Προς το περιεχόμενο

Η Apple καταχώρησε πατέντα για αναδιπλούμενη "self-healing" οθόνη


Crash24

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 76
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Samsung Fold θα λέτε και θα κλαίτε μαζί με τον Rene Ritchie που δεν έχετε fold συσκευή :) το οτι κατατέθηκε πατέντα παιδιά δεν σημαίνει οτι θα βγεί κιόλας , ασε που μεχρι να βγεί η Samsung θα είναι στο τέταρτο η πεμπτο fold  :)  αλλα ξέρεις τι θα πουν στην apple , - Ανακαλύψαμε το καλύτερο αναδιπλούμενο κινητό ! :) βγαλτε το 12 για την ώρα γιατι δεν βλέπω να  βγαίνει χαχα είμαστε 3 Οκτωβριου κι ακόμα δεν :) 

  • Like 2
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Η Apple καταχώρησε πατέντα για αναδιπλούμενη "self-healing" οθόνη".... και ετοιμάζεται να σύρει στα δικαστήρια όσους καταχρηστικώς χρησιμοποιούν τον παράγωγο όρο "self service" δίχως να της πληρώσουν πνευματικά δικαιώματα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

46 λεπτά πριν, jp77s είπε

"Η Apple καταχώρησε πατέντα για αναδιπλούμενη "self-healing" οθόνη".... και ετοιμάζεται να σύρει στα δικαστήρια όσους καταχρηστικώς χρησιμοποιούν τον παράγωγο όρο "self service" δίχως να της πληρώσουν πνευματικά δικαιώματα.

 

Δηλαδή θα έχουν πρόβλημα και καταστήματα εστίασης - αυτοεξυπηρέτησης να χρησιμοποιήσουν τον όρο self service;;;🙄

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, valkon said:

Τα gimmicks δεν πιάνουν στην αγορά, πόσες φορές πρέπει να πάρουν αυτό το μάθημα;

Ε ναι, ειδικά η Apple θέλει πολλά μαθήματα για τα περί αγοράς. Δεν έχουν ιδέα από marketing οι άνθρωποι. 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βλεπουμε μια σοβαρη τεχνολογια απο μια σοβαρη εταιρια και βλεπουμε τους ασοβαρους του ισνομνια να εκφερουν αποψη

και φυσικα αυτη η αποψη του μεσου 15χρονου η 30χρονου αφραγκου η με μισθο 300 κατοσταρικα εχει βαρυτητα

ναι αυτουνου που το 11 του φαινεται ακριβο και μαπα επειδη δεν εχει να δωσει ουτε τα 400 που στοιχιζει το ερμο για κινητο κινεζικο που εχει

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, Runner25 είπε

βλεπουμε μια σοβαρη τεχνολογια απο μια σοβαρη εταιρια και βλεπουμε τους ασοβαρους του ισνομνια να εκφερουν αποψη

και φυσικα αυτη η αποψη του μεσου 15χρονου η 30χρονου αφραγκου η με μισθο 300 κατοσταρικα εχει βαρυτητα

ναι αυτουνου που το 11 του φαινεται ακριβο και μαπα επειδη δεν εχει να δωσει ουτε τα 400 που στοιχιζει το ερμο για κινητο κινεζικο που εχει

Σε εμένα που μαζί με την γυναίκα μου περνάμε τα έξι χιλιάρικα το μήνα και παρόλα αυτά έχω ποκοφον σου λέω ότι δεν αξίζουν τα λεφτά τους τα iphonia, κάνεις την ίδια δουλειά με λιγότερα χρήματα 😁

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
44 minutes ago, JcD said:

Σε εμένα που μαζί με την γυναίκα μου περνάμε τα έξι χιλιάρικα το μήνα και παρόλα αυτά έχω ποκοφον σου λέω ότι δεν αξίζουν τα λεφτά τους τα iphonia, κάνεις την ίδια δουλειά με λιγότερα χρήματα 😁

ναι οτι πεις και εγω σα αγαπαω

 

και επίσης δε με νοιάζει τι κινητό έχεις ούτε και κάποιον άλλο από δω μέσα πιστεύω 

Επεξ/σία από Runner25
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 minutes ago, JcD said:

Σε εμένα που μαζί με την γυναίκα μου περνάμε τα έξι χιλιάρικα το μήνα και παρόλα αυτά έχω ποκοφον σου λέω ότι δεν αξίζουν τα λεφτά τους τα iphonia, κάνεις την ίδια δουλειά με λιγότερα χρήματα 😁

Πες στη γυναίκα σου να παίρνει ρούχα με τα μισά λεφτά. Την ίδια δουλειά κάνουν. 😂 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, CheOnWeb είπε

Πες στη γυναίκα σου να παίρνει ρούχα με τα μισά λεφτά. Την ίδια δουλειά κάνουν. 😂 

Ακριβώς την ίδια δουλειά κάνουν, τα ακριβά ρούχα ως γνωστόν είναι για επίδειξη οπότε I rest my case που λεν και στο χωριό μου 🙂

20 λεπτά πριν, Runner25 είπε

ναι οτι πεις και εγω σα αγαπαω

🤗🤗

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 minutes ago, JcD said:

Ακριβώς την ίδια δουλειά κάνουν, τα ακριβά ρούχα ως γνωστόν είναι για επίδειξη οπότε I rest my case που λεν και στο χωριό μου 🙂

Καλά ναι, αλλά μην της το πεις και σε βρούμε σε κανένα χαντάκι. 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...