Προς το περιεχόμενο

Περιεργο Bug με windows 10 hotspot

cod7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα παιδια εχω ενα θεμα με το hotspot τν win 10 και χρειαζομαι τ φωτα σας....Ο σταθερος μ εχει wifi και εδω και ενα χρονο χρησιμοποιω σε καθημερινη βαση το hotspot τν windows για να συνδεσω κ αλλες συσκευες οπως κινητο tv κλπ....το θεμα ειναι οτι εδω κ πρπ 1 εβδομαδα στο ξαφνικο η συσκευες που ειναι συνδεδεμενες σταματανε ν εχουν ιντερνετ κ η μονη λυση ειναι κλεισιμο ανοιγμα τ hotspot (καμια φορα ουτε αυτο κανει δουλεια) η restart τ πς....Εχω δοκιμασει τ παντα drivers αλλαγη στο sharing στους adapters firewall reset network reset γνκ τπτ δν δουλευει...τ προβλημα εμφανιζετε τυχαια μπορει ν γινει εντος 10 λεπτων μπορει ν περασει κ κανα 3ωρο...Αν καποιος μπορει ν βοηθησει θα τ εκτιμουσα ευχαριστω

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες
3 λεπτά πριν, cod7 είπε

Καλησπερα παιδια εχω ενα θεμα με το hotspot τν win 10 και χρειαζομαι τ φωτα σας....Ο σταθερος μ εχει wifi και εδω και ενα χρονο χρησιμοποιω σε καθημερινη βαση το hotspot τν windows για να συνδεσω κ αλλες συσκευες οπως κινητο tv κλπ....το θεμα ειναι οτι εδω κ πρπ 1 εβδομαδα στο ξαφνικο η συσκευες που ειναι συνδεδεμενες σταματανε ν εχουν ιντερνετ κ η μονη λυση ειναι κλεισιμο ανοιγμα τ hotspot (καμια φορα ουτε αυτο κανει δουλεια) η restart τ πς....Εχω δοκιμασει τ παντα drivers αλλαγη στο sharing στους adapters firewall reset network reset γνκ τπτ δν δουλευει...τ προβλημα εμφανιζετε τυχαια μπορει ν γινει εντος 10 λεπτων μπορει ν περασει κ κανα 3ωρο...Αν καποιος μπορει ν βοηθησει θα τ εκτιμουσα ευχαριστω

Δεν ξέρω την λύση αλλά βαριέσαι να γράφεις όλα τα γράμματα στις λέξεις;Υπάρχει κάποια χρέωση και το κάνεις έτσι;

• Thanks 2
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
8 λεπτά πριν, cod7 είπε

το θεμα ειναι οτι εδω κ πρπ 1 εβδομαδα

+1 για τα γράμματα

Αναβαθμίσατε τα Windows 10 στην έκδοση 20H2;

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
14 λεπτά πριν, Ukforthemoment είπε

Δεν ξέρω την λύση αλλά βαριέσαι να γράφεις όλα τα γράμματα στις λέξεις;Υπάρχει κάποια χρέωση και το κάνεις έτσι;

Δεν θα πω ψεματα κακο συνηθειο που μου εχει μεινει 

9 λεπτά πριν, Τέρης Α. είπε

+1 για τα γράμματα

Αναβαθμίσατε τα Windows 10 στην έκδοση 20H2;

Ναι αλλα το προβλημα παρουσιαστηκε πριν την αναβαθμιση

• Like 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.