Προς το περιεχόμενο

Αλλαγή φώτων αυτοκινήτου


manos-cha

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Xenonlights είπε

Κύριε vamvakoolas

Από τις αναζητήσεις μας βρεθήκαμε στο συγκεκριμένο forum και θέλω να επισημάνω τα εξής:

Προφανώς έχετε κάνει λάθος και αναφέρεστε σε κάποια άλλη επιχείρηση.

Ίσως μας συγχέετε με κάποιο άλλο κατάστημα που είχατε επισκεφθεί και δεν μείνατε ευχαριστημένος.

Αποκλειστικό μας αντικείμενο είναι ο φωτισμός.

Οπότε σε καμία περίπτωση δεν έχουμε εμπλακεί ποτέ, σε κανενός άλλου είδους εργασία, πέραν αυτής.

Κατ’ επέκταση δεν θα μπορούσαμε να έχουμε προβεί σε εγκατάσταση συστήματος ‘’παρκοβοήθησης’’ και ηχοσυστήματος και να έχουμε κάψει κάποιον ενισχυτή, πηγή ή οτιδήποτε άλλο, διότι δεν εντάσσεται στις δραστηριότητες μας, ούτε εμπορευόμαστε αυτά τα είδη. Επιπλέον απέναντί μας δεν υπάρχει κανένα μαγαζί εμπορικής δραστηριότητας, παρά μόνον το δάσος.

Το αντικείμενο του φωτισμού, το γνωρίζουμε άψογα, καθώς επίσης δεν κάνουμε διακρίσεις σε ακριβά ή οικονομικότερα οχήματα, όπως αναφέρεστε. Ο κάθε πελάτης είναι μοναδικός για εμάς και δεν αφήνουμε να φύγει δυσαρεστημένος κανένας, έστω και με οποιοδήποτε κόστος από μέρους μας.

Καλό θα είναι λοιπόν, να είμαστε λίγο περισσότερο προσεκτικοί όταν αναφερόμαστε δημόσια και να μην εκθέτουμε επαγγελματίες.

Με εκτίμηση, από την Xenonlights

 καλες δουλειες εκει στην επιχειρηση σας. Επειδη τελευταια περασα και εγω ο ιδιος εκανα update στις εντυπωσεις

αλλα δε θελω να γραψω δημοσια γιατι εστω και ενας εργαζομενος να ζει απο εκει το σεβομαι. Οποιος θελει λεπτομεριες σε πμ.

Υ.Γ Καλο ειναι να εχετε καποιο χωρο να παρκαρουν οι πελατες ή οι υποψηφιοι πελατες εστω και οχι να προτρεπετε να παρκαρουν παρανομα και "Το αντικείμενο του φωτισμού, το γνωρίζουμε άψογα" ας το κρινουν αλλοι και να ξεκοψετε απο την επαρση

 

Επεξ/σία από vamvakoolas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 49
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

3 ώρες πριν, vamvakoolas είπε

 καλες δουλειες εκει στην επιχειρηση σας. Επειδη τελευταια περασα και εγω ο ιδιος εκανα update στις εντυπωσεις

αλλα δε θελω να γραψω δημοσια γιατι εστω και ενας εργαζομενος να ζει απο εκει το σεβομαι. Οποιος θελει λεπτομεριες σε πμ.

Υ.Γ Καλο ειναι να εχετε καποιο χωρο να παρκαρουν οι πελατες ή οι υποψηφιοι πελατες εστω και οχι να προτρεπετε να παρκαρουν παρανομα και "Το αντικείμενο του φωτισμού, το γνωρίζουμε άψογα" ας το κρινουν αλλοι και να ξεκοψετε απο την επαρση

 

Σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας, δόξα τω Θεώ, δεν έχουμε παράπονο!

Απορώ όμως με την επιμονή σας ότι έχετε έρθει σ εμάς... Προτρέπουμε να παρκάρουν παράνομα, όταν έχουμε 30 θέσεις παρκαρίσματος νόμιμες απέναντί μας?
Μήπως θα μπορούσατε να μας πείτε την διεύθυνση που ήρθατε και τι εργασίες έχουμε κάνει? Σας εγκαταστήσαμε εμείς σύστημα παρκαρίσματος?

Υ.Γ. Το να γνωρίζεις, να σέβεσαι και να αγαπάς την δουλειά σου, ονομάζεται αυτογνωσία και όχι έπαρση!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 16/7/2021 στις 5:57 ΜΜ, Xenonlights είπε

Σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας, δόξα τω Θεώ, δεν έχουμε παράπονο!

Απορώ όμως με την επιμονή σας ότι έχετε έρθει σ εμάς... Προτρέπουμε να παρκάρουν παράνομα, όταν έχουμε 30 θέσεις παρκαρίσματος νόμιμες απέναντί μας?
Μήπως θα μπορούσατε να μας πείτε την διεύθυνση που ήρθατε και τι εργασίες έχουμε κάνει? Σας εγκαταστήσαμε εμείς σύστημα παρκαρίσματος?

Υ.Γ. Το να γνωρίζεις, να σέβεσαι και να αγαπάς την δουλειά σου, ονομάζεται αυτογνωσία και όχι έπαρση!

εχετε απολυτο δικιο οποτε προτρεπω τους αναγνωστες να περασουν απο το "μαγαζι σας" να σχηματισουν μια αποψη (αντι να μου στελνουν πμ) για να δουν αν τελικα κανατε αυτογνωσια.

 

Οταν η πολιτικη του "μαγαζιου"¨ειναι να τοποθετουμε μονο προιοντα που εμεις εμπορευομαστε χωρις καν να υπαρχει εκθεση αυτων για το πελατη μαλλον δεν ηταν στα sos του μαθηματος της αυτογνωσιας.

 

ΥΓ: Αυτο με τις 30 θεσεις μη το δημοσιευετε γαιτι θα γελανε και οι πλακες του πεζοδρομιου στο στενο σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, vamvakoolas είπε

εχετε απολυτο δικιο οποτε προτρεπω τους αναγνωστες να περασουν απο το "μαγαζι σας" να σχηματισουν μια αποψη (αντι να μου στελνουν πμ) για να δουν αν τελικα κανατε αυτογνωσια.

 

Οταν η πολιτικη του "μαγαζιου"¨ειναι να τοποθετουμε μονο προιοντα που εμεις εμπορευομαστε χωρις καν να υπαρχει εκθεση αυτων για το πελατη μαλλον δεν ηταν στα sos του μαθηματος της αυτογνωσιας.

 

ΥΓ: Αυτο με τις 30 θεσεις μη το δημοσιευετε γαιτι θα γελανε και οι πλακες του πεζοδρομιου στο στενο σας.

Δεν έχω καταλάβει τελικά ποιο είναι το πρόβλημα σας... εγκαταστήσαμε κάτι εμείς ή αρνηθήκαμε να εγκαταστήσουμε δικά σας προϊόντα; Τα προϊόντα που εμπορευόμαστε, είναι ξεκάθαρα στο site και στο κατάστημα μας.
Δεν απαντάτε όμως που πήγατε....

Δεν θα δώσω περαιτέρω έκταση στην αντιπαράθεση, διότι πίσω από την ανωνυμία, ο καθένας λέει ότι θέλει. Οι αναγνώστες έχουν καταλάβει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

καλημέρα παιδια!

Έχω ένα 206 του 2006 κ θέλω να αναβαθμίσω τους προβολείς διασταυρώσεως Η7 από αλογόνου (Oshram Night Breaker 150) σε led!

Έχει τοποθετήσει κάποιος σε 206, Η7 Led μόνος του?  Διαβάζοντας πιο πάνω, κατάλαβα ότι πρέπει να λάβεις πολλά πράγματα υπόψη σου !!!

Χωράνε με το καπάκι του φαναριού; Με την θερμοκρασία υπήρξε πρόβλημα; Με το focus ή γενικά με τον φωτισμό όλα ήταν οκ;

Μπορεί κάποιος να μου προτείνει κάτι που έχει δοκιμάσει;;;

Ευχαριστώ !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...