Προς το περιεχόμενο

[Wireless BT Headphones] Anker Q10 22,99€ & Anker Q20 36,09€ @ Aliexpress Poland (ΤΕΛΟΣ)


lionheart75

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, lionheart75 είπε

Επιβεβαιώνω και εγώ ότι είναι απίστευτα γρήγοροι. Τα Q20 έφυγαν χτες με DHL Express από Πολωνία και ήδη μου ήρθε μήνυμα στο κινητό ότι θα γίνει παράδοση μέχρι το τέλος της ημέρας.

Τα Q10 ακόμα δεν έχουν φύγει από Πολωνία αλλά και αυτά με την μέθοδο αυτή θα έρθουν σε μία μέρα. Μπράβο ANKER. 

Τέλειο. Είναι όμως η Ανκερ ή γενικά από την Πολωνικη αποθήκη τόσο κάνει να έρθει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 33
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

1 λεπτό πριν, alexxkidd31 είπε

Τέλειο. Είναι όμως η Ανκερ ή γενικά από την Πολωνικη αποθήκη τόσο κάνει να έρθει;

Official αποθήκη της ANKER είναι. Η μέθοδος που χρησιμοποιούν είναι ταχύτατη καθώς στέλνουν με DHL Express. Με απλή μέθοδο θέλεις χαλαρά μια βδομάδα. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

57 λεπτά πριν, lionheart75 είπε

Official αποθήκη της ANKER είναι. Η μέθοδος που χρησιμοποιούν είναι ταχύτατη καθώς στέλνουν με DHL Express. Με απλή μέθοδο θέλεις χαλαρά μια βδομάδα. 

Σε περίπτωση που χρειαστούμε εγγύηση, τι γίνεται;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τα δοκίμασες να μας πεις; το anc καλό; αν κάνει θόρυβο το τσικάκι στον ίδιο χώρο με εμένα κι εγώ τα φοράω με το anc on + σιγανή μουσική και διαβάζω, θα την ακούω; 

Επεξ/σία από Ίων Δραγούμης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το anc είναι μια χαρά για τα γούστα μου και γενικά τα ακουστικά είναι ικανοποιητικά ηχητικά με μπάσο επίσης ικανοποιητικό.

Το μόνο που με χάλασε είναι ότι δεν είναι ιδιαίτερα δυνατά, τουλάχιστον εγώ τα περίμενα δυνατότερα. 

Πάντως στα χρήματα της προσφοράς (36€) είναι σούπερ. Για 60€ που παίζουν δεν θα τα πρότεινα και αυτό διότι δεν είναι δυνατά. 

Να δω τι λένε σε σχέση με τα Q10 που περιμένω. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, lionheart75 είπε

Το anc είναι μια χαρά για τα γούστα μου και γενικά τα ακουστικά είναι ικανοποιητικά ηχητικά με μπάσο επίσης ικανοποιητικό.

Το μόνο που με χάλασε είναι ότι δεν είναι ιδιαίτερα δυνατά, τουλάχιστον εγώ τα περίμενα δυνατότερα. 

Πάντως στα χρήματα της προσφοράς (36€) είναι σούπερ. Για 60€ που παίζουν δεν θα τα πρότεινα και αυτό διότι δεν είναι δυνατά. 

Να δω τι λένε σε σχέση με τα Q10 που περιμένω. 

Με καλώδιο νομίζω συνδέονται, έτσι; Αν τα συνέδεα με κάρτα ήχου (soundblasterX g5) ενσύρματα, πάλι μπορεί να ενεργοποιηθεί το anc; Λογικά στην κάρτα ήχου θα έχουν τρελή δύναμη (έχω δοκιμάσει του 15ευρου ακουστικά και απέκτησαν ήχο 100ευρου++). Το anc με ενδιαφέρει κυρίως, γιατί υπάρχει φασαρία στο σπίτι κι εγώ χρειάζομαι ησυχία για διάβασμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι δεν τα δοκίμασα ενσύρματα για ασύρματα σου λέω. Έχω και εγώ μια soundblaster g6 θα τσ δοκιμάσω ενσύρματα, σίγουρα το αποτέλεσμα θα είναι καλύτερο όμως χάνεται η ουσία καθώς τα συγκεκριμένα είναι wireless και αυτό εξετάζουμε. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, lionheart75 είπε

Όχι δεν τα δοκίμασα ενσύρματα για ασύρματα σου λέω. Έχω και εγώ μια soundblaster g6 θα τσ δοκιμάσω ενσύρματα, σίγουρα το αποτέλεσμα θα είναι καλύτερο όμως χάνεται η ουσία καθώς τα συγκεκριμένα είναι wireless και αυτό εξετάζουμε. 

Συμφωνώ, απλά προσωπικά έχω σχετικά καλά ακουστικά για όταν θέλω να ακούσω μουσική, οπότε σε αυτά με ενδιαφέρει μόνο το anc που δεν έχουν τα "καλά" μου. Αν έχεις την καλοσύνη πες μου όταν τα δοκιμάσεις στην κάρτα ήχου αν το anc  λειτουργεί ενσύρματα στην κάρτα ήχου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, leftis95 είπε

Μου ήρθε SMS από DHL ότι θα παραλάβω και εγώ τη Δευτέρα, με κίνδυνο εκτελωνισμού. Υπάρχει τέτοια περίπτωση;

 
  •  

Είναι προκαθορισμένο το μήνυμα και στέλνεται σε όλους. Δε συντρέχει κίνδυνος εκτελωνισμου. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 ώρες πριν, lionheart75 είπε

Το anc είναι μια χαρά για τα γούστα μου και γενικά τα ακουστικά είναι ικανοποιητικά ηχητικά με μπάσο επίσης ικανοποιητικό.

Το μόνο που με χάλασε είναι ότι δεν είναι ιδιαίτερα δυνατά, τουλάχιστον εγώ τα περίμενα δυνατότερα. 

Πάντως στα χρήματα της προσφοράς (36€) είναι σούπερ. Για 60€ που παίζουν δεν θα τα πρότεινα και αυτό διότι δεν είναι δυνατά. 

Να δω τι λένε σε σχέση με τα Q10 που περιμένω. 

Τα Q10 ειναι οντως ποιο γεματα στον  ηχο (θυμιζουν την σειρά xtra bass της sony) στην τιμη τους δεν υπαρχει ανταγωνισμος.  Τα Q20 εχουν διαφορετικη ρυθμιση με εξισου καλο ηχο. Στο anc χανεις ελάχιστα στα πριμα χωρις να πεφτει η ποιοτητα , και καλυτερη κατασκευη απο τα Q10

ενσύρματα τωρα και τα 2 δεν με ενθουσίασαν ,πρεπει να ξερουμε ομως οτι τα ακουστικά αυτα ειναι σεταρισμενα για bluetooth ,για ακροαση με καλωδιο παίρνουμε αποκλειστικά ενσύρματα για καλο ηχο

γενικα πολυ καλα ακουστικα για αυτο που προσφέρουν 

Επεξ/σία από stavag
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, stavag είπε

Τα Q10 ειναι οντως ποιο γεματα στον  ηχο (θυμιζουν την σειρά xtra bass της sony) στην τιμη τους δεν υπαρχει ανταγωνισμος.  Τα Q20 εχουν διαφορετικη ρυθμιση με εξισου καλο ηχο. Στο anc χανεις ελάχιστα στα πριμα χωρις να πεφτει η ποιοτητα , και καλυτερη κατασκευη απο τα Q10

ενσύρματα τωρα και τα 2 δεν με ενθουσίασαν ,πρεπει να ξερουμε ομως οτι τα ακουστικά αυτα ειναι σεταρισμενα για bluetooth ,για ακροαση με καλωδιο παίρνουμε αποκλειστικά ενσύρματα για καλο ηχο

γενικα πολυ καλα ακουστικα για αυτο που προσφέρουν 

Να υποθέσω ότι βρήκες αγοραστή για τα περισσευούμενα; Θα με ενδιέφεραν τα Q10. Δεν είχα καταλάβει ότι παίζουν και ενσύρματα, αυτό θα ήταν η λύση μου για το πρόβλημα με τα κολ στα teams/skype.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...