Προς το περιεχόμενο

PUBLIC (BF) ποντίκι Logitech MX Master 2S-60euro


avacan23

Προτεινόμενες αναρτήσεις

https://www.skroutz.gr/s/12349350/Logitech-MX-Master-2S-Black.html#reviews

https://www.public.gr/product/perifereiaka/mouse/wireless-mouse/asyrmato-pontiki-logitech-mx-master-2s-bluetooth-gkri/prod8760204pp/

Το κορυφαίο ποντίκι της Logitech αν δεν θες να παιδευτείς με το 3 που έχει 90 ευρώ. στα Public Black friday price  59,90 ευρώ οτι καλύτερο.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 34
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, Iliaskrs είπε

60 ευρώ γι ένα ποντίκι???!

ναι !

αλλα οχι για το συγκεκριμενο

Επεξ/σία από Dimi29
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά το δικό μου κάτι παθαίνει ώρες ώρες και lagάρει (πάει δεν πάει το βελάκι, σαν να δέχεται παρεμβολές?). Κάποτε είχα διαβάσει ότι το έχει γενικά αυτό το θέμα αλλά δεν γνωρίζω αν διορθώνεται και πως καθώς δεν το έχω ψάξει και πολύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Iliaskrs είπε

60 ευρώ γι ένα ποντίκι???!

Ένα από τα καλύτερα ποντίκια, που σίγουρα αξίζουν. Αν και πριν 2 χρόνια στην BF είχε αυτή την τιμή. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πέρσυ BF έπαιξε στο Amazon Fr 48€ με τα μεταφορικά.

BTW τρομέρο ποντίκι για productivity. Άπειρες επιλογές μέσω του αντίστοιχου λογισμικού της logi.

Επεξ/σία από jumper_
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μη το πάρετε αν δεν έχετε windows πάντως. Για linux δεν αξίζει μιας και οτιδήποτε θες να κάνεις (πέρα από τα κλασικά κουμπιά) χρειάζεται το software.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, taskounis είπε

Προσωπικά το δικό μου κάτι παθαίνει ώρες ώρες και lagάρει (πάει δεν πάει το βελάκι, σαν να δέχεται παρεμβολές?). Κάποτε είχα διαβάσει ότι το έχει γενικά αυτό το θέμα αλλά δεν γνωρίζω αν διορθώνεται και πως καθώς δεν το έχω ψάξει και πολύ.

...το ίδιο παθαίνει και το δικό μου από την πρώτη στιγμή. Βρήκα κάποιες λύσεις στο ίντερνετ, αλλά δε δούλεψαν. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενα πολυ καλο ποντικι που εχει 75Ε skroutz, και το βαζουν 60Ε για BF, ε δεν λες και τρεξτε να προλαβαιτε την super ευκαιρια.

Οχι οτι δεν αξιζει τα 60Ε, αλλα αυτη δεν ειναι τιμη BF.

Τιμη BF ηταν στο 1ο BF που ειχε γινει Ελλαδα οταν το MX Master των 80Ε το εβαλε 40Ε το MediaMarkt και το χτυπησα τοτε.

Πολυ καλα ποντικια παντως. Ακριβα αλλα αν τα δουλεψεις δεν μετανιωνεις για τα λεφτα που εδωσες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε σχεση με τη σειρα 3 πως ειναι; θα το προτιμουσατε;
ψαχνω ενα καλο ποντικι για video editing και γενικη χρηση.. θα το προτεινατε; η αλλες προτασεις ειναι πολυ καλυτερες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Στο σκρουτζ η φθηνοτερη τιμή ειναι 80 ευρώ. πάντα διαβάζεις την δεύτερη τιμή.. αν νομιζει κάποιος οτι δεν αξίζει εκπτωση 25% ..οκ ...πάσο.

Η προσφορά σε ΜΜ και παμπλικ είναι με  δωρεαν μεταφορικά.

Δεν αξίζει για μένα να δώσετε 90 ευρώ να πάτε σε σειρά 3. Θέλει πολύ καιρό να εκπειδευτεί το χέρι και εξιδικευμενα προγράμματα για να πεις οτι αξίζει η αγορά του mx 3.

Επειδή εχω δοκιμάσει πάρα πολλά ποντίκια κατέληξα σε αυτό. Με κλειστά μάτια αξίζει η αγορά του σε αυτή την τιμή.

Το ίδιο αξίζει και η αγορά  για gaming mouse του  g PRO ΣΤΑ 89€ και αν θέλεις ποντίκι για λαπτοπ με 49€ παίρνεις το mx anywere 2s

 

Επεξ/σία από avacan23
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...