Προς το περιεχόμενο

Texture loss σε παιχνίδι


nicarm

Προτεινόμενες αναρτήσεις

14 λεπτά πριν, nicarm είπε

Οκ θα παίξει καθάρισμα και μάλλον για ανανέωση! Thanks bro 

πριν κάνεις το οτιδήποτε (απεγκατάσταση/καθαρισμό)

όπως είπα δοκίμασε σε οποιοδήποτε (από τους μεγάλους FIVEM RP ελληνικούς σέρβερ) να μπεις ώστε να δεις αν είναι θέμα δικό σου ή του σέρβερ.

μετά κάνε απεγκατάσταση/καθαρισμό το FIVEM.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, SabotazNic είπε

Στο κανονικό game έχεις το ίδιο θέμα? Με τον ίδιο server, έπαιζε κανονικά πιο παλιά? 

Με το κανονικό game είμαι πένα αλλά μάλλον κάτι με το FIVEM παίζει θα το ξυλώσω και θα ξανά περάσω μπας και φτιάξει παίδες 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα είχα το ίδιο πρόβλημα και έριξα τα γραφικά στο νορμαλ σε όλα και δεν μου έχει Texture loss

ryzen 3 1200

16gb gskil 3000

rx580 8gb

 

έχω παραγγέλλει τον ryzen 5 3600 με μητρική msi b450 gaming plus max

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, Panpa1985 είπε

καλησπέρα είχα το ίδιο πρόβλημα και έριξα τα γραφικά στο νορμαλ σε όλα και δεν μου έχει Texture loss

ryzen 3 1200

16gb gskil 3000

rx580 8gb

 

έχω παραγγέλλει τον ryzen 5 3600 με μητρική msi b450 gaming plus max

Δεν νομιζω οτι φταιει το hardware σου, επαιζα gtav με fx 8350 και rx 480 χωρις θεμα. Ειναι καθαρα θεμα rp server. Δεν εχω ασχοληθει με rp, αλλα δεν μπορω να καταλαβω γιατι σε τοσο συντομο χρονικο διαστημα εχουν ανοιξει 2 topics σχετικα με αυτα, αλλα φαινεται οτι ειναι τοσο Modded, που μαλλον ανεβαζουν τα min requirements του Game.

Αν ειχες σκοπο να αναβαθμισεις καλως. Απλα θα επιβεβαιωνα οτι δεν ειναι θεμα software. Δοκιμασε ddu για gpu drivers, uninstall chipset driver και ξανα βαλε, οπως επισης και fix το game/server. Αν εχει ο server discord καναλι, ριξε μια ερωτηση μηπως εχει και αλλος ιδιο hardware

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...