Προς το περιεχόμενο

[Wireless BT Headphones] Anker Q10 22,99€ & Anker Q20 36,09€ @ Aliexpress Poland (ΤΕΛΟΣ)


lionheart75

Προτεινόμενες αναρτήσεις

16 ώρες πριν, jonkyr είπε

Να υποθέσω ότι βρήκες αγοραστή για τα περισσευούμενα; Θα με ενδιέφεραν τα Q10. Δεν είχα καταλάβει ότι παίζουν και ενσύρματα, αυτό θα ήταν η λύση μου για το πρόβλημα με τα κολ στα teams/skype.

Υπάρχει ένα τελευταίο Q10

Στείλε μου p.m εάν σε ενδιαφέρει

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 33
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Παρελαβα και εγω τα Q10 με DHL Express! Εντυπωσιακα γρηγορη παραδοση!

Συμφωνω και εγω πως στην τιμη τους δεν υπαρχει αντιπαλος, και ο ηχος με καλυψε μια χαρα, με ιδιαιτερα ενυπωσιακο μπασο. Το μονο αρνητικο ειναι οτι θα ηθελα παραπανω ενταση, γιατι τα ηθελα κυριως για την τηλεοραση και μου λειπει λιγος ηχος παραπανω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα και εγώ σήμερα τα Q10. Σε σχέση με τα Q20 έχει καλύτερο μπάσο αλλά σε δύναμη είναι πάνω-κάτω τα ίδια. Πολύ βολικά και αυτά στα αυτιά, γενικά τα φόραγα καμιά ώρα και δεν με κούρασαν.

Σε σχέση με τα Q20 είναι πιο VFM τα Q10. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Επανέρχομαι για να σας πω ότι τα Q20 μου έβγαλαν θέμα πάνω στον μήνα. Όταν τα άνοιγα και τα συνέδεα με συσκευή ανοιγόκλειναν μόνα τους συνεχόμενα το ANC. Επίσης δεν μπορούσα να τα κλείσω από το On/Off κουμπί. Έπρεπε να τα βάλω για φόρτιση για να κλείσουν.

Το support της Anker ήταν πολύ responsive και εξυπηρετικό, και μετά από αποστολή αποδεικτικών δικών μου μου πρότειναν refund το 90% του ποσού και να κρατήσω τη συσκευή η οποία λειτουργεί κανονικά με το AUX καλώδιο.

Δεν μου έχουν επιστραφεί ακόμα τα λεφτά, αλλά δεν πιστεύω να υπάρξει θέμα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...