Προς το περιεχόμενο

Άδεια χειριστή κλαρκ


panos_saxo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Γεια σας! Έχω μια απορία. Έκανα αναγγελία έναρξης άσκησης επαγγέλματος βοηθός χειριστή μηχανημάτων έργου ( κλαρκ) μου κολλάνε απλά ένσημα(101) , γράφει " εργάτης" σε παρένθεση " βοηθός χειριστή" είναι νόμιμο? Σας ευχαριστώ!

Επεξ/σία από Sergios28
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Καλησπέρα σας. Εργάζομαι εδώ και μερικούς μήνες με ειδικότητα βοηθού χειριστή μηχανοκίνητων οχημάτων ανύψωσης-μετακίνησης ειδών σε αποθήκες, εργοστάσια, σταθμούς. Ο κωδικός ειδικότητας με τον οποίο είμαι δηλωμένος είναι 885210 και το πακέτο κάλυψης 106. Ωστόσο ο συγκεκριμένος κωδικός ειδικότητας αναφέρεται σε "χειριστές μηχανοκίνητων οχημάτων ανύψωσης-μετακίνησης......." και όχι σε "βοηθό χειριστή μηχανοκίνητων οχημάτων ανύψωσης-μετακίνησης....".

Επομένως θα ήθελα να ρωτήσω αν είμαι δηλωμένος με τον σωστό κωδικό ειδικότητας ή όχι. Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

καλημέρα σε όλους!

Για ότι χρειαστείτε σχετικά με άδειες χειριστών μηχανημάτων έργου, με βρίσκετε εδώ: www.prodriver.gr

Στις 28/5/2022 στις 3:17 ΜΜ, dl3921 είπε

Καλησπέρα σας. Εργάζομαι εδώ και μερικούς μήνες με ειδικότητα βοηθού χειριστή μηχανοκίνητων οχημάτων ανύψωσης-μετακίνησης ειδών σε αποθήκες, εργοστάσια, σταθμούς. Ο κωδικός ειδικότητας με τον οποίο είμαι δηλωμένος είναι 885210 και το πακέτο κάλυψης 106. Ωστόσο ο συγκεκριμένος κωδικός ειδικότητας αναφέρεται σε "χειριστές μηχανοκίνητων οχημάτων ανύψωσης-μετακίνησης......." και όχι σε "βοηθό χειριστή μηχανοκίνητων οχημάτων ανύψωσης-μετακίνησης....".

Επομένως θα ήθελα να ρωτήσω αν είμαι δηλωμένος με τον σωστό κωδικό ειδικότητας ή όχι. Ευχαριστώ.

Είναι σωστός ο κωδικός. Αρκεί να έχεις και τις υπόλοιπες βασικές προϋποθέσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 μήνες μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα. Δίνω πρακτική εξάσκηση για δεύτερη φορά στην Μάνδρα Αττικής. Γνωρίζει κάποος που μπορώ να απευθυνθώ ώστε να με προετοιμάσει λίγο με την ερωτήσεις θεωρίας και τον χειρισμό του παπαγάλου ; Ευχαριστώ 

Επεξ/σία από Petros458
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...