Προς το περιεχόμενο

Android 11: Η Samsung αποκαλύπτει το πρόγραμμα αναβάθμισης για την Ευρώπη


trib

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 λεπτά πριν, billthes είπε

παρουσιάστηκε με την 8 και έφτασε μέχρι 10.. δυο μεγάλες αναβαθμίσεις υποσχέθηκε, δυο έδωσε..🙂

Συμφωνω αλλα αυτο δεν αναιρει οτι ειναι ενα κινητο που εκανε ~1000. τουλαχιστον θα επρεπε να παρει 3 αναβαθμισεις και μετα κουβα

Επεξ/σία από themis_17
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 52
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

3 ώρες πριν, manost είπε

Όσοι έχουμε Galaxy Tab S7 θα μείνουμε με Android 10;

https://www.androidauthority.com/samsung-android-11-update-1182706/

3 ώρες πριν, manost είπε

Όσοι έχουμε Galaxy Tab S7 θα μείνουμε με Android 10;

https://www.androidauthority.com/samsung-android-11-update-1182706/

3 ώρες πριν, manost είπε

Όσοι έχουμε Galaxy Tab S7 θα μείνουμε με Android 10;

https://www.androidauthority.com/samsung-android-11-update-1182706/

3 ώρες πριν, manost είπε

Όσοι έχουμε Galaxy Tab S7 θα μείνουμε με Android 10;

https://www.androidauthority.com/samsung-android-11-update-1182706/

3 ώρες πριν, manost είπε

Όσοι έχουμε Galaxy Tab S7 θα μείνουμε με Android 10;

https://www.androidauthority.com/samsung-android-11-update-1182706/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

48 λεπτά πριν, billthes είπε

παρουσιάστηκε με την 8 και έφτασε μέχρι 10.. δυο μεγάλες αναβαθμίσεις υποσχέθηκε, δυο έδωσε..🙂

Παρουσιάστηκε με την 8, η οποία ήταν ήδη στην αγορά ένα έτος και είχε ήδη παρουσιαστεί η έκδοση 9. Απλή κοροϊδία. 

Θα μου πεις ότι αυτός που το έπαιρνε ήξερε τι έπαιρνε. Δεκτον, αλλα παραμένει κοροϊδία. Εμένα με έχασε από πελάτη. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χίλια πράγματα έχει χρυσά το android και η samsung. Και χίλαι πράγματα έχει στραβά η apple. Αλλά το ότι δίνει update την ίδια μέρα σε συσκευές 5+ ετών ειναι απιστευτο. Η samsung ακόμα και σε περσυνες περιμένεις μήνες. Και μόλις περάσεις τα 2 έτη αντε γεια. Τραγικό. Μακάρι κάποια στιγμή το 5 χρόνια update να γίνει industry standard. Τότε ισως να μπορούσες να δικαιλογήσεις και πιο ακριβή συσκευή.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, themis_17 είπε

Note 9, κινητο που ακομα δεν εχει ληξει η εγγυηση του και δεν υποστηριζεται σε επομενη αναβαθμιση. τραγικη σαμμυ

Διαφωνώ και εγώ με το timeline που γίνονται τα updates στο Android γενικότερα αλλά το Note 9, κινηταρα μεν, αλλά η εγγύηση έχει λήξει. Βγήκε Αύγουστο το 2018. 

Περιμένουμε το ui 3.0 στο εξαιρετικό Note 10+. Μακράν το πιο ολοκληρωμένο skin σε Android. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, petranthe είπε

Κατά την προσωπική μου άποψη μου φάνηκε αστείο.

σέβομαι την αποψη σου φιλε, αλλά τι παραπάνω κάνει το ios που δεν μπορει να κάνει το one ui?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά, αναβαθμίζει τα φθηνά μοντέλα και όχι το S9, το πάει με την ημερομηνία κυκλοφορίας.

Εντωμεταξύ δεν συμφέρει σήμερα η αγορά του S9 αλλά του S10.Η του S10 lite λόγω του Snapdragon.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλεπω μερικα σχολια και δεν ξερω αν θελω να γελασω η να κλαψω... Οι φαν αλλων εταιριων μπαινετε να κοκορευτειτε οτι το iphone 6 παιρνει ακομα αναβαθμιση. Να σας ενημερωσω λοιπον οτι τα widget που πηρε 6 χρονια μετα το iphone 6 , τα ειχε εξαρχης το s6. Μην επεκταθω σε αλλες λειτουργιες (βλεπε screen record που εχουμε απο android 10 και νιωθετε χαρουμενοι οι xiaomi fans που το πηρατε στο android 11)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, johnagelo είπε

Μετά από 2 ωραία χρόνια σε stock android με το Note 9 μου ,   μάλλον ήρθε η ώρα να μπώ Χda ξανά   🏴‍☠️

 

Το θέμα είναι να μην χρειάζεται να μπλέκεις με κάτι τέτοιο όταν έχεις δώσει λεφτά για να πάρεις το κορυφαίο κινητό της εταιρείας μόλις πριν δύο χρόνια. 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς το ανδροειδές είναι αποτυχία καθώς μόνο το Μήλο παρέχει αναβαθμίσεις και ασφάλεια σε παλιότερα μοντέλα και αυτό γίνεται γιατί οι κατασκευαστές αντορόνιτ θέλουν μόνο να πουλάνε και δεν ενδιαφέρονται για υποστήριξη μετά την πώληση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, johnagelo είπε

Μετά από 2 ωραία χρόνια σε stock android με το Note 9 μου ,   μάλλον ήρθε η ώρα να μπώ Χda ξανά   🏴‍☠️

 

μπορει να εδωσες 1000 ευρω αλλα εχεις το κεφαλι σου ησυχο, και μπραβο στην εταιρια που σε σκεφτεται και σε υπολογιζει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, Fabricated είπε

Βλεπω μερικα σχολια και δεν ξερω αν θελω να γελασω η να κλαψω.... Μην επεκταθω σε αλλες λειτουργιες (βλεπε screen record που εχουμε απο android 10 και νιωθετε χαρουμενοι οι xiaomi fans που το πηρατε στο android 11)

Tυπε θες να πεις οτι το screen record δεν υπηρχε στα xiaomi  κινητά με το android 10 ?

Mαλλον καποιο λαθος κανεις,υπηρχε και στα 10αρια και μη μου πεις που το ξερω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, dimitrisgeorgo είπε

Tυπε θες να πεις οτι το screen record δεν υπηρχε στα xiaomi  κινητά με το android 10 ?

Mαλλον καποιο λαθος κανεις,υπηρχε και στα 10αρια και μη μου πεις που το ξερω..

Εννοώ χωρίς διαφημίσεις 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, GreekLegend2 είπε

προς τι το γέλιο? προσωπική άποψη εξέφρασα

Χρήστης Android και iOS λόγω δουλειάς. To Android κατά τη γνώμη μου ανώτερο από το iOS.

Το οποίο παρεμπιπτόντως εδώ και λίγο καιρό έβαλε widgets στις οθόνες του. Κάτι που υπάρχει εδώ και χρόνια στο Android.

 

Δεν επιτρέπεται όπως βλέπεις να εκφράζεις την άποψη σου. Πρέπει να σου αρέσει καλύτερα το iOS με το ζόρι, αλλιώς θα παρουσιάζεσαι περίγελος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...