Προς το περιεχόμενο

Cosmote tv δωρεάν για 10 μέρες.


petroschelsea

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, giorginho είπε

Δε μου φαινεται να ειναι το ιδιο πραγμα (ειδα το βιντεο που εβαλε ο τυπος στη σελιδα του λινκ, γιατι εγω δεν εχω αυτην την εφαρμογη της κοσμοτε παρα μονο την εφαρμογη του ΤV). Στο βιντεο φαινεται να ειναι συνδρομητης κοσμοτε ΟΝΕ, δηλαδη μονο κινητου+σταθερου/ιντερνετ και οχι τηλεορασης... αλλά οι ακριβεις λεπτομερειες/προϋποθεσεις δεν αναγραφονται στην ιστοσελιδα. Αν καποιος εχει συνδρομη κοτε και οχι τβ ας τσεκαρει την εφαρμογη να ποσταρει λεπτομερειες (ορους και προϋποθεσεις κλπ).

Δεν υπάρχει η προσφορά στην εφαρμογή, μόνο απεριόριστα data για κινητό και απεριόριστη ομιλία στο σταθερό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H Cosmote στα αθλητικα οσα ηθελε πραγματικα τα πηρε, Ευρωπη, Αγγλια, κυπελλο. Αν η Νοβα χασει με καποιο τροπο το ελληνικο πρωταθλημα ποιος θα μεινει για Ισπανια και Γερμανια? Ουτε το 10%! Θα ηταν και η Ευρωλιγκα σημαντικος λογος αλλα με το euroleague pass κανεις μια χαρα την δουλεια σου.

Εχω δοκιμασει τα απλα πακετα τηλεορασεων ολων των εταιριων διαχρονικα.

Μακραν το καλυτερο ειναι της Βονταφον. Χανει μονο στο οτι δεν εχει τα πανελλαδικα (για αν εχει και ριπλεη τους). Οσο εχει στο απλο πακετο το HBO θα κανει παπαδες. Της Κοσμοτε το τεραστιον συν ειναι το ριπλεη σε δικο της στριμαρισμα των πανελλαδικων. Εκει σου δινει και την δυνατοτητα να βλεπεις καποιες ταινιες (οτι εχουν παιξει τα καναλια) καμμια αλλη δεν υπαρχει στο βασικο. Αν το χασει αυτο, καταστραφηκε.. Νοβα καπου στην μεση χωρις να ενθουσιαζει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο https://itechnews.gr/2020/12/apoktiste-simera-to-cosmote-tv-entelos-dorean-deite/

Έχει και βίντεο που δείχνει ότι εμφανίζεται στο my cosmote app η προσφορά.

Σε εμένα πάντως δε το δείχνει.

Υποτίθεται όμως ότι υπάρχει η προσφορά μέχρι και 6/1. Ορίστε και οι όροι (πάλι από το itechnews)

https://itechnews.gr/wp-content/uploads/2020/12/promo_xmas_cosmotetv_ott_minipacks1220.pdf

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Στους συνδρομητές cosmote tv είναι δωρεάν η εφαρμογή και για android και για TV, δεν χρειάζεται κάποιος εκπρόσωπος κλπ.

Αναφορικά με το περιεχόμενο μπορεί να είναι τυχαίο δείγμα, αλλά από όσους είδα, φαίνεται ότι το Champions league δεν είναι το σημαντικότερο asset.

Αν δεν κάνω λάθως και έχει αλλάξει, το τσου λου, είναι το πιο δημοφιλές σπορ σε τηλεθέαση από όλα τα σπορ στην Ευρώπη (όταν δεν έχει World cup και ολυμπιακούς αγώνες)

 

 

Επεξ/σία από emanager
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 30/12/2020 στις 2:33 ΜΜ, viman είπε

Food, travel και fine living γενικά σταματάνε τις μεταδόσεις στην περιοχή μας, δεν τα έχασε η cosmote.

Από ότι διάβασα εγώ μόνο το fine living σταμάτησε στην Ευρώπη, στα άλλα δυο έληξε το συμβόλαιο και στη nova συνεχίζουν κανονικά.

Και πριν μερικά χρόνια άφησε τα discovery και έβαλε τα πολύ χειροτερα viasat

Και εγώ το σκεφτόμουν να φύγω άλλα το replay είναι όντως πολύ καλή υπηρεσία συν ότι είναι η μόνη από ότι νομίζω που έχει το disney junior

 

¨Αξιοσημείωτες απώλειες καναλιών έρχονται με την αλλαγή του χρόνου στις συνδρομητικές πλατφόρμες της χώρας μας.

Οι μεγαλύτερες αλλαγές θα πραγματοποιηθούν από την 1η Ιανουαρίου στην COSMOTE TV, με τρία (3) θεματικά κανάλια να ολοκληρώνουν τις μεταδόσεις τους στην πλατφόρμα της. Πρόκειται για τα: Travel Channel HD(408), Food Network HD (450) και Fine Living HD (451). Η διακοπή του καναλιού «Fine Leaving» εντάσσεται στην απόφαση της Discovery Networks να διακόψει τη μετάδοση της στις χώρες της Ευρώπης, της Μ. Ανατολής και της Αφρικής. Για τα άλλα δύο κανάλια που σταματούν, φαίνεται πως ολοκληρώθηκε το συμβόλαιο που είχαν με την COSMOTE TV. Η τελευταία προσέθεσε όμως στις 17 Δεκεμβρίου, το κανάλι τέχνης Museum TV.

Ανεπηρέαστη δεν παραμένει όμως ούτε η Nova, από την οποία σταματά τις μεταδόσεις του, το κανάλι Discovery Showcase HD (452). Και εδώ η αφαίρεση του καναλιού οφείλεται σε απόφαση της Discovery Networks. Διατηρούνται όμως στην πλατφόρμα της Nova, το Travel Channel HD καθώς και το Food Network HD.

Προς το παρόν, δεν έχει γίνει γνωστό, εάν τα κανάλια που αφαιρούνται θα αντικατασταθούν μελλοντικά από κάποια άλλα.¨

 

https://digitaltvinfo.gr/news/pay-tv-news/item/34042-diakopi-kanalion-se-cosmote-tv-kai-nova

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, JDimi είπε

....

Και εγώ το σκεφτόμουν να φύγω άλλα το replay είναι όντως πολύ καλή υπηρεσία συν ότι είναι η μόνη από ότι νομίζω που έχει το disney junior

 

¨Αξιοσημείωτες απώλειες καναλιών έρχονται με την αλλαγή του χρόνου στις συνδρομητικές πλατφόρμες της χώρας μας.

Οι μεγαλύτερες αλλαγές θα πραγματοποιηθούν από την 1η Ιανουαρίου στην COSMOTE TV, με τρία (3) θεματικά κανάλια να ολοκληρώνουν τις μεταδόσεις τους στην πλατφόρμα της. Πρόκειται για τα: Travel Channel HD(408), Food Network HD (450) και Fine Living HD (451). Η διακοπή του καναλιού «Fine Leaving» εντάσσεται στην απόφαση της Discovery Networks να διακόψει τη μετάδοση της στις χώρες της Ευρώπης, της Μ. Ανατολής και της Αφρικής. Για τα άλλα δύο κανάλια που σταματούν, φαίνεται πως ολοκληρώθηκε το συμβόλαιο που είχαν με την COSMOTE TV. Η τελευταία προσέθεσε όμως στις 17 Δεκεμβρίου, το κανάλι τέχνης Museum TV.

Ανεπηρέαστη δεν παραμένει όμως ούτε η Nova, από την οποία σταματά τις μεταδόσεις του, το κανάλι Discovery Showcase HD (452). Και εδώ η αφαίρεση του καναλιού οφείλεται σε απόφαση της Discovery Networks. Διατηρούνται όμως στην πλατφόρμα της Nova, το Travel Channel HD καθώς και το Food Network HD.

Προς το παρόν, δεν έχει γίνει γνωστό, εάν τα κανάλια που αφαιρούνται θα αντικατασταθούν μελλοντικά από κάποια άλλα.¨

 

https://digitaltvinfo.gr/news/pay-tv-news/item/34042-diakopi-kanalion-se-cosmote-tv-kai-nova

Έχεις δίκιο για τα κανάλια που σταματά η Κοσμοτε. Για το Disney junior το έχει και η Vodafone και από ότι ξέρω και στο πρόγραμμα με 6.30 ευρώ το μήνα χωρίς δεσμεύσεις. Αν βγάλει την εφαρμογή και σε Android tv  θα είναι τέλεια (αυτή χωρίς την συνδρομή και αποκωδικοποιητή).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...