Προς το περιεχόμενο

30% εκπτωση σε TOMMY HILFIGER, 40-55% στο outlet


avacan23

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

spacer.png

https://gr.tommy.com/el/andras.html

Εκπτώσεις στο outlet από 40-55% και στη νέα σειρά 30%

Εχει καλές τιμές και τα ρούχα ειναι καλής ποιότητας.

πιστεύω οτι αξίζει σαν προσφορά ειδικά στο outlet

Δωρέαν μεταφορικά

Δωρεάν αντικαταβολή.

 

Επεξ/σία από avacan23
  • Like 8
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Γυναίκα μου το πρότεινε.. εγώ προσωπικά πήρα μια φούτερ και μια φόρμα L.Hamilton που ειναι και καλά συλλεκτικά και τα φοράς και μεσα στο σπίτι.

Σε πουκάμισα και "επισημα" ρούχα που ξέρω εχει καλή ποιότητα. Σε φόρμες και καθημερινά δεν ξέρω..

Επίσης εχεις καλές ευκαιρίες για παπούτσια με 60 ευρώ και τσάντες.

είδα δερμάτινο χαρτοφύλακα με 130 ευρώ.

έχει και κάτι ετοιμα πακέτα δώρων με 30 ευρώ.

Πιο πολύ το ανέβασα επειδή είναι από Ελλάδα και εχει δωράν μεταφορικά και ειναι γνωστή εταιρεία.

 

Επεξ/σία από avacan23
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαχα. γελανε και οι πετρες με τις δηθεν εκπτωσεις . πουλοβερ λεει απο 130 ευρω ταχα πεφτει στα 52.  το ιδιο πουλοβερ στα σκρουτζομαγαζα χωρις εκπτωση παιζει στα 68.

  • Like 3
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, angelk1983 είπε

χαχαχα. γελανε και οι πετρες με τις δηθεν εκπτωσεις . πουλοβερ λεει απο 130 ευρω ταχα πεφτει στα 52.  το ιδιο πουλοβερ στα σκρουτζομαγαζα χωρις εκπτωση παιζει στα 68.

Και πάλι φθηνό είναι 52 πιο φθηνό από το Σκρουτζ ποσό να τα δώσουν 2 ευρώ?

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έχει ξεκινήσει από τη προηγούμενη βδομάδα που έδινε 30% στα μέλη για αρχή και μετά έβαλε το 30% σε όλα.

Πάντως στα ρούχα δεν έχει βγει καμία προσφορά black friday ακόμα. Με τα ίδια ρούχα θα μείνουμε αν και δε βγαίνουμε έξω τωρα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Στο USA τα πετάνε!!!

20-25$ πουκάμισα

35$ παντελόνια

25-30$ φούτερ

30$ τσάντες 

και κάνουν ψώνια μόνο οι τουρίστες...

 

Επεξ/σία από livaspy
  • Like 2
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, livaspy είπε

Στο USA τα πετάνε!!!

20-25$ πουκάμισα

35$ παντελόνια

25-30$ φούτερ

30$ τσάντες 

και κάνουν ψώνια μόνο οι τουρίστες...

Αυτό συμβαίνει με πολλές μάρκες από Αμερική.

Θυμάμαι όταν είχα πάει για δουλειά το 1997 έψαχνα να βρω μαγαζί που να έχει GANT στη Νέα Υόρκη και δεν έβρισκα κι εδώ γινόταν χαμός.

Tommy υπήρχαν σχεδόν παντού και με μαγαζιά boutique. Δεν είναι καθόλου για πέταμα τα Tommy στην Αμερική καθώς είναι πολύ γνωστός σχεδιαστής. 

Απλά οι Αμερικάνοι έχουν άλλα γούστα από μας (αρκετά κακόγουστοι).

Όλα αυτά πολλά χρόνια πριν. Δεν ξέρω κατά πόσο έχουν αλλάξει.

Οι τιμές όντως είναι χώμα σε σχέση με τις δικές μας ιδίως αν πας στα outlets τους. Πάντως από περιέργεια μπήκα με VPN Αμερική και έχουν 40% σε όλα και οι τιμές είναι λίγο πιο πάνω απο αυτές που αναφέρεις (με το 40%). 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί να φανώ περίεργος αλλά πραγματικά απορώ με κάποιους που δίνουν 50€ και πάνω για ένα φούτερ. Εγώ ούτε για μπουφάν δεν θα έδινα τόσα. :lol:

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, neosstoforum είπε

Μπορεί να φανώ περίεργος αλλά πραγματικά απορώ με κάποιους που δίνουν 50€ και πάνω για ένα φούτερ. Εγώ ούτε για μπουφάν δεν θα έδινα τόσα. :lol:

Ούτε για μπουφάν δε θα έδινες τόσα? Κουμάντο στην τσέπη κανενός δε θα κάνω, έχω μεγάλη περιέργεια όμως σε τι υλικό αγαθό θεωρείς ότι δικαιολογούνται πάνω από 50 ευρώ, αμάξι? σπίτι? Τέλος πάντων ας μη χαλάμε το θέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, neosstoforum είπε

Μπορεί να φανώ περίεργος αλλά πραγματικά απορώ με κάποιους που δίνουν 50€ και πάνω για ένα φούτερ. Εγώ ούτε για μπουφάν δεν θα έδινα τόσα. :lol:

Θα γράφει όμως Tommy το δικό σου όχι!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, neosstoforum είπε

Μπορεί να φανώ περίεργος αλλά πραγματικά απορώ με κάποιους που δίνουν 50€ και πάνω για ένα φούτερ. Εγώ ούτε για μπουφάν δεν θα έδινα τόσα. :lol:

Νομίζω είσαι λίγο υπερβολικός.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καθώς τα tommy μου αρέσουν γενικότερα σαν ρούχα, ότι και εάν έχω πάρει είναι μια χαρά από ποιότητα. είχα ένα κίτρινo polo καναρινί, για να χαλάσει το χρώμα πέρασαν 5 χρόνια. παρόμοια κατάσταση με jean, μπουφάν κτλ. στην Αμερική είναι φθηνά όμως ΟΛΑ τα ρουχα εκει είναι φθηνότερα γιατί σε πολλές πολιτείες δεν μπαίνει ΦΠΑ σε αυτά.

τα ρούχα είναι μια χαρά ποιότητα.

εάν κάποιος προσέχει τα ρούχα και δεν θέλει να παίρνει κάθε χρόνο καινούργια, πληρώνει κάτι παραπάνω αλλά το έχει το ρούχο και θα του μείνει.

εάν κάποιος θέλει να αλλάζει ρούχα κάθε χρόνο, τότε δεν πάει σε τέτοιες μάρκες.

προφανώς τα 130 αρχική τιμή για πουλόβερ είναι τουλάχιστον εξωφρενικό και για αυτόν τον λόγο ποτέ δεν ψωνίζω σε περίοδο μη προσφορών. γιατί όταν το κατάστημα τα πουλάει 50, βγάζει ακόμη κέρδος. ας φανταστεί κάποιος τι κέρδος βγάζει στο 130...

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...