Προς το περιεχόμενο

Το Samsung Galaxy Z Fold 3 ίσως κυκλοφορήσει τον Ιούνιο του 2021


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σύμφωνα με Κορεάτικο ειδησεογραφικό μέσο η τρίτη γενιά του κορυφαίου αναδιπλούμενου smartphone έρχεται το καλοκαίρι.

Το πρώτο αναδιπλούμενο κινητό της Samsung είχε μια δύσκολη αρχή. Ήδη όμως με το Galaxy Z Fold 2 η εταιρεία έμαθε από τα λάθη της και τώρα, με το επερχόμενο Galaxy Z Fold 3 ήδη ακούγονται οι πρώτες φήμες για περαιτέρω βελτιώσεις.

Όπως αναφέρει το Κορεάτικο ειδησεογραφικό μέσο Ajunews, υπάρχει μεγάλη περίπτωση να δούμε το νέο μοντέλο σχετικά σύντομα, συγκεκριμένα τον Ιούνιο του 2021. Επίσης υπάρχει περίπτωση να ενσωματωθεί κάμερα κάτω από την οθόνη για να κάνει το κινητό πιο ελκυστικό στο κοινό. Βέβαια αν η ποιότητα είναι κατώτερη των προσδοκιών, η ιδέα ίσως απορριφθεί για τη συγκεκριμένη γενιά.

Πέρα από αυτό όμως, το Z Fold 3 θα φέρει υποστήριξη του S-Pen, με τη Samsung να αναπτύσσει ένα νέο, υπερβολικά λεπτό γυαλί για το digitizer που θα υποστηρίζει το S-Pen και δε θα υποστεί φθορές από την καθημερινή χρήση. Επιπλέον, θα υπάρχει αποκλειστική υποδοχή για την ασφαλές αποθήκευσή του, όπως και με τη σειρά Note.

Τέλος, γίνεται αναφορά πως και το επερχόμενο Galaxy S21 Ultra θα υποστηρίζει το S-pen αλλά χωρίς να υπάρχει η προαναφερόμενη υποδοχή του. Η εκτιμώμενη ημερομηνία διάθεσης του συγκεκριμένου μοντέλου είναι ο Ιανουάριος του 2021.


Διαβάστε ολόκληρο το άρθρο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η τεχνολογια η συγκεκριμενη οσο να ναι προχωρησε καπως να δουμε ποτε θα. ριξει τις τιμες η σαμυ γιατι ειναι πολλα τα λεφτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για μένα θα έπρεπε να δώσουν σημασία στα Rollable display phones, παρά στα folding. Έχουν πολλά πλεονεκτήματα τα rollable σε σχέση με τα foldable (πάχος, η τσάκιση στη μέση της οθόνης, wow factor, πρακτικότητα).

 

  • Like 13
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, sweetemily είπε

Για μένα θα έπρεπε να δώσουν σημασία στα Rollable display phones, παρά στα folding. Έχουν πολλά πλεονεκτήματα τα rollable σε σχέση με τα foldable (πάχος, η τσάκιση στη μέση της οθόνης, wow factor, πρακτικότητα).

Συμφωνώ. Πιστευω ότι εντέλει θα πάμε προς τα εκεί.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Και εγώ εννοείται απόλυτα ευχαριστημένος με το fold 2, πολύ πιο παραγωγικό εργαλείο σε σχέση με το 12 pro max που έχω σαν δεύτερο, περιμενω το fold 3 με μεγάλο ενθουσιασμό.

Νομίζω με καλύτερες καλημέρες και spen, πάει αλλού το επίπεδο 

Επεξ/σία από Deves
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, Deves said:

Και εγώ εννοείται απόλυτα ευχαριστημένος με το fold 2, πολύ πιο παραγωγικό εργαλείο σε σχέση με το 12 pro max που έχω σαν δεύτερο, περιμενω το fold 3 με μεγάλο ενθουσιασμό.

Νομίζω με καλύτερες καλημέρες και spen, πάει αλλού το επίπεδο 

Αν βγαλουν το 3 τον Ιούνιο,  θα περιμενω το 4 τα Χριστούγεννα καλύτερα 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω το ειχα κι το εδωσα λογω βαρους - ειναι κατι αναμεσα σε κινητο κι tablet ,χωρις ομως να ειναι τιποτα απο τα 2 . ) παντως ηταν μια ευχαριστη εμπειρια σιγουρα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...