Προς το περιεχόμενο

Ηλεκτρικές σκούπες χωρίς καλώδιο (cordless vacuum cleaners)


BillKey

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 37
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Την ίδια έχω και εγώ 1 χρόνο τώρα, την χρησιμοποιώ καθημερινά και ακόμα δεν έχει πρόβλημα η μπαταρία. Μου κάνει εντύπωση που κλάταρε η δική σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλες αυτές οι κανούργιες σκούπες-stick είναι απίστευτα ακριβές! 300 και 400 ευρώ είναι απίστευτο ποσό, ιδίως όταν δεν έχεις απόλυτο αποτέλεσμα παντού. Το σκέφτηκα και εγώ και τελικά είπα να κινηθώ συντηρητικά. Αγόρασα μία καλή σκούπα για τα χαλιά και έχουμε και το θρυλικό Black&Decker Pivot των 12V για τα καθημερινά. Αυτό που μου έχει κάνει εντύπωση με αυτό είναι ότι η μπαταρία του παραμένει αξιοπρεπής μετά από 10 χρόνια.

Επειδή όμως τα φίλτρα του έχουν γίνει χάλια και η μπαταρία φυσικά δεν είναι όπως ήταν , αγόρασα το Black & Decker PD1820LF. Φαίνεται δυνατό και, επιπλέον, έχει και έξτρα κοντάρι σκούπας, οπότε θα βοηθήσει και στα πιο βαριά καθημερινά. Και δεν κοστίζει ούτε €100. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Voodooman είπε

Όλες αυτές οι κανούργιες σκούπες-stick είναι απίστευτα ακριβές! 300 και 400 ευρώ είναι απίστευτο ποσό, ιδίως όταν δεν έχεις απόλυτο αποτέλεσμα παντού. Το σκέφτηκα και εγώ και τελικά είπα να κινηθώ συντηρητικά. Αγόρασα μία καλή σκούπα για τα χαλιά και έχουμε και το θρυλικό Black&Decker Pivot των 12V για τα καθημερινά. Αυτό που μου έχει κάνει εντύπωση με αυτό είναι ότι η μπαταρία του παραμένει αξιοπρεπής μετά από 10 χρόνια.

Επειδή όμως τα φίλτρα του έχουν γίνει χάλια και η μπαταρία φυσικά δεν είναι όπως ήταν , αγόρασα το Black & Decker PD1820LF. Φαίνεται δυνατό και, επιπλέον, έχει και έξτρα κοντάρι σκούπας, οπότε θα βοηθήσει και στα πιο βαριά καθημερινά. Και δεν κοστίζει ούτε €100. 

Πολύ καλό το Black and decker και πραγματικά δυνατό σε σχέση με άλλα της κατηγορίας. 

Όμως δεν συγκρίνεται με μια σοβαρή σκούπα στικ. Έχεις δίκιο όμως για την τιμή είναι αρκετά ακριβές. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Παρακαλω Θα ηθελα μια γνωμη με καποιον που εχει εμπειρια και εχει ασχοληθει.  Ειμαι αναμεσα στην jimmy jv85 pro , στην dreame v11 και την  Rohnson Mamba Pro M8  απο Ελλαδα 

ποια η γνωμη σας?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 μήνες μετά...

Εγώ σκέφτομαι την hoover hf522 η οποία κάνει και σφουγγαρίσματος για σπίτι 50τμ εξοχικό. 

https://www.kotsovolos.gr/small-home-appliances/vacuum-cleaners/skoupes-stick/221708-hoover-hf522ysp-011-hydro-plus

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...
Στις 15/3/2022 στις 10:25 ΜΜ, ababapanos είπε

Παρακαλω Θα ηθελα μια γνωμη με καποιον που εχει εμπειρια και εχει ασχοληθει.  Ειμαι αναμεσα στην jimmy jv85 pro , στην dreame v11 και την  Rohnson Mamba Pro M8  απο Ελλαδα 

ποια η γνωμη σας?

Μηπως πηρες την rohnson?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...