Προς το περιεχόμενο

Eπαλήθευση λογαριασμού revolut


MySql

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπερα μαλλον λογο του οτι μεταφερονται απο την αγγλια μου ζητησαν για τριτη φορα επαληθευση λογαριασμου με ταυτοτητες και τα σχετικα.

Το προβλημα ειναι πως αυτη την φορα δεν δεχονται την χειρογραφη ταυτοτητα μου και εχω χασει το διαβατηριο

Εχω δυο ερωτηματα εαν γνωριζει καποιος:

1) Υπαρχει περιπτωση να γλιτώσω την επανεκδοση νεας ταυτοτητας βρίσκοντας καποιο ελαστικο agent?

2) Το κλείδωμα του λογαριασμου θα ερθει συντομα οποτε να μεταφερω ολα τα χρηματα μου αλλου για να εχω το κεφαλι μου ήσυχο?

Ευχαριστω 

Επεξ/σία από MySql
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, MySql είπε

Καλησπερα μαλλον λογο του οτι μεταφερονται απο την αγγλια μου ζητησαν για τριτη φορα επαληθευση λογαριασμου με ταυτοτητες και τα σχετικα.

Το προβλημα ειναι πως αυτη την φορα δεν δεχονται την χειρογραφη ταυτοτητα μου και εχω χασει το διαβατηριο

Εχω δυο ερωτηματα εαν γνωριζει καποιος:

1) Υπαρχει περιπτωση να γλιτώσω την επανεκδοση νεας ταυτοτητας βρίσκοντας καποιο ελαστικο agent?

2) Το κλείδωμα του λογαριασμου θα ερθει συντομα οποτε να μεταφερω ολα τα χρηματα μου αλλου για να εχω το κεφαλι μου ήσυχο?

Ευχαριστω 

1) Υπήρχε κάποτε αν και πολύ μικρή, λογικά τώρα θα έχει εξαφανιστεί επειδή θα έχουν ενημερωθεί όλοι οι agents. 

2) Υποθέτω πως αν δεν επαληθεύσεις το λογαριασμό σου και με βάση οδηγία της ΕΕ θα είναι υποχρεωμένοι να στον κλείσουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμα ο  λόγος ήταν η μεταφορά θα το ζηταγαν και απο άλλους.Ο λόγος είναι ότι είχες ταυτοποιηθεί με χειρόγραφη ταυτότητα,το βρηκαν και το ζητανε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
36 λεπτά πριν, george1807 είπε

2) Υποθέτω πως αν δεν επαληθεύσεις το λογαριασμό σου και με βάση οδηγία της ΕΕ θα είναι υποχρεωμένοι να στον κλείσουν

Όταν λες οτι θα μου τον κλεισουν? οριστικα ή μεχρι να βγαλω καινουργια ταυτοτητα και να τους την δείξω?

Ρωταω γιατι εαν υπαρχει περιπτωση να μου τον κλεισουν οριστικα πρεπει να βγαλω τα χρηματα μου οσο προλαβαινω

Επεξ/σία από MySql
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, MySql είπε

Όταν λες οτι θα μου τον κλεισουν? οριστικα ή μεχρι να βγαλω καινουργια ταυτοτητα και να τους την δείξω?

Ρωταω γιατι εαν υπαρχει περιπτωση να μου τον κλεισουν οριστικα πρεπει να βγαλω τα χρηματα μου οσο προλαβαινω

Αυτό το κάνουν αμέσως,δεν περιμένουν.Μετά ότι γίνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Ukforthemoment είπε

Αυτό το κάνουν αμέσως,δεν περιμένουν.Μετά ότι γίνει.

και γιατι δεν το εχουν κανει 2 εβδομαδες τωρα που εκρεμει? μετα οτι γινει τι εννοεις υπαρχει περιπτωση να χασω τα χρηματα μου ακομα και εαν βγαλω καινουργια ταυτοτητα και τους την παω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, MySql είπε

και γιατι δεν το εχουν κανει 2 εβδομαδες τωρα που εκρεμει? μετα οτι γινει τι εννοεις υπαρχει περιπτωση να χασω τα χρηματα μου ακομα και εαν βγαλω καινουργια ταυτοτητα και τους την παω?

Μαλλον δεν έγινα κατανοητός.ΜΕταφέρεις τα λεφτά σου άμεσα.Και μετά ότι γίνει,αφου δεν διακινδυνεύεις τίποτα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
18 λεπτά πριν, Ukforthemoment είπε

Μαλλον δεν έγινα κατανοητός.ΜΕταφέρεις τα λεφτά σου άμεσα.Και μετά ότι γίνει,αφου δεν διακινδυνεύεις τίποτα.

ευχαριστω αυτο θα κανω μηπως γνωριζουμε ποσο χρεωνει την ανάληψη οταν ξεπερασεις το οριο 200 ευρω ανα μηνα? διαβαζω οτι ειναι 2% ισχυει?

Επεξ/σία από MySql
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, MySql είπε

ευχαριστω αυτο θα κανω μηπως γνωριζουμε ποσο χρεωνει την ανάληψη οταν ξεπερασεις το οριο 200 ευρω ανα μηνα? 

 Γιατί δεν τα μεταφερεις σε άλλο λογαριασμό;

2% 

Θα έχεις και την χρεώση του ΑΤΜ.

Τα γραφει και η εφαρμογή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Δημιουργία νέου...