Προς το περιεχόμενο

AOC Monitor 31.5 C32G1 VA 144 Hz Curved - 120.69€ - Public


makhs5

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τι έγινε βρε παιδιά; Μισή ώρα μετά το πρώτο post πήγε πιο ακριβά κι απ' το SKROUTZ; Κάτι μου μυρίζεται εδώ!

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 35
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

5 λεπτά πριν, Τέρης Α. είπε

Τι έγινε βρε παιδιά; Μισή ώρα μετά το πρώτο post πήγε πιο ακριβά κι απ' το SKROUTZ; Κάτι μου μυρίζεται εδώ!

Άλλαξε 3ο πωλητή, τώρα το πουλάει το AskAdam.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην περιμένετε να δείτε την οθόνη ποτέ από το χαλασμένο αντίγραφο στυλ αμαζον παμπλικ.... Το μυνημα που θα λάβουν οι πιθανοί αγοραστές, είναι κλασσικό... (λάθος καταχώρηση, προμηθευτής, εκτεταμένη αναζήτηση κτλ..). 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατ' αρχάς και τώρα που δείχνει διαθεσιμότητα, αν δοκιμάσετε να κάνετε παραγγελία δεν την προχωράει.

5-10 προσφορές που έχουν μπει εδώ από Public Marketplace, απ 'όσο θυμάμαι καμμία δεν έχει εκτελεστεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, tempes είπε

Προσπαθησα να παρω 2 τεμαχια και δεν με αφηνει , δεν εχει επιλογη αντικαταβολης ή καταθεση σε τραπεζα , μονο αγορα με πιστωτική - χρεωστικη

Btw η πληρωμή με πιστωτική - χρεωστική σου προσφέρει ασφάλεια συναλλαγής όχι η αντικαταβολή ή η κατάθεση σε τράπεζα. Ειδικά αν ένα κατάστημα στείλει με σκοπό να σε κοροϊδέψει τα λεφτά σου ξέχνα τα αν πληρώσεις με κατάθεση ή αντικαταβολή.

9 ώρες πριν, manosfp είπε

Ποντάρω στο λάθος. Δε θα την πλήρωνα,αντικαταβολή αν είχε ευχαρίστως... 

Δεν υπάρχει αντικαταβολή στα προϊόντα του Marketplace του Public ούτε θα υπάρξει ποτέ.
Σε όλα τα θέματα του Public - Marketplace όλοι αυτό επαναλαμβάνετε :P 
 

15 λεπτά πριν, DownUNDERground είπε

Κατ' αρχάς και τώρα που δείχνει διαθεσιμότητα, αν δοκιμάσετε να κάνετε παραγγελία δεν την προχωράει.

5-10 προσφορές που έχουν μπει εδώ από Public Marketplace, απ 'όσο θυμάμαι καμμία δεν έχει εκτελεστεί.

To καλό με το Marketplace είναι ότι γίνεται απλά δέσμευση και όχι χρέωση του ποσού μέχρι την στιγμή επιβεβαίωσης της παραγγελίας από τον πωλητή. Οπότε σε περίπτωση λάθους τιμής δεν αποδέχονται την παραγγελία και σε 1-2 μέρες επιστρέφουν τα λεφτά πίσω. Επίσης τα λεφτά το Public τα δεσμεύει για 21 μέρες στον πωλητή (εκτός κ ο αγοραστής επιβεβαιώσει ότι παρέλαβε το προϊόν μέσα από το account του) οπότε αν γίνει μ@λακία απλά μπαίνει στην μέση το Public για το refund. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, manosfp είπε

Έχω κουραστεί πια να μου κρατάει τα λεφτά ο κάθε κωτσος (40 μέρες έκανε να μου γυρισει 300€ που δε μου περισσευαν). 

Έλα ντε. Και έστω να δοκιμάσεις την τύχη σου κάνοντας παραγγελία τη συγκεκριμένη, παίρνεις το ρίσκο να σου δεσμευτούν 129€ δύο μέρες πριν το τέλος του μήνα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, zx1234r είπε

Έλα ντε. Και έστω να δοκιμάσεις την τύχη σου κάνοντας παραγγελία τη συγκεκριμένη, παίρνεις το ρίσκο να σου δεσμευτούν 129€ δύο μέρες πριν το τέλος του μήνα?

Αντικαταβολή όπου είναι δυνατόν παιδιά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Μπά, μπ[ούρδες, δεν παει πουθενα...:(
Το καλάθι σου περιέχει προϊόντα του Public Marketplace, το οποίο σου δίνει τη δυνατότητα να αγοράζεις επιπλέον προϊόντα από συνεργαζόμενα καταστήματα απευθείας μέσω του Public.gr. Κάθε επιλεγμένο κατάστημα καθορίζει την τιμή, τα μεταφορικά και την πολιτική επιστροφών του και στη συνέχεια τιμολογεί και αποστέλλει το προϊόν κατευθείαν στο σπίτι ή στο γραφείο σου. Η συναλλαγή διεκπεραιώνεται στο Public.gr με τη μέγιστη ασφάλεια και εμπιστοσύνη που αυτό παρέχει.
Η παραγγελία σου δε μπορεί να ολοκληρωθεί λόγω αλλαγής της διαθεσιμότητας ή/και αποθέματος κάποιων προϊόντων. Παρακαλούμε όπως αφαιρέσεις από το καλάθι το/α προϊον/τα που επισημαίνονται παρακάτω. : 8783833

στα  139 υπαρχει παντως αλλα με 20ε μεταφορικα 

Aoc C32g1
από CYZONE
13927€
Επεξ/σία από spyrage
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάγκες μην ασχολείστε με Public Marketplace. Το λέω εγώ που λόγω δουλειάς (website admin) έχω ανεβάσει 3 καταστήματα στο άθλιο marketplace τους, μάλιστα το πρώτο δεν έχει ανανεώσει τα προϊόντα που feedαρε 2 χρόνια μετά το πρώτο ανέβασμα.. Από τότε έχουν αλλάξει 4 κολλεξιόν εντομεταξύ.

Μέχρι το Public να ασχοληθεί ΣΟΒΑΡΑ με το marketplace του (δηλαδή ποτέ), ΜΑΚΡΙΑ

  • Like 2
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...