Προς το περιεχόμενο

Πλησιάζει η αποκάλυψη ενός «ολοκαίνουριου Exynos», όπως δήλωσε η Samsung


Crash24

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, NotAliki177 είπε

Αντιθέτως, θέλω την ησυχία μου.

Δεν είμαι καθόλου fan boy, την τσέπη μου κοιτάω. Όταν όμως χρόνια τώρα ξέρουμε ότι τα iPhone (που είναι καταπληκτικά κινητά) έχουν θέμα με battery drain... ε δεν μπορείς να έρχεσαι και να γράφεις πόσο καλή μπαταρία έχουν... προκαλείς...

Δεν πήγαινε σε σένα το fanboy :P

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

56 λεπτά πριν, GreekLegend2 είπε

κλασικό fanboy που απλά γράφει σχόλια για να προκαλει.. μην ασχολείσαι ;)

Καλό θα ήταν να μη ζηλεύεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, WireFire είπε

Από τους καλύτερους επεξεργαστές. Βέβαια οι ειδικοί του ινσόμνια τον θάβουν αλλά δε βλέπω να ιδρώνει το αυτί κανενός εκεί στη samsung. Γιατί άραγε?

Οι "ειδικοί" τον θάβουν… Εσύ ο πιο "ειδικός" πριν το δεις τον εκθειάζεις… Μάλλον, κάπου το έχασες.

Έχω να πάρω Samsung από το ΝΟΤΕ 4 και θα ξαναπάρω όταν σταματήσει η κοροϊδία, δε με νοιάζει ποιον επεξεργαστή θα χρησιμοποιεί και που (ποιες χώρες) με ενδιαφέρει να μη με θεωρούν κορόιδο και να μη μου πουλάνε σαπάκια για διαμάντια.

Όσοι είναι φανμποοις ας κάνουν ότι θέλουν, μην προσπαθούν όμως να κάνουν το άσπρο μαύρο ή τουλάχιστον ας τον ανακοινώσουν πρώτα, να δούμε τι ακριβώς "μπορεί" και μετά ας γράψουν τα υποκειμενικά σχόλιά τους.

Πίστεψέ με (λόγω Galaxy Smartwatch) θα ήθελα ένα ΝΟΤΕ20 για να έχω το 100% των δυνατοτήτων του ρολογιού, αλλά μέχρι εκεί.

  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, alfa1312 είπε

Οι "ειδικοί" τον θάβουν… Εσύ ο πιο "ειδικός" πριν το δεις τον εκθειάζεις… Μάλλον, κάπου το έχασες.

Δεν εχασα τιποτα, ειναι μια υπερβολικη απαντηση σε μια υπερβολικη τοποθετηση.

Οποιος νομιζει οτι ξερει καλυτερα ας στειλει ενα μεηλ με τους προβληματισμους του στη samsung και μετα να αναρτησει εδω την απαντηση τους. Αν τον παρουν στα σοβαρα και απαντησουν βεβαιως.

Μπορουν παντα οι "ειδικοι" να στειλουν και ενα βιογραφικο στη Samsoung μπας και τους προσλαβουν, να μην χαραμιζονται τα παιδια εδω μεσα σαν σχολιαστες του πληκτρολογιου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, NotAliki177 είπε

Αντιθέτως, θέλω την ησυχία μου.

Δεν είμαι καθόλου fan boy, την τσέπη μου κοιτάω. Όταν όμως χρόνια τώρα ξέρουμε ότι τα iPhone (που είναι καταπληκτικά κινητά) έχουν θέμα με battery drain... ε δεν μπορείς να έρχεσαι και να γράφεις πόσο καλή μπαταρία έχουν... προκαλείς...

Battery τι;;;  χρόνια επί χρόνια samsung...τελευταίο s20ultra 5000 μπαταρία το βράδυ 20%. Πλέον iphone 12 pro max 3600 και  κάτι μπαταρία 2 μέρες κρατάει,9 ώρες sot 9 ωρες ούτε με s7 edge δεν είχα τέτοιους χρόνους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Brown είπε

τελευταίο s20ultra 5000 μπαταρία το βράδυ 20%

Υπερβολη η ψεμα ειναι αυτο. Και εν πασει περιπτωση επειδη δεν ξερω τι χρηση κανεις εσυ στο κινητο σου σιγουρα δεν εισαι ο μεσος χρηστης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, WireFire είπε

Υπερβολη η ψεμα ειναι αυτο. Και εν πασει περιπτωση επειδη δεν ξερω τι χρηση κανεις εσυ στο κινητο σου σιγουρα δεν εισαι ο μεσος χρηστης

Ψέμα; γιατί να σου πω ψέμα δες τις αγγελίες μου το σουταρα. Οσο για την διάρκεια ρώτα όποιον το έχει σε φυσιολογική χρήση.

Επεξ/σία από Brown
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Brown είπε

Ψέμα; γιατί να σου πω ψέμα δες τις αγγελίες μου το σουταρα. Οσο για την διάρκεια ρώτα όποιον το έχει σε φυσιολογική χρήση.

Οκ, δεν επιμενω. Δε θελω να ειμαι απολυτος. Δεν εχει νοημα αλλωστε

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

53 λεπτά πριν, WireFire είπε

Υπερβολη η ψεμα ειναι αυτο. Και εν πασει περιπτωση επειδη δεν ξερω τι χρηση κανεις εσυ στο κινητο σου σιγουρα δεν εισαι ο μεσος χρηστης

Καμια υπερβολη κ κανενα ψεμα, κ εγω εδωσα ενα s20+ exynos για να παρω το ιδιο με snapdragon.

Η συσκευη στα 120hz ηταν ταμαμ για να κρατα ζεστο στον καφε, κ φυσικα η αυτονομια ηταν αναλογη. Γενικα, τραγικο απο ολες τις αποψεις το περσινο SOC.

Για τον 2100 ωστοσο, που ειναι το θεμα, περιμενουμε να χτυπαει στα ισια τον 888 (κ οχι το apple silicon), καθως αμφοτερες πλεον παιζουν με τους ιδιους ARM (κ οχι custom) πυρηνες. Οποτε, οψομεθα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...