma tis yahoo, to vrike na iparxei idi, kai mou proteine kapoia alla, mesa sta opoia kai to JohnnyDragonGr. Ekei skeftika pos giati oxi ? efoson eimai Ellinas kai to nick afto einai gia xrisi sto internet, tha prepei kapou na fainete kai i ethnikotita mou :) opote kai kratisa afto, to opoio sto mellon egine kai to nick mou stin zoi kai se otidoipote me apasxolise pote sto internet :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε έχεις.. έχεις "θεματάκια"... :-P

 

http://www.insomnia.gr/vb3/showthread.php?t=195944&page=70'>http://www.insomnia.gr/vb3/showthread.php?t=195944&page=70

 

Θεματάκια έχει όποιος κυνηγάει τα post μου μέσα στο insomnia

 

http://www.insomnia.gr/vb3/showthread.php?t=195944&page=70

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα από το όνομα μου (το πραγματικό) και το 1516 είναι αριθμός που χρησιμοποιώ πολύσυχνά για τέτοια χρήση! Προκυπτει από: 1+5=6, 6-1=5 αν τα βάλουμε αντιδιαμετρικά εμφανίζονται δυο διαδοχικόι αριθμοί (αλλά και 1+5=1-6) το περιεργο είναι οτι τον σκεφτηκα στην τύχη χωρις ν αξέρω την σχέση που τους εννώνει του αριθμούς!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...

Προκυπτει από: 1+5=6, 6-1=5 αν τα βάλουμε αντιδιαμετρικά εμφανίζονται δυο διαδοχικόι αριθμοί (αλλά και 1+5=1-6) το περιεργο είναι οτι τον σκεφτηκα στην τύχη χωρις ν αξέρω την σχέση που τους εννώνει του αριθμούς!!

 

το μπολντ δε πολυκατάλαβα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...