Προς το περιεχόμενο

Επανασύνδεση Ρεύματος ( αλλαγή ονόματος ) δικαιολογητικά

SPANK

Προτεινόμενες αναρτήσεις

• Moderators

Καλημέρα

Θα γίνει ενοικίαση ενος ακινήτου ( επαγγελματικού ) και πρέπει φυσικά να βάλουμε ρεύμα ( επαναηλεκτροδότηση ) , απο οτι διαβάζω χρειάζεται χαρτί ηλεκτρολόγου , ενας προηγούμενος λογαριασμός του ρεύματος ή το νούμερο παροχής και το μισθωτήρτιο συμβόλαιο.

Η ερώτηση μου ειναι αν το μισθωτήριο που πρέπει να προκομισθεί ειναι αυτο του Taxisnet οταν περαστεί στο σύστημα ?

Ευχαριστώ

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες
53 λεπτά πριν, SPANK είπε

Καλημέρα

Θα γίνει ενοικίαση ενος ακινήτου ( επαγγελματικού ) και πρέπει φυσικά να βάλουμε ρεύμα ( επαναηλεκτροδότηση ) , απο οτι διαβάζω χρειάζεται χαρτί ηλεκτρολόγου , ενας προηγούμενος λογαριασμός του ρεύματος ή το νούμερο παροχής και το μισθωτήρτιο συμβόλαιο.

Η ερώτηση μου ειναι αν το μισθωτήριο που πρέπει να προκομισθεί ειναι αυτο του Taxisnet οταν περαστεί στο σύστημα ?

Ευχαριστώ

Το μισθωτηριο  χρειαζεται και η ταυτοτητα αυτου  που θα γινει  η συνδεση.. Χαρτι ηλεκτρολογου χρειαζεται μονο αν εχει ληξει η ΥΔΕ.. Αυτο το γνωριζει μονο  ο Δεδδηε.. Οταν θα πας να κανεις την επανανσυνδεση χρειαζεται και ο αριθμος παροχης..

• Thanks 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
3 ώρες πριν, SPANK είπε

Αυτό που πρέπει να προσκομισθεί είναι η "ΑΠΟΔΕΙΞΗ ΥΠΟΒΟΛΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ ΜΙΣΘΩΣΗΣ ΑΚΙΝΗΤΗΣ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑΣ" από το taxis, και βασική προϋπόθεση είναι να έχει κάνει αποδοχή ο ενοικιαστής.

Χαρτί ηλεκτρολόγου (ΥΔΕ) χρειάζεται μόνο αν έχει λήξει η παλιά, αν ξέρεις τον αριθμό παροχής μπορείς να το ελέγξεις άμεσα εδώ:

https://apps.deddie.gr/LicensedElectricianCertification/

• Thanks 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.