Προς το περιεχόμενο

Amazon.de Order - Royal Mail - No tracking


Volomir

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, mythoc είπε

Was it sent to your home with ELTA (was it just ELTA or ELTA Courier?) or did you need to go to ELTA store to actually receive your order?

Just ELTA... the mailman brought me a notice to pick up the next day from the store

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ παρήγγειλα από Amazon uk και εκεί που είχα order number από Amazon στην εξέλιξη της παραγγελίας είπαν ότι αναλαμβάνει η royal mail.εμενα ηταν να έρθει την Τετάρτη αλλά όπως έγραψε το support team της Amazon δίνουν λίγες παραπάνω μέρες για την άφιξη του προϊόντος. Ελπίζω τα ελτα να μην τα κάνουν μαντάρα. 

Επεξ/σία από A.D.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα το δικο μου αναμενοταν με royal mail 17 του μηνα...Untracked επισης
Ειχα επικοινωνησει και πριν και οταν το εστειλαν για να τους πω οτι αν ειναι απλο royal mail untracked και ερθει με τοπικο ταχυδρομειο ειναι αναποφευκτες οι καθυστερησεις
Ειπαν 17 θα με ενημερωσουν μεσω μειλ με υστατη διορια την 24η Δεκεμβρη
Eπειδη προφανως κανεις μεχρι σημερα δεν με ενημερωσε εστειλα στο σαπορτ ξανα κ οχι μονο μου εδωσαν πισω τα μεταφορικα,προτειναν και full refund,αλλα στην περιπτωση μου που ηθελα το συγκεκριμενο προιον προτειναν οταν το ξανα παραγγειλω να επιλεξω το premium delivery και μολις παραλαβω θα κανουν refund τα μεταφορικα
Σας προτεινω να κανετε το ιδιο,παιρνοντας για αρχη πισω τα μεταφορικα αμα εχει καθυστερησει αρκετα,και αμα το θελετε ουτως η αλλως να προτεινετε την λυση με το premium shipping και refund οταν φτασει σε σας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παραγγελία από Book Depository (Αγγλία) untracked περιμένω σχεδόν μήνα. Παραδίδεται από ΕΛΤΑ. Δε μου φαίνεται περίεργο δεδομένων των συνθηκών, απλά ενημερώνω κι εγώ.

Επεξ/σία από aslpxn13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Όσες φορές έχω παραγγείλει από amazon uk και de είχα tracking number. Δεν καταλαβαίνω τι έχει αλλάξει ξαφνικά με τα ΕΛΤΑ.

Επεξ/σία από kapodistrias
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
Στις 18/12/2020 στις 6:27 ΜΜ, sebasotto είπε

So are you guys suggesting I should wait before contacting Royal Mail? My package was supposed to arrive today. Should I maybe wait one or two weeks more because of the current situation?

Update: Just got my package today after almost 2 months of waiting(I ordered the item on November 30) At least I got a full refund from Amazon...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...