Προς το περιεχόμενο

Formula 1 2021


Diinekis21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 ώρες πριν, papoys1 είπε

Ναι αλλά μην παραβλέπουμε ότι τον έφερε σαν επόμενο πρωταθλητή και αν του επιβάλλει από την πρώτη στιγμή να είναι δεύτερος το πιο πιθανόν θα γίνει ένας άλλος αποτυχημένος Μπότας που είχε τα φόντα να γίνει πρωταθλητής αλλά του επέβαλαν να είναι πάντα δεύτερος.

Ο Ράσελ αν του το ζητήσουν θα το κάνει γιατί αλλιώς θα του επιβάλλουν , αλλά αν γίνει αυτό στο τέλος ποιος θα είναι ο χαμένος;;;;; 

Ένα δύο χρόνια υπομονή και εμπειρίες δεν θα δημιουργήσουν πρόβλημα ούτε ψυχολογίας ούτε τίποτα. Ο Σερ θα φύγει με το κεφάλι ψηλά και σαν νούμερο ένα αυτή είναι η γνώμη μου. Ο χρόνος θα δείξει βέβαια το τι θα γίνει. 

Α και μια επισήμανση μην το δένουμε κόμπο ότι ο Γιώργης θα είναι στο επίπεδο του κοτσιδάκια πόσο μάλλον καλύτερος του. Όλα παίζουν ρόλο βάλτε πχ ένα δύο ατυχήματα να έχει εξαιτίας της πίεσης, της απειρίας σε μεγάλη ομάδα, της δίψας για στόχους κτλ και μετά σφίγγει το κολ@ρ@κ@ που λεν και στο χωριό μου. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, Diinekis21 είπε

Γι'αυτό πιστεύω πως θα ελαττωθούν πολύ ή θα σταματήσουν του χρόνου τα ακραία team orders της Merc που παρατηρούμε από το 17 και μετά.

Επίσης είναι Βρετανός ο Γιώργης, βοηθά και αυτό.

πολλα θα εξαρτηθούν απο τον βρετανικό τύπο. Εινια πιο θα συμπαθησουν περισσοτερο. Αυτη τη στιγμη μεταξυ γιωργη και λαντο ο λαντο εχει το χρισμα. τι εννοω. Αν στην θεση του γιωργη στην merc ηταν ο λαντο, ο lewis με το συμπαθειο θα το επινε το τσαγακι του. Ο βρετανικός τυπος λατρευει τον λαντο.

 

Επεξ/σία από ghostrider
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, ghostrider είπε

πολλα θα εξαρτηθούν απο τον βρετανικό τύπο. Εινια πιο θα συμπαθησουν περισσοτερο. Αυτη τη στιγμη μεταξυ γιωργη και λαντο ο λαντο εχει το χρισμα. τι εννοω. Αν στην θεση του γιωργη στην merc ηταν ο λαντο, ο lewis με το συμπαθειο θα το επινε το τσαγακι του. Ο βρετανικός τυπος λατρευει τον λαντο.

 

Και ο Σερ εχει εκφραστει σε team radio κατα τη διαρκεια αγωνα με τα καλυτερα λογια για τον Λαντο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, vaggos88 είπε

Στο skysports όμως τον Γιώργη τον έχουν κανει Θεο.

μεταξυ λαντο και γιωργη ομως αν δεις πως εκφραζονται για τον λαντο καταλαβαινεις ποια ειναι η συμπαθεια. πχ ο albon που ειναι και αυτος βρετανός αλλα εχει ταιλανδεζικες ριζες τον εχουν στην τελειως απεξω (ασε που διαλεξε να τρεχει με σημαια ταιλανδης δηλαδη ακομα χειροτερο παραπτωμα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, ghostrider είπε

πολλα θα εξαρτηθούν απο τον βρετανικό τύπο. Εινια πιο θα συμπαθησουν περισσοτερο. Αυτη τη στιγμη μεταξυ γιωργη και λαντο ο λαντο εχει το χρισμα. τι εννοω. Αν στην θεση του γιωργη στην merc ηταν ο λαντο, ο lewis με το συμπαθειο θα το επινε το τσαγακι του. Ο βρετανικός τυπος λατρευει τον λαντο.

Αισθάνομαι πως και τους 2 αβαντάρουν εξίσου, το αξίζουν βέβαια αφού και οι 2 δείχνουν πολύ ψηλό ταβάνι.

Επίσης νομίζω πως δε θα έριχναν κάποιον Βρετανό χάρην κάποιου άλλου επίσης Βρετανού, ειδικά όταν ο κάποιος είναι ο  GOAT τους.

Οπότε είναι ασφαλής ο Lewis. :P

Btw σε δημοφιλία νομίζω ο Γιώργης υπερέχει του Norris. Αυτόν δεν απoθέωναν όλοι στο Silverstone;

5 ώρες πριν, liakinen είπε

Ένα δύο χρόνια υπομονή και εμπειρίες δεν θα δημιουργήσουν πρόβλημα ούτε ψυχολογίας ούτε τίποτα. Ο Σερ θα φύγει με το κεφάλι ψηλά και σαν νούμερο ένα αυτή είναι η γνώμη μου. Ο χρόνος θα δείξει βέβαια το τι θα γίνει. 

Α και μια επισήμανση μην το δένουμε κόμπο ότι ο Γιώργης θα είναι στο επίπεδο του κοτσιδάκια πόσο μάλλον καλύτερος του. Όλα παίζουν ρόλο βάλτε πχ ένα δύο ατυχήματα να έχει εξαιτίας της πίεσης, της απειρίας σε μεγάλη ομάδα, της δίψας για στόχους κτλ και μετά σφίγγει το κολ@ρ@κ@ που λεν και στο χωριό μου. 

1-2 χρόνια μετά από τα 3 της Williams; Πολλά είναι...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, Diinekis21 είπε

1-2 χρόνια μετά από τα 3 της Williams; Πολλά είναι...

Νομίζω τα χρόνια θα κριθούν από τον φετινό πρωταθλητή, εάν το πάρει ο Μαξ δεν θα έχει καθόλου αναμονή, equal από την πρώτη σαιζόν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, dafnoula13 είπε

Νομίζω τα χρόνια θα κριθούν από τον φετινό πρωταθλητή, εάν το πάρει ο Μαξ δεν θα έχει καθόλου αναμονή, equal από την πρώτη σαιζόν.

Εγω το αναποδο νομιζω. Αν το παρει φετος ο HAM δεν θα τον νοιαζει για του χρονου με την λογικη οτι θα περασει και τον Schumi και πλεον θα μπορει να το παιξει καλος μεντορας.

Αν ομως το χασει ειδικα με τις μικρες διαφορες που βλεπουμε μεχρι σημερα (κατω απο 10 ποντους) τοτε θα πεισμωσει για του χρονου και ισως πραγματι δωσει εντολη για no1 & no2... 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Αλεξανδρος A.92 είπε

Εγω το αναποδο νομιζω. Αν το παρει φετος ο HAM δεν θα τον νοιαζει για του χρονου με την λογικη οτι θα περασει και τον Schumi και πλεον θα μπορει να το παιξει καλος μεντορας. 

Αυτο πιστευω κι εγω...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, JailbrokenDiesel είπε

Spa Vibes all over the place  💦
 

 

αν ριξει και μια παγωνια θα κανουν ice skating. για να δουμε. θα τολμησει να κανει αλλαγη κινητηρα η RB στον max ?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 16/9/2021 στις 12:52 ΜΜ, greenfan20 είπε

Έκλεισε και το δίδυμο της ΑΜ για το '22 με Σεμπ και διορισμενο από πασοκ -εεε Λανς ήθελα να γραψω. Ουσιαστικά μένει μία θέση κενή στην Αλφα και η Χαας δεν εχει ανακοινώσει κάτι αν και λογικα με τον Μικ θέλει να δουλέψει κι αλλο και τον Μαζεπιν θα τον κρατησει για ευνοητους λόγους.

Έκλεισε και η Χαας. Άρα έμεινε μονο η θέση του Τζιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, greenfan20 είπε

Έκλεισε και η Χαας. Άρα έμεινε μονο η θέση του Τζιο.

Αλλος ενας χρονος τσακωμαρας μεταξυ οδηγων στην haas. Απο τους mag και gro σε jr και spin. Αραγε με τι διαθεση πανε οι τεχνικοι της haas στην δουλεια?.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...