Προς το περιεχόμενο

[ΔΩΡΕΑΝ] Tyranny - Gold Edition & Pillars of Eternity - Definitive Edition @ Epic Games store


specre

Προτεινόμενες αναρτήσεις

38 λεπτά πριν, Nerazzurri είπε

Μάγκες το προηγούμενο ήταν καλό επίσης με τα φορτηγά που οδηγάς κτλ. δεν ξέρω αν το έπαιξε κανείς :D

το εχω λιωσει 😜 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν είστε φανς του είδους τότε είναι πολύ δυνατά games για μένα. Προσωπικά πάνω από 100 ώρες έχω ρίξει στο pillars και άλλες πόσες δεκάδες στο tyranny. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, CCCR είπε

ουτε να με πληρωνανε δεν θα τα επαιρνα.
nostalgia cash grab με την obsidian να καταληγει τελικα ξανα στις αγκαλιες των "κακων" publishers που δεν τους αφηναν να φτιαξουν τα παιχνιδια που ηθελαν εξαρχης λελ λολ.

Εγώ έχω εγκαταστήσει όλους τους ΑΑΑ τίτλους των τελευταίων 5 ετών όμως δεν με κράτησε κανένας πάνω από δύο μέρες. Το Pillars of Eternity αν και δεν ήταν ΑΑΑ με κράτησε περισσότερο. Είναι θέμα γούστου, ηλικίας κλπ.... Εγώ πχ προτιμώ να κερδίσω για 100η φορά το Civ στο Deity ή κάποιο παλιό Total War παρά να παίξω το Cyberpunk 2077. Τώρα παίζω Baldur's Gate, μέτριο αλλά ελπίζω να φτιάξει.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστούμε ts! Αν και η χαζομάρα είναι ότι πριν μερικές βδομάδες το gog είχε βγάλει το pillars of eternity definitive edition στα 5ε και έτρεξα να το πάρω. Δεν πειράζει, τουλάχιστον μπορώ να λέω ότι στήριξα έναν drm-free publisher. :P

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, CCCR είπε

ουτε να με πληρωνανε δεν θα τα επαιρνα.
nostalgia cash grab με την obsidian να καταληγει τελικα ξανα στις αγκαλιες των "κακων" publishers που δεν τους αφηναν να φτιαξουν τα παιχνιδια που ηθελαν εξαρχης λελ λολ.

Το tyranny το παράτησα μετά 1-2 κεφάλαια, αλλά το PoE είναι πολύ καλό και χορταστικό.

Για όσους έχουν χρόνο και όρεξη για rpg με μπλα-μπλα είναι τέλειο. Setting ένα imho πολύ πετυχημένο "remix" από τυπικό d&d (τύπου FR και greyhawk).

Αρνητικό ότι βαθειά στα dialogue trees χάνεται το voice acting, αλλά τι να κάνουμε, έχουμε 2020 και το ίδιο κάνει και το yakuza like a dragon. Επίσης, επειδή είχα υπερυψηλές προσδοκίες για τη χαρακτήρα που έγραψε ο Chris Avellone (του planescape torment) σε συνδιασμό με την καλή μου εμπειρία  με το παιχνίδι, όταν έφτασα να τη γνωρίσω ελαφρώς απογοητεύτηκα.

To interface το θυμάμαι λίγο ντεμοντέ at launch αλλά πρέπει να έφτιαξε με τα patches.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, eko13 είπε

Φανταστειτε πρωτη μερα στις 17, να πα να δωσει δωρεαν το Cyberpunk! Θα πεσει το παγκοσμιο δικτυο, μαζι με το dark web! 😆

Το "έδωσαν" ήδη πρώτη μέρα δωρεάν...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ @specre!

Αντιστάθηκα σε τόσες και τόσες σειρήνες για να μη γραφτώ στο epic games store. Ξεπουλιέμαι για το Pillars.

Το άλλο πρώτη φορά το ακούω.

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 ώρες πριν, SilverCloak είπε

Ευχαριστώ @specre!

Αντιστάθηκα σε τόσες και τόσες σειρήνες για να μη γραφτώ στο epic games store. Ξεπουλιέμαι για το Pillars.

Το άλλο πρώτη φορά το ακούω.

 

στο τέλος όλοι υποκύπτουν....

ΟΛΟΙ !!!
ΜΟΥΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ !!!


Xi Jinping Winnie the Pooh Comparisons | Know Your Meme

Επεξ/σία από Zengar Zombolt
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 10/12/2020 στις 10:15 ΜΜ, eko13 είπε

Φανταστειτε πρωτη μερα στις 17, να πα να δωσει δωρεαν το Cyberpunk! Θα πεσει το παγκοσμιο δικτυο, μαζι με το dark web! 😆

Και μετά ξύπνησες και έφαγες τα fruity loops σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...