Προς το περιεχόμενο

Alice in Borderland


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η σειρά είναι αξιόλογη και προτείνεται φυσικά.

Ειδικά στο δεύτερο μισό της πρώτης σεζον ανεβαίνει πολύ γιατί σου κρατάνε το ενδιαφέρον τα επεισόδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...
  • Απαντ. 79
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 2 μήνες μετά...
  • 2 μήνες μετά...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 μήνες μετά...
  • 4 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 μήνες μετά...
13 λεπτά πριν, dekulinkgr είπε

Δεν βλεπω στο trailer να εχει το παιχνιδι με την φυλακη.Μαλλον δεν θα το βαλανε .Κριμα.

Spoiler για όποιον δεν θέλει να ξέρει τίποτα.

Spoiler

Άμα δεις το super teaser trailer που είχε βγει δείχνει σχεδόν ξεκάθαρα στιγμιότυπα από το παιχνίδι αυτό. Και στο καινούργιο trailer έχει πλάνα που μάλλον είναι από αυτό το παιχνίδι.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι οντως στο super teaser το δειχνει.Θα ηταν μεγα λαθος να μην το βαζανε παντως.Θυμαμαι οταν το ειχα διαβασει,το πρωτο πραγμα που ηρθε στο μυαλο μου ειναι οτι θα μπορουσε να γινει ανετα ταινια το συγκεκριμενο game.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αληθεια ειναι οτι δεν την ηξερα την συγκεκριμενη σειρα και απλα την εμαθα τωρα που πετυχα αρθρο  τυχαια οτι θα εχει 2η σεζον.

Επειδη  αναφερθηκε οτι  ειναι μια μιξη απο Battle Royale, Escape Room, Hunger games και καθως αυτα μου αρεσουν εβαλα να την δω. Μεχρι το 4ο που εχω δει δειχνει ενδιαφερουσα, οχι κατι τρομερο αλλα σε κραταει σε αγωνια, εχει μελο καποιες φορες αλλα προσωπικα δεν με κουραζει και το περιμενα κιολας να πω την αληθεια. Ελπιζω να αναλογη συνεχεια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...