Προς το περιεχόμενο

μεταφορά απο Google Spreadsheet


runner800

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα, θα ήθελα τα φώτα σας- τις προτάσεις σας σε ένα πρόβλημα που αντιμετωπίζω. Εχω δημιουργήσει για επαγγελματικούς λόγους  ενα Spreadsheet στο Google drive το οποίο έχει περίπου 1000 (ακίνητα) σειρές και 15 στήλες  που αφορούν πληροφορίες γι' αυτά τα ακίνητα με πληροφορίες οι οποίες μπορούν να  ανανεώνονται. Το ερώτημα μου είναι αν  θα μπορούσα να φτιάξω μια πιο εύχρηστη βάση δεδομένων για αυτές τις πληροφορίες ίσως κάτι σαν acess σε cloud οπου θα μπορούσα να κανω import αυτο το spreadsheet.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, runner800 είπε

Καλησπέρα, θα ήθελα τα φώτα σας- τις προτάσεις σας σε ένα πρόβλημα που αντιμετωπίζω. Εχω δημιουργήσει για επαγγελματικούς λόγους  ενα Spreadsheet στο Google drive το οποίο έχει περίπου 1000 (ακίνητα) σειρές και 15 στήλες  που αφορούν πληροφορίες γι' αυτά τα ακίνητα με πληροφορίες οι οποίες μπορούν να  ανανεώνονται. Το ερώτημα μου είναι αν  θα μπορούσα να φτιάξω μια πιο εύχρηστη βάση δεδομένων για αυτές τις πληροφορίες ίσως κάτι σαν acess σε cloud οπου θα μπορούσα να κανω import αυτο το spreadsheet.

Θες να εξηγήσεις τι εννοείς με το "πιο εύχρηστη"? Τι θέλεις να πετύχεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...