Προς το περιεχόμενο

(Smart watch) Huawei gt2e


manwlis77

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

https://www.vodafone.gr/eshop/axesouar-gadgets/wearables/huawei-smartwatchhuaweigt-2eblack/p-126551/

Πολύ καλή τιμή 

Επεξ/σία από manwlis77
  • Like 7
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 69
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Προσοχή,  το συγκεκριμένο μοντέλο (GT2e) ΔΕΝ έχει δυνατότητα ν' απαντήσεις κλήση κατευθείαν από το τηλέφωνο, ούτε ηχείο για ν' ακούς mp3!
Αν θες τα παραπάνω, βάζεις λίγα λεφτά περισσότερα και πας στο GT2 ...

  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, hasiotis_john είπε

Προσοχή,  το συγκεκριμένο μοντέλο (GT2e) ΔΕΝ έχει δυνατότητα ν' απαντήσεις κλήση κατευθείαν από το τηλέφωνο, ούτε ηχείο για ν' ακούς mp3!
Αν θες τα παραπάνω, βάζεις λίγα λεφτά περισσότερα και πας στο GT2 ...

Πολύ σωστός. Είναι μια κουτσουρεμένη έκδοση.

 Άλλωστε η δυνατότητα κλήσεων και το ηχείο ήταν η κύριες και σημαντικές διαφορές του GT2 σε σχέση με την προηγούμενη γενιά huawei GT (άντε και το SpO2).

Έχω το Watchmagic 2 και το έχω κυριολεκτικά λατρέψει! 

 

 

Επεξ/σία από lionheart75
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, hasiotis_john είπε

Προσοχή,  το συγκεκριμένο μοντέλο (GT2e) ΔΕΝ έχει δυνατότητα ν' απαντήσεις κλήση κατευθείαν από το τηλέφωνο, ούτε ηχείο για ν' ακούς mp3!
Αν θες τα παραπάνω, βάζεις λίγα λεφτά περισσότερα και πας στο GT2 ...

Για ποιο λογο να θελεις να απαντας κλησεις στο ρολοι και ποσο καλη αποδοση θα εχει το ηχειο του για να ακους μουσικη εναντι του τηλεφωνου σου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
21 λεπτά πριν, default είπε

Για ποιο λογο να θελεις να απαντας κλησεις στο ρολοι και ποσο καλη αποδοση θα εχει το ηχειο του για να ακους μουσικη εναντι του τηλεφωνου σου?

Αδερφέ, έχω το Huawei Gt2 εδώ και λίγες μέρες και έχω εντυπωσιαστεί με την ποιότητα κλήσεων που δέχομαι ή κάνω από το ρολόι.
Με ακούνε καμπάνα, τους ακούω καμπάνα! Στο αμάξι οδηγάω και όταν τυχαίνει κλήση μιλάω χωρίς ν' ακουμπάω το τηλέφωνο , στην δουλειά όταν δεν έχω ελεύθερα τα χέρια πάλι το χρησιμοποιώ και με έχει σώσει και σε πολλές άλλες περιπτώσεις. Όσο για τα mp3 δεν έχεις άδικο για το κινητό, αλλά πίστεψέ με είναι τόσο δυνατό και καθαρό το ηχείο που αν για παράδειγμα τρέχεις ή γυμνάζεσαι και θες ν' ακούσεις ένα άσμα για να ρίξεις το γκομενάκι από απέναντι με έναν Αργυρό,  μια χαρά κάνει την δουλειά του... 😛

Επεξ/σία από hasiotis_john
  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

43 λεπτά πριν, default είπε

Για ποιο λογο να θελεις να απαντας κλησεις στο ρολοι και ποσο καλη αποδοση θα εχει το ηχειο του για να ακους μουσικη εναντι του τηλεφωνου σου?

Το κοροϊδευα κι εγω, μεχρι που πηρα το Active 2 της Samsung. Με ακουνε και τους ακουω πεντακαθαρα, μεσα στο αμαξι, στη δουλεια και γενικοτερα σε μερη και καταστασεις οπου το κινητο το εχω στην τσεπη.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Itsme.pit είπε

Εγω παντως τσίμπησα ένα xiaomi amazfit t-rex στα 99.99 !!

Και εγώ το ίδιο! Σε αυτά τα χρήματα πιστεύω αξίζει μια ευκαιρία και περίμενα καιρό να πέσει η τιμή. Βέβαια τα έχουν κάνει λίγο μπάχαλο καθώς στο μαύρο χρώμα δείχνουν το πράσινο και στο πράσινο το μαύρο. Εύχομαι να μας στείλουν το μαύρο που παραγγείλαμε και όχι το πράσινο. :D 

Ήμουν ανάμεσα σε αυτό και το Galaxy Watch που στα 165€ είναι επίσης τίμια τιμή. Όμως προσπέρασα επειδή έχω το S3 Frontier και θα ήταν πλεονασμός καθώς δεν δίνει κάτι ουσιαστικά παραπάνω το Galaxy Watch. Όσοι πάντως το θέλατε αξίζει σε αυτά τα χρήματα και έχει και ευκολίες πληρωμής (άτοκες). 

Nα συμπληρώσω εδώ ότι είχα παραγγείλει και το ipad 10.2" 2019 από την Προσφορά της Κυριακής της Vodafone και ακόμα πέραν του αρχικού email δεν έχω κάποια ενημέρωση για αποστολή. Εύχομαι να μην φάμε φόλα όπως από τα MediaMarkt. 🥺

35 λεπτά πριν, hasiotis_john είπε

Αδερφέ, έχω το Huawei Gt2 εδώ και λίγες μέρες και έχω εντυπωσιαστεί με την ποιότητα κλήσεων που δέχομαι ή κάνω από το ρολόι.
Με ακούνε καμπάνα, τους ακούω καμπάνα! Στο αμάξι οδηγάω και όταν τυχαίνει κλήση μιλάω χωρίς ν' ακουμπάω το τηλέφωνο , στην δουλειά όταν δεν έχω ελεύθερα τα χέρια πάλι το χρησιμοποιώ και με έχει σώσει και σε πολλές άλλες περιπτώσεις. Όσο για τα mp3 δεν έχεις άδικο για το κινητό, αλλά πίστεψέ με είναι τόσο δυνατό και καθαρό το ηχείο που αν για παράδειγμα τρέχεις ή γυμνάζεσαι και θες ν' ακούσεις ένα άσμα για να ρίξεις το γκομενάκι από απέναντι με έναν Αργυρό,  μια χαρά κάνει την δουλειά του... 😛

Aκριβώς, τα ίδια και εγώ με το Watch magic 2 της Honor. Πολύ δυνατό και καθαρό το ηχείο, όπως και το μικρόφωνο. Ακούς και σε ακούει ο συνομιλητής πάρα πολύ καλά και καθαρά.

Σε σχέση με το Galaxy S3 Frοntier που επίσης έχει αυτή την λειτουργία το Honor είναι καλύτερο. Αυτό σε συνδυασμό με την τεράστια αυτονομία τα κάνει τα καλύτερα vfm smartwathes της αγοράς πιστεύω (GT2- Watch Magic 2). Το κερασάκι ήταν ότι το ασημί Honor με το καφέ δερμάτινο λουράκι, έρχεται και με επιπλέον μαύρο σιλικόνης στην συσκευασία. :) 

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...