Προς το περιεχόμενο

Πτήσεις με 5€ από την Ryanair.


georgenikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

https://www.ryanair.com/gr/el/plan-trip/explore/promotions  Οτι λέει ο τίτλος η ryanair έβγαλε 10000 θέσεις με 5€ για τις πτήσεις τις μέχρι τέλη Γενάρη. Έχει κάποιες πολύ καλές προσφορές όπως Ηράκλειο - Θεσσαλονίκη και επιστροφή με 5€ . Αξίζει να μπείτε να κοιτάξετε αν έχετε ανάγκη να ταξιδέψετε .

 

 

 

 

 

  • Like 4
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 42
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Αυτες οι θεσεις ειναι πανω στα φτερα η μεσα στους κινητηρες;

Περα απο την πλακα στην Ελλαδα του "Θελω να παω παντου αλλα δεν εχω χρηματα" η Ryanair τα παει πολυ καλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μέσα σε αυτό το μπάχαλο έβγαλε προσφορά ......εκτός και αν επιτρέπετε από νόμο σε νόμο  με αεροπλάνο και όχι με αυτοκίνητο η τραινο η παπορι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι πτήσεις δεν έχουν απαγορευτεί, οι άσκοπες μετακινήσεις έχουν. Όσοι έχουν σοβαρό λόγο και τα κατάλληλα δικαιολογητικό εξακολουθούν με μετακινούνται.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, nvel είπε

οι πτήσεις δεν έχουν απαγορευτεί, οι άσκοπες μετακινήσεις έχουν. Όσοι έχουν σοβαρό λόγο και τα κατάλληλα δικαιολογητικό εξακολουθούν με μετακινούνται.

Ακριβώς. Εγώ για αυτό το ανέβασα. Υπάρχουν και φοιτητες που μπορεί να τους φέρουν σε δια ζώσης εξεταστικές οπότε για αυτούς τα 5€ αξίζουν. 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, nvel είπε

οι πτήσεις δεν έχουν απαγορευτεί, οι άσκοπες μετακινήσεις έχουν. Όσοι έχουν σοβαρό λόγο και τα κατάλληλα δικαιολογητικό εξακολουθούν με μετακινούνται.

 

28 λεπτά πριν, georgenikos είπε

Ακριβώς. Εγώ για αυτό το ανέβασα. Υπάρχουν και φοιτητες που μπορεί να τους φέρουν σε δια ζώσης εξεταστικές οπότε για αυτούς τα 5€ αξίζουν. 

 

Εννοείται, και καλώς ανέβηκε, χιούμορ κάνουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, mtriandros είπε

ΠΡΟΣΟΧΗ παιδια h RYANAIR ακυρωνει τελευταια στιγμη και δεν μπορεις να βασιζεσαι για κατι σοβαρο. μου εχει συμβει 2 φορες και οχι λογω covid19.

Εγώ έχω πετάξει πάνω από 100 φορές (εξωτερικό) κ ποτέ δεν μου ακυρώθηκε πτήση.

1 φορά υπήρξε ακύρωση λόγω καιρού όπως συνέβη προφανώς κ σε όλες τις πτήσεις και πετάξαμε μετά από 5 ώρες.

  • Like 7
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eιστε υπερβολικοι. Εγω ηρθα Παρασκευη με πτηση των 5 ευρω απο Βελγιο.... (67 ευρω το ατομο το τεστ και 70 οι 2 για να παμε με ταξι στο αεροδρομιο του Σαρλερουα και αλλα 2 ταξι - γιατι δεν μπαινουν 2 απο το αεροδρομιο της Θεσσαλονικης σπιτι αλλα .....)

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...