Προς το περιεχόμενο

Κοστολόγηση "εύκολης" εφαρμογής


Lanike71

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παρεπιμπτόντως χθες είπα να ρίξω μια ματιά σ'αυτά που προσφέρει το pamestoixima σαν δεδομένα JSON...μήπως κατα τύχη ξέρει αν υπάρχουν πουθενά ιπποδρομιακά δεδομένα γιατί το parsing των PDF δεν είναι και το ευκολότερο/καλύτερο.

Επεξ/σία από masteripper
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 17/9/2020 στις 3:36 ΠΜ, mrkra είπε

δεν υπαρχει ινδος που θα το κανει για 40... και οσοι χτυπανε χαμηλες τιμες απλα εχουν ετοιμο κωδικα αν ειναι να φτιαξουν κατι και να ιδρωσουν οι ινδοι γινοντια λαγοι

Επειδή εχω εμπειρία ως freelancer στο λεω με σιγουριά ότι υπάρχει και όχι μόνο ένας..ειδικά σε τέτοια εύκολα project.

Το να έχει έτοιμο κώδικα δεν είναι κακό και εγώ έχω έτοιμο κώδικα που μπορώ να τον προσαρμόσω σε διάφορα projects ,αν κάθεσαι να γράφεις κάθε φορά κώδικα απο το μηδέν...ζητω που καηκαμε!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχάς δες ποσο effort απαιτείται. Πρόσθεσε κάποιες ώρες για πιθανά fixes η αλλαγές της τελευταίες στιγμής που θα ζητηθούν. Και ξεκαθάρισε οτι δίνεις εγγύηση π.χ. 1 έτους, αλλα μετα η χρέωση ειναι X€ την ωρα για οτιδήποτε (ακόμα και bug που δεν εντοπίστηκε μέσα στην εγγύηση).

Τωρα ο ιδιώτης λογικά θα σε παζαρέψει η θα σου ζητήσει επιπλέον πράγματα η αλλαγές δωρεάν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...