Προς το περιεχόμενο

Διπλασιάζεται η τιμή του Xbox Game Pass στα PC


dimakisk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για να καταλάβω,εγώ που έχω την συνδρομή και έχει πληρωθεί ήδη ο μήνας θα με χρεώσει από τον επόμενο 9.99 ή θα μου συνεχίσει στα 3.99 επειδή το έχω στο αυτόματο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 57
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

15 λεπτά πριν, basilis5 είπε

Οχι φιλε μου. Η υπηρεσια υπαρχει και αυτο ειναι αντικειμενικο και περα απο καθε αμφισβητηση. Μπορεις να το ψαξεις λιγο παραπανω.

 

μπορει να μην ειναι αυτη που θα επρεπε, μπορει να μην ειναι διαθεσιμη ελλαδα, αλλα πες την αληθεια... δεν ζητησες αυτο στο πρωτο σου post...

 

 

Το playstation now ειναι streaming υπηρεσια (με το lag της και τα ολα της), το gamepass δεν ειναι streaming (αν και θα εχει ΚΑΙ streaming στο μελλον σαν επιλογη). Ειναι 2 σχεδον τελειως διαφορετικες υπηρεσιες, οχι πως δεν εχει θετικα αλλα δεν ξερω καν αν στην ελλαδα με τις συνδεσεις πουεχουμε ειναι Playable.

 

Κριμα που ανεβαινει η τιμη αλλα και παλι στα 10€ ειναι πολυ καλη τιμη για αυτο που προσφερει.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, aris1986 είπε

Πρέπει να έχετε πολύ ελεύθερο χρόνο πάντως.

Και τον όνειρο με τα άστρα να σου δώσουν με 10€ ευρώ δώρο αδωρο είναι άμα δουλεύεις και έχεις υποχρεώσεις.

Μα κ εγω δουλευω φιλε μου 12αωρα χωρις ρεπο αλλα ολα τα παιχνιδια της microsoft μπαινουν day one κ δεν βγαινουν οποτε οταν εχεις χρονο τα παιζεις. Ειδικα στο xbox που ειναι κ πιο πολλα !

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Darky είπε

Το playstation now ειναι streaming υπηρεσια (με το lag της και τα ολα της), το gamepass δεν ειναι streaming (αν και θα εχει ΚΑΙ streaming στο μελλον σαν επιλογη). Ειναι 2 σχεδον τελειως διαφορετικες υπηρεσιες, οχι πως δεν εχει θετικα αλλα δεν ξερω καν αν στην ελλαδα με τις συνδεσεις πουεχουμε ειναι Playable.

Κριμα που ανεβαινει η τιμη αλλα και παλι στα 10€ ειναι πολυ καλη τιμη για αυτο που προσφερει.

👍🏻 ανακαλω

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Darky είπε

 

Το playstation now ειναι streaming υπηρεσια (με το lag της και τα ολα της), το gamepass δεν ειναι streaming (αν και θα εχει ΚΑΙ streaming στο μελλον σαν επιλογη). Ειναι 2 σχεδον τελειως διαφορετικες υπηρεσιες, οχι πως δεν εχει θετικα αλλα δεν ξερω καν αν στην ελλαδα με τις συνδεσεις πουεχουμε ειναι Playable.

 

Κριμα που ανεβαινει η τιμη αλλα και παλι στα 10€ ειναι πολυ καλη τιμη για αυτο που προσφερει.

To Playstation Now δεν είναι μόνο streaming υπηρεσία. Μπορείς να κατεβάσεις τα PS2 και PS4 παιχνίδια και να τα παίξεις τοπικά στην κονσόλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 hours ago, peterako said:

Δεν νομίζω να το χρησιμοποιήσω πότε.

αν παίζεις games αξίζει τον κόπο. Έχει καλά παιχνίδια, εκ των οποίων αρκετά είναι aa τίτλοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 ώρες πριν, PeterMay είπε

Ντάξει δεν τα βάλαμε και όλα... Είπαμε να δώσουμε λίγα παραδείγματα, αν και το NWN το κρατάω πολύ ψιλά... Μόνο τους PW Servers που προσφέρει, αξίζει και με το παραπάνω - χρειάζεται όμως μια συνήθεια στον τρόπο παιξίματος. Αλλά από custom content αν αρχίσεις τώρα σε κάνα 15-20 χρόνια τα τελειώνεις...

Επίσης για το Quake 3 Arena. Κατέβασε το unofficial patch και το excessive plus mod. Παίζεται πολύ ο Odessa Retro FFA (οχι ALT FFA). Θα τον δεις με φουλ μποτάκια ναι αλλά σίγουρα θα πετυχαίνεις στην μέρα σου 2-3 παίκτες το λιγότερο. Και στα ΣΚ καμιά φορά γεμίζει το lobby από όλο τον κόσμο. Δοκίμασε και τον Carnage Elitze Z αν δεν σου κάνει ο πρώτος server.

https://www.excessiveplus.net/spider/odessa-retro-ffa

2:30 να βγάζεις τον κάθε πίνακα και είσαι super. Κάποιοι παίζει να είναι και από την 8Play οπότε ο ανταγωνισμός είναι μεγάλος!

Σε ευχαριστώ για τις πληροφορίες. Το game quake 3 arena  που το βρίσκω γιατί έχουν περάσει και 20 χρόνια..... Παίρνω αυτό στο Steam?

To custom content t του NWN τι είναι; Συνεχίζει η ιστορία ή multiplayer?

 

Επεξ/σία από jimarass26
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, Bourdoulas είπε

To Playstation Now δεν είναι μόνο streaming υπηρεσία. Μπορείς να κατεβάσεις τα PS2 και PS4 παιχνίδια και να τα παίξεις τοπικά στην κονσόλα.

Αυτο δεν το ηξερα, ειναι πολυ καλη επιλογη. Τοτε η sony πρεπει να το προωθησει πολυ περισσοτερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 13/9/2020 στις 1:38 ΜΜ, MDefender είπε

Για να καταλάβω,εγώ που έχω την συνδρομή και έχει πληρωθεί ήδη ο μήνας θα με χρεώσει από τον επόμενο 9.99 ή θα μου συνεχίσει στα 3.99 επειδή το έχω στο αυτόματο;

 

Η επόμενη ανανέωση, θα σου κοστίζει 9.99€.
Οπότε ίσως είναι ευκαιρία, να αγοράσεις ετήσιο, πριν τις 17 του μήνα που αλλάζει η τιμή, αν είχες σκοπό να το συνεχίσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
23 ώρες πριν, Bourdoulas είπε

To Playstation Now δεν είναι μόνο streaming υπηρεσία. Μπορείς να κατεβάσεις τα PS2 και PS4 παιχνίδια και να τα παίξεις τοπικά στην κονσόλα.

Στο pc ειναι μονο streaming δεν αποθηκεύει τοπικά τίποτα νομίζω περα απο το client και παλια ηταν του κ@λου γιατι επεφτε η σύνδεση . Επισης οι ΑΑΑ καινούργιοι τίτλοι και hot exclusives δεν είναι μέσα . Α και πρεπει να πληρωνεις Uk συνδρομη ελλαδισταν δεν υποστήριζε 

Επεξ/σία από Mhlogiatros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...