Προς το περιεχόμενο

Vodafone - Συμβόλαιο κινητής με όλα απεριόριστα με 38,19 ευρώ


alexkrz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, slk200gr είπε

μαμιεται και εγω το παρατησα και εστειλα μηνυμα να με παρουν τηλ μηπως το κανω τηλεφωνικα

Σε κατάστημα θα γίνει η χλωμό; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 314
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

1 λεπτό πριν, slk200gr είπε

μπορουν μαλλον γιατι με εχει τυχει στο εξωτερικο (ταυλανδη )να αγορασω data και χρονο ομιλιας και δεν συνδεοταν σε επικοινωνια που ειχα μουπαν οτι δεν επιτρεπεται 

Vpn στο κινητό και είσαι άρχοντας, εκτός κι αν θέλουν να κόψουν και τα vpn. Επίσης, αναφέρουν ότι μπορείς να βλέπεις και 4Κ streaming, εκ του πονηρού, δηλαδή, θα βλέπω 4Κ στο κινητό; Ποιο το νόημα;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, giopapaioannou είπε

είμαστε σίγουροι ότι δεν είναι λαθος οι τιμες?τα αλλα που εχουν περιορισμούς ειναι πιο ακριβα απο το full unlimited ..μακαρι να ίσχυει   

FireShot Capture 053 - Συμβόλαιο { Vodafone Mobile - Vodafone.gr - www.vodafone.gr.png

Απλά δεν τους συνέφερε να τα ρίξουν τα άλλα. Τα υπολοιπα προγραμμα ουσιαστικά δεν έχουν ειδική προσφορά . Είναι όσο κόστιζαν από το καλοκαιρι που βγήκαν τα προγραμματα με επιδοτηση παγίου. Το μοναδικό που έχει ειδική τιμή είναι το τρίτο. Και προγρανώς πόσο να τα έριχναν τα άλλα?? 20 και 25 ευρώ; 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

1 λεπτό πριν, Boubis1411 είπε

Σε κατάστημα θα γίνει η χλωμό; 

καλυτερα να παρεις τηλ μην φας ταλαιπορια,καμια φορα στα καταστηματα δεν εχουν καποια προγραμματα που τα δινουν απτο σιτε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, slk200gr είπε

καλυτερα να παρεις τηλ μην φας ταλαιπορια,καμια φορα στα καταστηματα δεν εχουν καποια προγραμματα που τα δινουν απτο σιτε

Γίνεται μιλάω μαζί τους θα με πάρουν σε λίγο 

Σιγά μη χάσουν την ευκαιρία κάθε μήνα στάνταρ 40 ευρώ λουκούμι είναι. 

Επεξ/σία από Boubis1411
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ λέω ότι είναι απατεώνες και η "προσφορά" κρύβει από πίσω προβλήματα. Να υποθέσω εντωμεταξύ ότι είναι 2-3 ετών  συμβόλαιο σωστά?

Είχα cyta πολλά χρόνια και τώρα που γύρισε σε βοντα μου τα έκαναν σάλτσα. Στρατηγική κλοπής απατεωνιάς και γιατί όχι να μην συμβαίνει και στην κινητή. 

Οπότε και 20 ευρώ να ήταν μακριά γιατί όταν μια εταιρία βάζει μια προσφορά ΔΕΛΕΑΣΤΙΚΗ όπως αυτή τότε σίγουρα θα βάλουν όλοι. Και προσωπικά προτιμώ κοσμοτέ.. κάποτε λέγαμε οτέ ποτέ αλλά γυρίζουν τα πράγματα για όλους... 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Confused 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, tsarouc είπε

Εγώ λέω ότι είναι απατεώνες και η "προσφορά" κρύβει από πίσω προβλήματα. Να υποθέσω εντωμεταξύ ότι είναι 2-3 ετών  συμβόλαιο σωστά?

Είχα cyta πολλά χρόνια και τώρα που γύρισε σε βοντα μου τα έκαναν σάλτσα. Στρατηγική κλοπής απατεωνιάς και γιατί όχι να μην συμβαίνει και στην κινητή. 

Οπότε και 20 ευρώ να ήταν μακριά γιατί όταν μια εταιρία βάζει μια προσφορά ΔΕΛΕΑΣΤΙΚΗ όπως αυτή τότε σίγουρα θα βάλουν όλοι. Και προσωπικά προτιμώ κοσμοτέ.. κάποτε λέγαμε οτέ ποτέ αλλά γυρίζουν τα πράγματα για όλους... 

Η αλήθεια είναι ότι τελευταία φορά που έδωσε απεριόριστα όλα για λίγο καιρό, το δίκτυο μπούκωσε για τα καλά!

  • Like 1
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, tsarouc είπε

Εγώ λέω ότι είναι απατεώνες και η "προσφορά" κρύβει από πίσω προβλήματα. Να υποθέσω εντωμεταξύ ότι είναι 2-3 ετών  συμβόλαιο σωστά?

Είχα cyta πολλά χρόνια και τώρα που γύρισε σε βοντα μου τα έκαναν σάλτσα. Στρατηγική κλοπής απατεωνιάς και γιατί όχι να μην συμβαίνει και στην κινητή. 

Οπότε και 20 ευρώ να ήταν μακριά γιατί όταν μια εταιρία βάζει μια προσφορά ΔΕΛΕΑΣΤΙΚΗ όπως αυτή τότε σίγουρα θα βάλουν όλοι. Και προσωπικά προτιμώ κοσμοτέ.. κάποτε λέγαμε οτέ ποτέ αλλά γυρίζουν τα πράγματα για όλους... 

 

Τι προβληματα μπορει να κρυβει; οι οροι ειναι ξεκαθαροι. Όταν κανεις αιτηση οπως εκανα εγω, σου έρχεται το συμβολαιο στο email επιτοπου και το υπογραφεις σκαναροντας το υπογεγραμμενο πισω. . Το προγραμμα κοστιζει 55 ευρώ με φπα = 63,25 με το φορο κινητης στην κανονικη τιμη μολις τελειωσει η σγκεκριμενη προσφορα Και ναι ειναι 24μηνο. οπως ειπα το μοναδικό "θεμα" ειναι οτι σε κρατανε δεσμευμενο με επιδοτηση 50 ευρώ το μήνα που είναι η συνολοική έκπτωση. Αρα αν φυγεις σε 12 μηνες πχ πρεπει να πληρωσεις πισω 12*50 ευρω

Επεξ/σία από alexkrz
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, tsarouc είπε

Εγώ λέω ότι είναι απατεώνες και η "προσφορά" κρύβει από πίσω προβλήματα. Να υποθέσω εντωμεταξύ ότι είναι 2-3 ετών  συμβόλαιο σωστά?

Είχα cyta πολλά χρόνια και τώρα που γύρισε σε βοντα μου τα έκαναν σάλτσα. Στρατηγική κλοπής απατεωνιάς και γιατί όχι να μην συμβαίνει και στην κινητή. 

Οπότε και 20 ευρώ να ήταν μακριά γιατί όταν μια εταιρία βάζει μια προσφορά ΔΕΛΕΑΣΤΙΚΗ όπως αυτή τότε σίγουρα θα βάλουν όλοι. Και προσωπικά προτιμώ κοσμοτέ.. κάποτε λέγαμε οτέ ποτέ αλλά γυρίζουν τα πράγματα για όλους... 

εγω ειμαι στην voda απο τοτε που ηταν panafon 1993 και εχω παραπονο ,κριμα να λες απατεονες χωρις καποιο στοιχειο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ με πήραν από Αθήνα τελικά. 

Έδωσα ΑΦΜ και περιμένω τηλέφωνό. 

Για 2η sim χρεώνεσαι κάθε μήνα 2.3.

Ισχύει το πρόγραμμα σε όλη την ΕΕ κανονικά και η ταχύτητα δεν πέφτει. 

Άντε μια χαρά έκατσε. 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Boubis1411 είπε

Οκ με πήραν από Αθήνα τελικά. 

Έδωσα ΑΦΜ και περιμένω τηλέφωνό. 

Για 2η sim χρεώνεσαι κάθε μήνα 2.3.

Ισχύει το πρόγραμμα σε όλη την ΕΕ κανονικά και η ταχύτητα δεν πέφτει. 

Άντε μια χαρά έκατσε. 

εμενα ακομα να με παρουν ,πως εγινε τοσο γρηγορα σε σενα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, alexkrz είπε

Τι προβληματα μπορει να κρυβει; οι οροι ειναι ξεκαθαροι. Όταν κανεις αιτηση οπως εκανα εγω, σου έρχεται το συμβολαιο στο email επιτοπου και το υπογραφεις σκαναροντας το υπογεγραμμενο πισω. . Το προγραμμα κοστιζει 55 ευρώ με φπα = 63,25 με το φορο κινητης στην κανονικη τιμη μολις τελειωσει η σγκεκριμενη προσφορα

Έχεις διαβάσει ποτέ το ατελείωτο κατεβατό των όρων και το λες ότι είναι ξεκάθαρο?

Ένα τρανό παράδειγμα είναι το unlimited (και με απίστευτα ψιλά γράμματα 40gb max πολιτική χρήσης...)...

Έχεις σκεφτεί τι θα γίνει όταν θα πάρουν όλοι την προσφορά?

Έχεις σκεφτεί ότι η κάθε βόντα ποτέ δεν κοιτάζει το συμφέρον του πελάτη (η έστω το ποσοστό είναι 80-20 για παράδειγμα βοντα-πελάτης) αλλά το κέρδος της και επειδή μιλάμε για εταιρία κινητής μιλάμε για μεγάλη ρεμούλα?

Έχεις σκεφτεί ότι ίσως όπου νάναι όλοι θα έχουν παρόμοιες προσφορές? 

Λέω εγώ τώρα...

άσε ρε με τους κλέφτες...

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...