Προς το περιεχόμενο

(Smart watch) Huawei gt2e


manwlis77

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 69
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παρέλαβα πριν λίγο, πολύ γρήγορα είναι η αλήθεια αφού έκανα παραγγελία χθες το πρωί (είμαι Αθήνα)

Πρώτες εντυπώσεις πολύ καλές, ειδικά η οθόνη

Ευχαριστώ τον TS, σε αυτή την τιμή και 12 άτοκες ήταν ταμάμ!

 

IMG_20200910_122205.jpg

Επεξ/σία από kronos73
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, d_gkal είπε

Οκ, γιατί από περιέργεια το έψαξα και δε το βρήκα χτες/προχτές.

Χαχα και εγω  το ειδα  γιατί τα ειχα βαλει με αύξουσα τιμη και ηταν και τα δυο μαζί!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 minutes ago, saxos55 said:

Παρέλαβα κι εγώ ένα smartwatch (όχι του τίτλου), αλλά μέσα στην συσκευασία δεν υπήρχε απόδειξη.

Συνέβη και σε άλλους;

Δες αν είναι στο κουτί (της vodafone) κολλημένη

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έχει μόνο δελτίο αποστολής (από Orphee Beinoglou) όπου περιγράφεται το είδος αλλά δεν υπάρχει τιμή, ΦΠΑ κτλ

Επεξ/σία από saxos55
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, d_gkal είπε

Σε εμένα είχε κανονικά απόδειξη από vodafone. 

Ωραία. Και είμαι μηδέν στα δύο. Είχα πάρει και ένα tablet από την προσφορά τους, το είχα κλειστό να πάει για δώρο για τον μικρό.

Μόλις το έσφαξα κι αυτό το κουτί, κι αυτό τίποτα (μόνο το δελτίο αποστολής απ' έξω)

Το site μάπα, αν το κάνεις όλο άνω κάτω βρίσκεις ένα κινητό για αλλαγές παραγγελιών ή θέματα με τις παραγγελίες (2104276593) που δεν το σηκώνει κανείς.

Να παίξω Τζόκερ σήμερα λες;

😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, saxos55 είπε

Ωραία. Και είμαι μηδέν στα δύο. Είχα πάρει και ένα tablet από την προσφορά τους, το είχα κλειστό να πάει για δώρο για τον μικρό.

Μόλις το έσφαξα κι αυτό το κουτί, κι αυτό τίποτα (μόνο το δελτίο αποστολής απ' έξω)

Το site μάπα, αν το κάνεις όλο άνω κάτω βρίσκεις ένα κινητό για αλλαγές παραγγελιών ή θέματα με τις παραγγελίες (2104276593) που δεν το σηκώνει κανείς.

Να παίξω Τζόκερ σήμερα λες;

😂

Kάλεσε στο 13830.

Δυστυχώς και εγώ επικοινώνησα μαζί τους αλλά περιμένω να με πάρουν καθώς δεν βλέπουν τις παραγγελίες μου ενώ έχει έρθει κανονικά email επιβεβαίωσης. Εύχομαι να μην φάω άκυρο. :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, lionheart75 είπε

Kάλεσε στο 13830.

Δυστυχώς και εγώ επικοινώνησα μαζί τους αλλά περιμένω να με πάρουν καθώς δεν βλέπουν τις παραγγελίες μου ενώ έχει έρθει κανονικά email επιβεβαίωσης. Εύχομαι να μην φάω άκυρο. :(

Μίλησα στο chat, έδωσα τα στοιχεία παραγγελιών και θα με πάρουν μέχρι αύριο τηλ.

Έχουν έναν αυτόματο βοηθό τον Tobi που στην πρώτη επικοινωνία δε χαμπάριαζε τι ήθελα αλλά δε με συνέδεε και με εκπρόσωπο ο μπαγλαμάς. (πριν γράψω εδώ).

Μετά το σκέφτηκα λίγο, ξαναμπήκα, του έγραψα «Θα πω στον Αυτοκράτορα ότι κάνεις μαλακίες» και τσούπ:

TOBi : Σε συνδέω αμέσως με εκπρόσωπο για να συνεχίσεις τη συνομιλία μαζί του. Χάρηκα που σε «διάβασα»! Και μην ξεχνάς, μένουμε ασφαλείς!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 λεπτά πριν, saxos55 είπε

Ωραία. Και είμαι μηδέν στα δύο. Είχα πάρει και ένα tablet από την προσφορά τους, το είχα κλειστό να πάει για δώρο για τον μικρό.

Άτυχος είσαι.

Καμιά δεκαριά παραγγελίες από εκεί τα τελευταία 2 χρόνια, όλες κομπλέ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, kkatzos είπε

Άτυχος είσαι.

Καμιά δεκαριά παραγγελίες από εκεί τα τελευταία 2 χρόνια, όλες κομπλέ.

Εν τω μεταξύ από χρόνο παράδοσης κτλ κανένα παράπονο. Και οι δύο την επόμενη εργάσιμη. Τεσπά, θα μου προτείνουν να τις στείλουν στο mall μάλλον και τέλος.

Αλλά κι εμένα μου έκανε μεγάλη εντύπωση, δε μου έχει τύχει ποτέ από κανένα eshop. Γιατί είναι και ψιλοσοβαρό να πουλάς κάτι χωρίς απόδειξη.

 

Επεξ/σία από saxos55
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...