Προς το περιεχόμενο

Tablet για τηλεδιάσκεψη WebEx.


daPro

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 ώρες πριν, daPro είπε

Γενικά η Samsung τουλάχιστον απο κινητά τηλέφωνα που είχα στο παρελθόν , δέν έδινε συχνά αναβαυμίσεις . 

Από όσο είδα το Samsung έχει λίγη μνήμη Ram σε σύγκριση με το Lenovo 

Που έψαξα δέν αναφέρουν και ποιο επεξεργαστή έχει το Samsung , υπάρχει και έκδοση με 3gb Ram  & αποθηκευτικό 64GB 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

https://www.skroutz.gr/c/1105/tablet/m/28_2159/Samsung_or_Huawei/f/342116_342122_351679/megalo-10-1-12-2-toulachiston-32gb-toulachiston-fhd-1920-x-1080.html?availability_enum=1&order_by=pricevat

Κοίταξε από αυτά θα ικανοποιηθείς  Εγώ έχω ένα Samsung smt 580 από το 2018 και δεν έχει πάθει τίποτα μια χαρά γρήγορο και δεν κολαει πουθενά αλλά παιχνίδια δεν παίζω να σου πω το μόνο που ξέρω σίγουρα ότι η μπαταρία του κρατάει σαν την πρώτη μέρα .Επίσης άμα θέλεις αναλυτικά τα δεις που μετράει για μένα είναι ο τύπος μπαταρίας να είναι lithium-ion με ένα πρόγραμμα το βλέπεις που είναι το device info   και στοιχεια εχει γενικα ,το κατεβάζεις από το play store το ίδιο μπορείς να δεις και για το κινητό σου. Ελπίζω να βοήθησα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 2/12/2020 στις 10:16 ΜΜ, daPro είπε

Τελικά πήρα το Samsung λόγο καλύτερης μπαταρίας αλλά κ τις θετικές αξιολογήσεις στο Σκρουτζ.

Μια χαρά ειναι το Samsung ΤΑΒ Α 10.1 για τηλεδιασκέψεις WebEx και απο οθόνη/μπαταρία είναι πολύ καλό

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πήρα το Samsung καθαρά για τα μαθήματα της μικρής..φοβερή οθόνη,η μπαταρία κρατάει. όντως είναι λίγο αργο..δεν μετάνιωσα την αγορά.

Επεξ/σία από daPro
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...