Προς το περιεχόμενο

Samsung LF24T350 24'' IPS 75Hz Monitor, 109€ @ Κωτσόβολος


imvrios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

7 λεπτά πριν, greengroser είπε

εχουν καταντησει αηδια φετος ουτε μια καλη προσφορα σε οθονες ...θα περιμενω μηπως βγει καμια καλη και εγω

Xiaomi MI Curved 34"

Mία == Καμία βέβαια.. Τουλάχιστον έπαιξε σε πολλά καταστήματα και την πήραν αρκετοί..

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 30
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

7 λεπτά πριν, jumper_ είπε

Xiaomi MI Curved 34"

Mία == Καμία βέβαια.. Τουλάχιστον έπαιξε σε πολλά καταστήματα και την πήραν αρκετοί..

την ειδα αγορινα ηταν καλη προσφορα  αλλα δεν ηταν στον προυπολογισμο το 300αρι ....περιμενω κατι απο 200 αντε μεχρι 250 και πολλα λεω  (για gaming)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 21/11/2020 στις 10:12 ΜΜ, Pansar24 είπε

Μεχρι τωρα παντως απογοητευση οι προσφορες σε μονιτορ. Περσυ θυμαμαι ο Κοτσο ειχε βαλει ενα acer 144hz στα 99 ευρω,θα περιμένω καποιες μερες ακομα αλλιως θα παρω την samsung και εγω

75HZ ήταν!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, greengroser είπε

την ειδα αγορινα ηταν καλη προσφορα  αλλα δεν ηταν στον προυπολογισμο το 300αρι ....περιμενω κατι απο 200 αντε μεχρι 250 και πολλα λεω  (για gaming)

Άρα πας να φανταστώ ειτε για 27άρα VA 1440p 144Hz είτε για 27άρα IPS 1080p 144Hz?

Δύσκολα να παίξει καλύτερος συνδυασμός σε αυτά τα χρήματα..

 

Επεξ/σία από jumper_
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, jumper_ είπε

ειτε για 27άρα VA 1440p 144Hz είτε για 27άρα IPS 1080p 144Hz?

ναι κατι τετοιο ....αλλα δεν εχει εμφανιστει τιποτα ακομα ...γενικα δεν ειμαι μονο εγω 

ειδα και πολυ αλλο κοσμο σε αλλα θεμματα (πχ asus 300euro/400eyro) περιμενουν για οικονομικη gaming οθονη 

Επεξ/σία από greengroser
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έβγαλε σήμερα το https://www.plaisio.gr/samsung-monitor-26-9-lc27r500-curved_3282368

Στα 139ε, στο skroutz έχει 153.

Δεν γνωρίζω κατά πόσο είναι καλύτερο από τα https://www.skroutz.gr/s/9208530/Samsung-C24F390FHU-24-Curved.html

Που κανουν 105.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, greengroser είπε

ναι κατι τετοιο ....αλλα δεν εχει εμφανιστει τιποτα ακομα ...γενικα δεν ειμαι μονο εγω 

ειδα και πολυ αλλο κοσμο σε αλλα θεμματα (πχ asus 300euro/400eyro) περιμενουν για οικονομικη gaming οθονη 

Υπάρχει πάντα η ούτως η άλλως  vfm cq27g2u. Δεν είναι σε τρομερή προσφορά αλλά είναι ενα 20-  30αρι κατω με δωρεάν μεταφορικά. Μακάρι να έπαιζε κάπου στα 250 και θα ήταν σίγουρα ανάρπαστη. Αλλά και σε αυτή την τιμή είναι συμπαθητική

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 21/11/2020 στις 9:57 ΜΜ, Insead είπε

και εγώ την παρήγγειλα αλλά μετά την ακύρωσα για την ΗΡ 24F που έχει τα ίδια χαρακτηριστικά αλλά πιο ωραίο σχέδιο, πιο λεπτή και €10 φτηνότερη στα ΜΜ https://www.mediamarkt.gr/product/laptop-tablet-computing/othones/hp-24f-full-hd-ips-panel-monitor-24/1512790

Φιλε την παρελαβες? Εντυπωσεις? Την τσιμπησα και εγώ λόγω τιμής και θα ηθελα να ξερω αν τελικα αξιζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απόλυτα ευχαριστημένος και από την εικόνα και από την ποιότητα κατασκευής!  Την παρέλαβα τη Δευτέρα, και τη χρησιμοποιώ για δουλειά γραφείου (email, word, excel, internet) από το σπίτι συνδέοντας το laptop, και όχι για gaming. Η κατασκευή είναι εντυπωσιακή, ουσιαστικά χωρίς πλαίσια εκτός από το κάτω οριζόντιο, με στιβαρή μεταλλική βάση.     

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παρέα, εγώ θέλω να πάρω 2 οθόνες (ή μία μεγαλύτερη ultrawide, που όμως βγαίνει αρκετά ακριβότερη από 2 απλές) γιατί πλέον με τη δουλειά από το σπίτι δε γίνεται με το λαπτοπ.

Μου αρέσουν πολύ οι curved, αλλά θα ήθελα τη γνώμη σας, να πάω σε 2  του θέματος ή 2 curved? Δεν ξέρω τι βολεύει περισσότερο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, s2117 είπε

Καλησπέρα παρέα, εγώ θέλω να πάρω 2 οθόνες (ή μία μεγαλύτερη ultrawide, που όμως βγαίνει αρκετά ακριβότερη από 2 απλές) γιατί πλέον με τη δουλειά από το σπίτι δε γίνεται με το λαπτοπ.

Μου αρέσουν πολύ οι curved, αλλά θα ήθελα τη γνώμη σας, να πάω σε 2  του θέματος ή 2 curved? Δεν ξέρω τι βολεύει περισσότερο...

Εγώ που έπαιξα game σε curved σε ίντερνετ καφέ μου άρεσε πιο πολύ. 

Αν έχεις τα χρήματα παρε curved. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, s2117 είπε

Θενκς για την απάντηση. Δε θα παίζω παιχνίδια, απλά ρωτάω βασικά αν βολεύει περισσότερο setup με 2 κανονικές ή με 2 curved

Εγώ θα προτιμούσα 1 οθόνη... :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...