Προς το περιεχόμενο

Το Android Auto έρχεται Ελλάδα και σε άλλες χώρες της Ευρώπης, Αφρικής και Ασίας


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, thn είπε

Μια χαρα δούλευε και δουλεύει με android 9

Σε Suzuki όχι. Σε άλλες εταιρείες δεν μπορώ να πω ότι γνωρίζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, tadegr είπε

Ο αριθμός των συμβατών εφαρμογών αυξάνεται πάντα! Για μια πλήρη λίστα συμβατών εφαρμογών, μεταβείτε στη διεύθυνση http://g.co/androidauto

Για να χρησιμοποιήσετε το Android Auto, θα χρειαστείτε ένα τηλέφωνο με Android 6.0 ή μεταγενέστερη έκδοση και μια ενεργή σύνδεση δεδομένων.
Πάνω από 400 μοντέλα αυτοκινήτων υποστηρίζουν τώρα το Android Auto! Για να μάθετε εάν η οθόνη του αυτοκινήτου σας είναι συμβατή και πώς να την ενεργοποιήσετε, ελέγξτε το εγχειρίδιο του κατόχου σας ή επικοινωνήστε με τον κατασκευαστή του αυτοκινήτου σας. Μόλις ενεργοποιηθεί, χρησιμοποιήστε ένα καλώδιο USB υψηλής ποιότητας για να συνδέσετε το τηλέφωνό σας στο αυτοκίνητό σας και, στη συνέχεια, εκκινήστε το Android Auto για να ξεκινήσετε!
Μάθετε περισσότερα σχετικά με το Android Auto και τα συμβατά αυτοκίνητα στη διεύθυνση http://android.com/auto
Για υποστήριξη: http://support.google.com/androidauto
Λάβετε βοήθεια από την κοινότητά μας: https://productforums.google.com/forum/#!forum/android-auto

Thanks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περίεργο πρόβλημα με το Xiaomi μου σε πολλά αυτοκίνητα που μπορεί να το συναντούν και άλλοι. Έβγαζε συνεχώς πρόβλημα και δεν συνδεότανε. Το ίδιο μοντέλο κινητού (άλλου προσώπου) στο ίδιο αυτοκίνητο δούλευε κανονικά. Το πρόβλημα ήταν οι διπλότυπες εφαρμογές που έχουν τα Xiaomi (είχα εγκατεστημένο 2 φορές το viber λόγω δίκαρτου) και έπρεπε να απενεργοποιηθούν!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 5/12/2020 στις 9:09 ΜΜ, mpeliaris είπε

Εμένα ρε παιδιά με opel corsa του 16 δεν έχει Android auto πάρα μόνο Apple play. Γιατί λέει δεν το έχει δώσει η Google για το corsa. Λέτε τώρα να το πάρει με καμία αναβάθμιση ή ελπίζω άδικα. 

Έχω corsa του 16 και δουλευει κανονικά. Ενεργοποιησέτο απο το ΜΕΝU

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, rumo74 είπε

Έχω corsa του 16 και δουλευει κανονικά. Ενεργοποιησέτο απο το ΜΕΝU

Δεν έχουν όλα τα corsa το ίδιο intellilink. Άν έχεις 3.Χ τότε μόνο με αλλαγή της μονάδας του αυτοκινήτου σε 4.Χ θα παίξει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι από αυτούς που την έχουν πατήσει με το Honda και το mirrorlink... 

 

Το οποίο πλέον δεν παίζει σε καινούργιο samsung... Οπότε σύνδεση με το αυτοκίνητο τέλος... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, sb01053 είπε

Περίεργο πρόβλημα με το Xiaomi μου σε πολλά αυτοκίνητα που μπορεί να το συναντούν και άλλοι. Έβγαζε συνεχώς πρόβλημα και δεν συνδεότανε. Το ίδιο μοντέλο κινητού (άλλου προσώπου) στο ίδιο αυτοκίνητο δούλευε κανονικά. Το πρόβλημα ήταν οι διπλότυπες εφαρμογές που έχουν τα Xiaomi (είχα εγκατεστημένο 2 φορές το viber λόγω δίκαρτου) και έπρεπε να απενεργοποιηθούν!!!

Σε εμένα ούτε αυτό δεν έπαιξε με την απενεργοποίηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, tsofras είπε

Σε εμένα ούτε αυτό δεν έπαιξε με την απενεργοποίηση

Ούτε οι διπλοτυπες ούτε το κλείδωμα εφαρμογών είναι συμβατό.

Το ίδιο πρόβλημα και σε oneplus

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που δεν μπορώ να καταλάβω είναι το ότι γιατί η opel διαφήμιζε android auto και στην ουσία δεν το υποστήριζε το αυτοκίνητό. Και το αστείο είναι ότι έχει επιλογή στο μενού να ενεργοποιηθεί το Apple car play και το  Android auto. Το apple car play παίζει τέλεια. (ο μόνος λόγος να αγόραζα iPhone θα ήταν αυτός).😁😁

Στις 7/12/2020 στις 10:09 ΠΜ, rumo74 είπε

Έχω corsa του 16 και δουλευει κανονικά. Ενεργοποιησέτο απο το ΜΕΝU

Το έχω ενεργοποιήσει από το μενού αλλά τπτ. Και εμένα 6ος του 16 είναι. Πολύ περίεργο αυτό ρε παιδιά. Μόνο Apple car play παίζει. Θα μας τρελάνουν στην οπελ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, mpeliaris είπε

Αυτό που δεν μπορώ να καταλάβω είναι το ότι γιατί η opel διαφήμιζε android auto και στην ουσία δεν το υποστήριζε το αυτοκίνητό. Και το αστείο είναι ότι έχει επιλογή στο μενού να ενεργοποιηθεί το Apple car play και το  Android auto. Το apple car play παίζει τέλεια. (ο μόνος λόγος να αγόραζα iPhone θα ήταν αυτός).😁😁

Το έχω ενεργοποιήσει από το μενού αλλά τπτ. Και εμένα 6ος του 16 είναι. Πολύ περίεργο αυτό ρε παιδιά. Μόνο Apple car play παίζει. Θα μας τρελάνουν στην οπελ.

Και σε μένα δεν δούλεψε στην αρχή και δεν δουλεύει με όλες τις συσκευές.

Χρειάζονται και άλλα προγράμματα για να δουλέψει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...