Προς το περιεχόμενο

Rocket League & Football Manager 2020 FREE @epic games + 10$ coupon


spy_vlsi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, MontzOlee είπε

Το έβαλα στην βιβλιοθήκη αλλά δεν κου ήρθε κανένα mail με κάποιο κουπόνι 😕

καμια ιδέα ;

Δεν νομιζω οτι ερχεται email, πηγαινε πανω δεξια που εχει το ονομα του account σου και θα ειναι στην κατηγορια Coupons.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, xaralas είπε

Δεν νομιζω οτι ερχεται email, πηγαινε πανω δεξια που εχει το ονομα του account σου και θα ειναι στην κατηγορια Coupons.

Θενκς μαν

 

θα το τσεκάρω :) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για πείτε καμιά ιδέα πως θα ξοδέψουμε το κουπόνι...

εγώ σκέφτομαι για το Superhot: Mind Control Delete (14,99€), το πρώτο Superhot το έχω παίξει στο Xbox, το μόνο fps που μπορεί να παίξει κανείς άνετα σε κονσόλα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χωρις να θελω να παρω καποιον στο κεφαλι μου, εκανα οτι ειδα σε ενα ξενο site, και πηρα το Red Dead Redemption 2 me 9€ και κατι ψιλα.

Μπηκα με νεο epic account απο Opera ειχα ανοιχτο το vpn (δεν ξξερω αν επαιξε ρολο), πρωτα εβαλα στο account το Rocket League και μετα μου εβγαλε αυτη την τιμη (UAH 302.33 περιπου 9,2€).Πληρωσα με ελληνικη χρεωστικη και τωρα κατεβαινει στο PC.

Σας βαζω το ποστ που βρηκα στο crackwatch.com:

 
Αναφορά σε κείμενο

Guys you can grab RDR2 for around $11, if you buy it from the Epic Store (Ukraine) before 9PM (GMT+3) 24/09/2020. RDR2 is currently priced at UAH 602.33/$21.3183 in Ukraine. Epic just dropped a UAH 300/$10 coupon with Rocket League, which is BTW free to download. With the UAH 300 coupon the price of RDR2 is UAH 302.33/$10.7004. Cheers guys. In order to see Ukrainian pricing, you need to set an Ukrainian address in your account. For that go to AccountGeneralAddress and put any Ukrainian address, e.g., Address Line 1: Ukrainka, Kyiv Oblast, Ukraine, City: Kyiv Oblast, Region: Ukraine, Postal Code: 08720, Country/Region: Ukraine.

ρω καποι

  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 λεπτά πριν, fou είπε

Χωρις να θελω να παρω καποιον στο κεφαλι μου, εκανα οτι ειδα σε ενα ξενο site, και πηρα το Red Dead Redemption 2 me 9€ και κατι ψιλα.

Μπηκα με νεο epic account απο Opera ειχα ανοιχτο το vpn (δεν ξξερω αν επαιξε ρολο), πρωτα εβαλα στο account το Rocket League και μετα μου εβγαλε αυτη την τιμη (UAH 302.33 περιπου 9,2€).Πληρωσα με ελληνικη χρεωστικη και τωρα κατεβαινει στο PC.

Σας βαζω το ποστ που βρηκα στο crackwatch.com:

 

ρω καποι

Επιβεβαιώνω, χωρίς vpn, απλά άλλαξα τη χώρα σε ukraine, χωρίς καν διεύθυνση, με το κουπόνι σε revolut 9.02€

Btw πολλά είναι πιο φτηνά από Ουκρανία. Το crysis remastered που αναφέρθηκε πιο πάνω βγαίνει 3.84€ με το κουπόνι.

Επεξ/σία από andreasece
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, andreasece είπε

Επιβεβαιώνω, χωρίς vpn, απλά άλλαξα τη χώρα σε ukraine, χωρίς καν διεύθυνση, με το κουπόνι σε revolut 9.02€

Btw πολλά είναι πιο φτηνά από Ουκρανία. Το crysis remastered που αναφέρθηκε πιο πάνω βγαίνει 3.84€ με το κουπόνι.

Αλλαξα την χωρα μου σε Ukraine, χωρις διευθυνση κτλ.
Και πηρα αυτο, wtf..

EDIT: Δοκιμασα με new account μετα απο restart του ρουτερ και τα ιδια. 

899 UAH Και παλι account blocked και στα 2 payment options :/

Sorry, but your account is blocked from making purchases. Please contact customer service.
Εκανα clear cookies και τωρα μου βγαζει τιμη 899 UAH
Επεξ/σία από ExTaCy1337
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, andreasece είπε

Επιβεβαιώνω, χωρίς vpn, απλά άλλαξα τη χώρα σε ukraine, χωρίς καν διεύθυνση, με το κουπόνι σε revolut 9.02€

Btw πολλά είναι πιο φτηνά από Ουκρανία. Το crysis remastered που αναφέρθηκε πιο πάνω βγαίνει 3.84€ με το κουπόνι.

Δυστυχώς, αν έχεις κάνει αγορά στο παρελθόν δεν σε αφήνει να αλλάξεις χώρα :( 

Screenshot 2020-09-24 181128.png

EDIT: Μπήκα και εγώ από νεο account με vpn  και έχει ανέβει η τιμή στα 899UAH

Επεξ/σία από dinosz750
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
18 λεπτά πριν, anapospastos είπε

Επιβεβαιώνω ότι αλλάξανε την τιμή στο RDRD 2 και βγαίνει 599UAH με το κουπόνι δηλαδή 18,22€. Not bad.

Δεν προχωράει.

Προχωράει όμως στο Τουρκμενιστάν και το Ουζμπεκιστάν με τιμή 25 δολάρια και μάλιστα έχει Paypal.

Το Crysis Remastered βγαίνει στα 6 δολάρια.

Επεξ/σία από kkatzos
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...