Προς το περιεχόμενο

Cosmote Gigamax Unlimited - Πρόβλημα σε έξτρα κάρτα SIM


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 25/11/2020 στις 6:39 ΜΜ, Kris_Lyn είπε

 

Φίλε μου στην εξυπηρέτηση πελατών που μιλάς από ότι φαίνεται είναι άσχετοι με το θέμα. Μην ανησυχείς δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα μπορείς να πάρεις κανονικά μέχρι τέσσερις extra sim με 3,02 ευρώ το μήνα. Αλλά προσοχή οι έξτρα sim δεν αποστέλλονται με κούριερ μπορείς να τις πάρεις αυτοπροσώπως από κατάστημα cosmote ή Γερμανός με την ταυτότητά σου και το ΑΦΜ τίποτα άλλο. Οπότε πρέπει να ταλαιπωρηθείς λίγο για να βρεις ποιο είναι το πλησιέστερο κατάστημα στον τόπο σου. Όσο για τα 200 ευρώ εγγύηση που σου ζήτησαν  μάλλον το πήγαν αλλού εννοούσαν για δεύτερο συμβόλαιο κάτι που δεν ισχύει φυσικά για τις extra sim αφού δεν περιέχουν data και χρησιμοποιούν αυτά τη σύνδεσή σου .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, GregZapro75 είπε

Φίλε μου στην εξυπηρέτηση πελατών που μιλάς από ότι φαίνεται είναι άσχετοι με το θέμα. Μην ανησυχείς δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα μπορείς να πάρεις κανονικά μέχρι τέσσερις extra sim με 3,02 ευρώ το μήνα. Αλλά προσοχή οι έξτρα sim δεν αποστέλλονται με κούριερ μπορείς να τις πάρεις αυτοπροσώπως από κατάστημα cosmote ή Γερμανός με την ταυτότητά σου και το ΑΦΜ τίποτα άλλο. Οπότε πρέπει να ταλαιπωρηθείς λίγο για να βρεις ποιο είναι το πλησιέστερο κατάστημα στον τόπο σου. Όσο για τα 200 ευρώ εγγύηση που σου ζήτησαν  μάλλον το πήγαν αλλού εννοούσαν για δεύτερο συμβόλαιο κάτι που δεν ισχύει φυσικά για τις extra sim αφού δεν περιέχουν data και χρησιμοποιούν αυτά τη σύνδεσή σου .

Μου έστειλαν κανονικά extra sim με κούριερ στην τιμή των 3.02 € που αναφέρεις. Και όχι, τα 200€ ήταν για τις πρώτες extra sim που πήρα, όχι για δεύτερο συμβόλαιο. Χωρίς αυτήν την εγγύηση δεν μου δίνανε επιπλέον κάρτες, δεν προχωρούσε η αίτηση. Αναγκαστικά τα έδωσα, και προχώρησε κανονικά η έκδοση των sim στο υπάρχον συμβόλαιο μου. Μην το ψάχνεις, είναι ό,τι να 'ναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...