Προς το περιεχόμενο

Mining


pascalia2
Μήνυμα προστέθηκε από Thresh,

To topic είναι αυστηρά για το "τεχνικό" κομμάτι του Mining, για trading υπάρχουν τα Clubs.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 9,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

6 λεπτά πριν, Merlin_o_magos είπε

Τι γίνεται ρε παιδιά , πέστε και μένα ,

 

Screenshot_1.png.921f4c5a9753d123d7c5e0ff23b3c784.png

Και βαραει ακομα. Gas στο θεο και γινεται και της τρελης απο transactions. Τωρα δε ξερω αν αυτο ειναι καλο ή κακο για τη τιμη του ETH.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, AlexPc είπε

Και βαραει ακομα. Gas στο θεο και γινεται και της τρελης απο transactions. Τωρα δε ξερω αν αυτο ειναι καλο ή κακο για τη τιμη του ETH.  

Η τιμή του ΕΤΗ εχει άλλα σημαντικότερα προβλήματα ; )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ξαφνικα μου επεσαν τα κερδη στο μισο, κανεις αλλος;

465gwei ξαφνικα το instant 660 το fast?

τα κρυπτο σημερα :

tenor.gif

Επεξ/σία από jackess
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
3 λεπτά πριν, jackess είπε

ξαφνικα μου επεσαν τα κερδη στο μισο, κανεις αλλος;

465gwei ξαφνικα το instant 660 το fast?

τα κρυπτο σημερα :

tenor.gif

Ε φρέναρε η πτώση, σταμάτησε το panic sell..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η καλυτερη εποχη να αγορασεις..Ρε θα πουλησω γατα, σκυλο, κουρτινες, την φετα απο το ψυγειο και οτι εχω και δεν εχω και θα παρω crypto.. :lol:

Πραγματικα το σκεφτομαι να παρω κανα δανεικο και να βαλω και αλλα λεφτα μεσα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

πλακα πλακα με μια ματια στο google news πεφτει τρελο manipulation απο τα media

παλι maintance mode το nicehash. τα επαιξε παλι 😂

Επεξ/σία από jackess
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τα αδυναμα χερια πουλανε και οσοι ειχαν βαλει long/short leverage..Καπου ειχα δει σε βιντεακια αναλυσης τιμης και περι φομο κτλ οτι υπηρχαν πολλα συμβολαια και στα περισσοτερα θα εβγαιναν χαμενοι αν η τιμη επαιζε στα 40K και αυτο εληγε σημερα..Και επισης εβλεπα κατι βιντεακια που αναλυουν κατι διαγραμματα που ελεγαν οτι μετα απο αυτο λογικα το επομενο σταδιο ειναι τα 30κ και μολις σκασει στα 30 μετα θα παρει την πανω βολτα παλι γιατι εκει θα βρει στηριξη το btc..Βεβαια οταν τα εβλεπα ολα αυτα τιποτα δεν ητανε σιγουρα αλλα ολα στην θεωρια ελα ντε που ομως ετσι εγιναν τα πραγματα.

Παντως πηρε φωτια το σκαψιμο εγω με την 2070s και δεν εχω πληρωθει ακομη.

Οι πληρωμες μου συνηθως ητανε 0.00001000-1500btc στο 4ωρο.

 

gas fees.jpg

Επεξ/σία από icenex
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, icenex είπε

Τα αδυναμα χερια πουλανε και οσοι ειχαν βαλει long/short leverage..Καπου ειχα δει σε βιντεακια αναλυσης τιμης και περι φομο κτλ οτι υπηρχαν πολλα συμβολαια και στα περισσοτερα θα εβγαιναν χαμενοι αν η τιμη επαιζε στα 40K και αυτο εληγε σημερα..Και επισης εβλεπα κατι βιντεακια που αναλυουν κατι διαγραμματα που ελεγαν οτι μετα απο αυτο λογικα το επομενο σταδιο ειναι τα 30κ και μολις σκασει στα 30 μετα θα παρει την πανω βολτα παλι γιατι εκει θα βρει στηριξη το btc..Βεβαια οταν τα εβλεπα ολα αυτα τιποτα δεν ητανε σιγουρα αλλα ολα στην θεωρια ελα ντε που ομως ετσι εγιναν τα πραγματα.

Παντως πηρε φωτια το σκαψιμο εγω με την 2070s και δεν εχω πληρωθει ακομη.

 

gas fees.jpg

εχω την εντυπωση πως μεσα στις επομενες μερες θα φλερταρει με τα 20Κ το btc. απο εκει και περα θα βρεθουν αρκετες ευκαιριες για αγορες  και αν ξαναγγιξει τα 50Κ θα εκτιναχθει προς τα πανω. ετσι τουλαχιστον θελω να πιστευω με αυτα που βλεπω.

δεν ειναι παντως για γελια η κατασταση, μπορει να λεμε οτι εξαφανιστηκαν εκατομμυρια απο την αγορα αλλα δεν εξαφανιστηκαν ακριβως, σε τσεπες αλλων πηγανε... μη ξεχναμε πως για να πουλησεις, καποιος πρεπει να αγορασει ετσι...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, jackess είπε

εχω την εντυπωση πως μεσα στις επομενες μερες θα φλερταρει με τα 20Κ το btc. απο εκει και περα θα βρεθουν αρκετες ευκαιριες για αγορες  και αν ξαναγγιξει τα 50Κ θα εκτιναχθει προς τα πανω. ετσι τουλαχιστον θελω να πιστευω με αυτα που βλεπω.

δεν ειναι παντως για γελια η κατασταση, μπορει να λεμε οτι εξαφανιστηκαν εκατομμυρια απο την αγορα αλλα δεν εξαφανιστηκαν ακριβως, σε τσεπες αλλων πηγανε... μη ξεχναμε πως για να πουλησεις, καποιος πρεπει να αγορασει ετσι...

Δεν το βλεπω να γινεται νομιζω θα παρει παλι την πανω βολτα.Αν γινει κατι τετοιο θα παρω πασοκοδανειο και θα αγορασω 2-3 btc για το μελλον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, icenex είπε

Δεν το βλεπω να γινεται νομιζω θα παρει παλι την πανω βολτα.Αν γινει κατι τετοιο θα παρω πασοκοδανειο και θα αγορασω 2-3 btc για το μελλον.

Το είπα πριν σε έναν άλλο αν πάει 20K πουλήστε σπίτια γυναίκες κομπόδεμα της γιαγιάς το χρυσό δόντι σας και βάλτε τα όλα ντούκου BTC

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Οι Κινέζοι δεν μας την έκαναν το 2017; Για να δούμε πως θα προχωρήσουν με τον περιορισμό των κρυπτο, πως αλλιώς θα πετύχουν να εδραιώσουν το δικό τους ψηφιακό νόμισμα;

Θα γίνει με έλεγχο, φορολόγηση, απαγόρευση; Μεγάλη μαρμίτα, μεγάλο μαγείρεμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...