Προς το περιεχόμενο

PUBLIC (BF) ποντίκι Logitech MX Master 2S-60euro


avacan23

Προτεινόμενες αναρτήσεις

10 λεπτά πριν, avacan23 είπε

Μακαρι να ειχε 45 ευρώ το master mx 2s μάλλον τα χεις μπερδέψει...

καλό είναι να μη λέμε οτι να ναι ...επίσης το να σου λέει κάποιος οτι το ψαξε και ειναι στην Ελλάδα πιο φτηνό ίσως

να σκεφτείς οτι το ψαξε πριν το ποστάρει.. μακάρι το αμαζον να βγάλει στο μέλλον καλές προσφορές να το πάρουμε απο εκεί.

Τι νόημα εχει να λέμε ακυρο κατι που δεν ειναι άκυρο. δεν ξέρω..αλλά μπερδεύει τον κόσμο σίγουρα που θέλει να αγοράσει.

Το μικρό anywere εχει 49 ευρώ στην Ελλάδα...

Logitech MX Master 2S Souris sans Fil, Ancienne version, PC/Mac/iPad OS - Gris


Μάλλον εσύ τα έχεις μπερδέψει!

Δεν έγραψα πουθενά ότι έχει 45€ το mx master 2s....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 34
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Γράφεις το 2s 45+ μεταφορικά.. μπορεις να προσθεσεις anywere να μη μπερδευεις το κόσμο...

Επίσης είμαστε στο θέμα με τισ προσφορές και αν θες να κρινεις κατι ευχαριστώς αλλα να προτεινεις κατι ασχετο δε κολλάει και δημιουργεί σύγχυση.

Ανοιξε νεο θέμα και πρότεινε απο το αμαζον ότι θες.

Επίσης αν θεωρεις λογική και συμφερουσα την αγορά του απλου 5ετιας mx από το με 2s λυπάμαι...αλλά μάλλον δεν ξερεις τι σημαινει επαγγελματικό ποντίκι....

ελπίζω να τα ξεμπέρδεψα..αν οχι ..τα αφήνω ετσι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, sphinxgr είπε

Έχω μια απορία από κάποιον που το έχει. 

Η εναλλαγή σε 2 υπολογιστές, να το κουνάς και να δουλεύει στον δίπλα υπολογιστή δηλαδή κλπ προϋποθέτει οι υπολογιστές να είναι στο ίδιο δίκτυο ή μπορεί να είναι και σε διαφορετικό? 

Δηλαδή περνάει στον δίπλα υπολογιστή όταν φτάνει στο τέλος της οθόνης απλά ή κάνει κ χρήση δικτύου παράλληλα για να γίνει? 

 

57 λεπτά πριν, biovaggoulas είπε

Χρειάζεται απλά να έχουν bluetooth και την εφαρμογή της Logitech εγκατεστημένη.

Χρειάζεται να πατάς το κουμπί και να αλλάζεις υπολογιστή.. δεν πηγαίνει απλά από τη μια οθόνη στην άλλη.

Αν θες να κινείται από τη μια οθόνη στην άλλη, σε διαφορετικούς υπολογιστές, το κάνεις με όποιο ποντίκι θέλεις. Απλά εγκαθιστάς το mouse without borders της Microsoft garage δωρεάν.

  • Like 1
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 20/11/2020 στις 6:01 ΜΜ, taskounis είπε

Προσωπικά το δικό μου κάτι παθαίνει ώρες ώρες και lagάρει (πάει δεν πάει το βελάκι, σαν να δέχεται παρεμβολές?). Κάποτε είχα διαβάσει ότι το έχει γενικά αυτό το θέμα αλλά δεν γνωρίζω αν διορθώνεται και πως καθώς δεν το έχω ψάξει και πολύ.

Αναβάθμισε το firmware του USB δέκτη του: https://support.logi.com/hc/en-us/articles/360035037273

 

Κι εγώ από τους δυσαρεστημένους:
Το ροδάκι λαγκάρει. Λίγο, αλλά ενοχλεί. Δεν λαγκάρουν ούτε τα φθηνιάρικα.
Αργεί να συνδεθεί το bluetooth, οπότε κουνάς το ποντίκι και δεν γίνεται τίποτα μέχρι να περάσουν λίγα δευτερόλεπτα.
Το πλαϊνό ροδάκι είναι πολύ πίσω. Οκ, έχω μακρυά δάχτυλα, αλλά το αγγίζω με την άρθρωση του αντίχειρα!
Τα πλαϊνά πλήκτρα είναι ακόμη πιο πίσω.
Επιπλέον, είναι το ένα πάνω από το άλλο.
Το επάνω από αυτά (πλήκτρο «εμπρός») είναι πολύ μικρό.
Είναι βαρύ. Χρησιμοποιούσα άλλο ασύρματο, αλλά αυτό με κούραζε. Υπάρχουν σημαντικά ελαφρύτερες επιλογές.

Δεν ξέρω για το πρόγραμμά του, αλλά ελπίζω να προγραμματίζεται με συντομεύσεις πληκτρολογίου που περιέχουν το tab, γιατί το αντίστοιχο της Microsoft δεν τις δέχεται.

Επεξ/σία από talos_2002
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...