Προς το περιεχόμενο

Formula 1 2021


Diinekis21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, skritikos είπε

Ύποπτα πράγματα συμβαίνουν και είμαι σίγουρος πως η Merc θα τα εξετάσει διεξοδικά.

Albon, μιλάμε για έναν οδηγό που είναι υπό το payroll και την καθοδήγηση του brand Red Bull από τα 11-12 του! Λέτε τώρα να τον αφήσουν χωρίς να δίνει ότι inside info μπορεί;

Πιστευω πως ναι απο την στιγμη που φαινεται οτι δεν θα τον πληρωνουν(μαλλον εδωσαν εφαπαξ bonus στην Williams) και ξερουν οτι θα παιζουν απισευτα προστιμα αν αποκαλυφθει κατι τετοιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εκανε καλη κινηση ο τρισμεγιστος Χορνερ με Αλμπον και Γουλιαμς κι ας λενε ο,τι θελουν οι χέιτερς εδω μεσα γκουχου @~mxls~ γκουχου!! :D:D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, mandos είπε

Αν «παραβιάσει» NDA θα έχουν όλοι μπλεξίματα. 

Στη θεωρία ναι. Όλα τα NDA τελικά είναι για χαρτοπετσέτες αν κάποιος θέλει να τα παραβιάσει.

Δεν είμαι των στοιχημάτων και του τζόγου αλλά να δείτε πως στο τέλος του 22 θα τον πάρουν από εκεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, mandos είπε

Δεν το έπιασα το σχόλιο για το spygate. 

Τα NDA παραβιάζονται φυσικά, αν δε σε πιάσουν είσαι και μάγκας. Αν σε πιάσουν όμως; (Όσα χρόνια μετά)

Το spygate περιγράφεις.

Το "Πρώτοι στο Insomnia, σήμερα" αφορά  ανήσυχους συμφορουμήτες μας.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Στο θέμα. Η RB έχει κλείσει (δε ξέρω αν έχουν μετακινηθεί ήδη διότι προβλέπονται κάποια κενά διαστήματα πριν δουλέψει κάποιος για ανταγωνιστή) ένα κάρο μηχανικούς της Merc, αφού θα συνεχίσει η ίδια το project της Honda.

Δε χρειάζεται να ρισκάρει τα πάντα ούτε αυτή, ούτε ο Albon τη καριέρα του.

Ξέρω, η Merc μιλά στη πίστα. Μίλησε στην Ουγγαρία, στο Silverstone και με τις (τελευταίες) αιχμές του Toto. 🥳

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ να ρωτήσω κάτι..

Ο τζιοβι απο όσο ξέρω θα μείνει χωρίς συμβόλαιο.. Γιατί δε πάει ο μικ στη θέση του ; να μάθει αρκετά και από τον μποτας..

Αφού αν παραμείνει στη χασ είναι επικίνδυνο για τη ζωή του :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, GoMaR είπε

Εγώ να ρωτήσω κάτι..

Ο τζιοβι απο όσο ξέρω θα μείνει χωρίς συμβόλαιο.. Γιατί δε πάει ο μικ στη θέση του ; να μάθει αρκετά και από τον μποτας..

Αφού αν παραμείνει στη χασ είναι επικίνδυνο για τη ζωή του :P

Μπορεί να πάει. Τι θα μάθαινε από τον post Merc Bottas; :P 

Λίγο περίεργο να αλλάζει μια ομάδα και τους 2 οδηγούς αλλά τα ονόματα στη λίστα φέρνουν "χοντρούς" χορηγούς και θεωρητικά έχουν υψηλότερο ταβάνι από τον (αξιοπρεπή νομίζω φέτος) Gio, οπότε...

Guanyu Zhou, Illot, Mick, Schwartzman & de Vries οι μνηστήρες. O κινέζος φέρνει 30 βαριά μαζί του.

'De Vries' competitor for Alfa Romeo seat offers 30 million euros' (gpblog.com)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θα βιαζόμουν να πω ότι έχουν υψηλότερο ταβάνι από τον Gio. Δεδομένου του οχήματος που οδηγάει εγώ δεν έχω παράπονο από αυτόν. Αλλιώς τι να πιστέψουμε, ότι το αμάξι τους υπερτερούσε των ικανοτήτων του RAI?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...