Προς το περιεχόμενο

Έβγαλε το κράτος πλατφόρμα ίδια με το όνομα του site μου!!


Antonis301

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα τρελαθώ φίλες και φίλοι !! Δεν ξέρω εάν είναι καλό ή όχι και πόσο θα επηρεάσει σε βάθος χρόνου ! αλλά η σελίδα που έχω με την ίδια επωνυμία πλέον ξεκίνησε και βγαίνει όλο και πιο κάτω !!!!

Μπροστά βγαίνουν όλα τα άρθρα με την ανακοίνωση από ειδησεογραφικά σαιτ και φαντάζομαι όταν βγεί live και η πλατφόρμα θα βγαίνει αυτή μπροστά!

Τι μου προτείνετε ?? έχω και το όνομα πατενταρισμένο !!! μήπως θα βγεί σε καλό το να έχω το ίδιο όνομα?? αν και δεν νομίζω..!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε 30σελίδες google search δεν υπάρχει τίποτα άλλο πέραν από αναφορές στο govapp που ετοίμασε το κράτος.

που βρίσκεσαι ακριβώς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πας μας ονομα/δωσε link.

θα καταλαγιασει ο ντορος, οταν καποιος θα θελει να τη κατεβασει θα κανει αναζητηση στα app stores και οχι στο google. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Members

Μακροπρόθεσμα δεν ξέρω μήπως βοηθήσει κιόλας, αφού μπορεί να τσιμπάει και κλικ από ανθρώπους που ψάχνουν την εφαρμογή της κυβέρνησης και πέφτουν κατά λάθος εκεί. Π.χ. αν το domain της κυβερνητικής υπηρεσίας είναι example.gov.gr ή example.gsis.gr ή κάτι παρόμοιο και η δική σου example.gr μπορεί να πιάνει κόσμο που προσπαθεί να μπει γράφοντας απευθείας στον browser το link σε .gr που θα φαινόταν πιο προφανές. Φυσικά μπορεί να κάνω και λάθος, καθώς δεν είμαι ειδικός στο SEO ούτε και έχω εμπειρία από παρόμοιο περιστατικό. Ενδιαφέρον θα έχει πάντως.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι το mycar @greekfragma @Predatorkill . προφανώς θα είναι mycar και μετά το gov gr αλλά έχουν γράψει όλα τα ειδησεογραφικά γιαυτό ώς mycar.

Εμένα είναι με αξεσουάρ αυτοκινήτου . Μακροπρόθεσμα όντως δεν ξέρω μήπως βοηθήσει @gsarig και πάρω κόσμο που θέλει και θα μπάινει σε μένα καταλάθος αν και αυτό θα οδηγεί ίσως σε υψηλό bounce rate.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Antonis301 είπε

και πάρω κόσμο που θέλει και θα μπάινει σε μένα καταλάθος αν και αυτό θα οδηγεί ίσως σε υψηλό bounce rate.

Όχι δεν το νομίζω. Αν το google βλέπει ότι οι επισκέπτες όπως έρχονται Φεύγουν θα έχεις negative bounce rate 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...