Προς το περιεχόμενο

Η διοίκηση Trump παγώνει τις αποστολές προς Huawei από Intel και άλλες εταιρείες


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 ώρες πριν, nickem7 είπε

Κορυφαια ναι, αφου εχει αφαιμαξει τον κοσμο, αφου πληρώνει τους υπαλληλους με 300/μηνα σε μηνιαιες συμβασεις, αφου σαμποταρει τις αλλες εταιριες για να μη μπορουν να βαλουν νεα γραμμη. Και το καλυτερο στην εξυπηρέτηση πελατων δεν εχουν ιδεα τι τους γινεται

Το καλοκαίρι εκανα αιτηση για νεα γραμμη και μου εφερε τεχνικος το ρουτερ, χωρις ακομα να υπαρχει καλωδιο απο την κολώνα στο σπιτι. Παιρνω στην εξυπηρετηση για να ερθουν να περασουν καλωδιο και μου λεει ελατε να κανουμε καποιες ρυθμισεις στο ρουτερ για να δουμε αν παιζει. Τραβουσα τα μαλλια μου! Στο τελος με αφησε έτσι δεν εκανε τιποτα απολυτως...

πεστα χρυσοστομε. εχει 100000 θυγατρικες. απολυει τους υπαλληλους της και τους βαζει σε ενα εταιρεια με νεο καθεστως και λιγοτερα οφελη και μισθους. ΑΝΑΠΤΥΞΗ!111

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 32
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

11 ώρες πριν, ScorpioX777 είπε

Η δαφορα ειναι οτι αφου την πουλησε εκτος απο υγιεστατη οικονομικα που ειναι σημερα ειναι και κορυφαια σε υπηρεσιες.

Με τι κόστος όμως ;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, thanosAIAS είπε

Με τι κόστος όμως ;;;

Το μονο σωστο ερωτημα-επιχειρημα σε σχεση με τα υπολοιπα γιατι αφορα την τσεπη του φορολογουμενου.

Δεν ενδιαφερει τον πελατη μιας εταιρειας ποσους υπαλληλους απολυει, ποσα τους δινει, αν εχει θυγατρικες, αν του ετυχε ενας κακος υπαλληλος που δυστυχως υπαρχουν σε ολες τις εταιρειες(προσωπικα τοσα χρονια εχω παρει δεκαδες φορες και οι υπαλληλοι ειναι ευγενεστατοι και δεν ειχα ποτε κανενα θεμα) η αν νομιζει οτι υπαρχει ζητημα εθνικης ασφαλειας λες και οι αρμοδιοι περιμεναν εμας να το σκεφτουμε για να παρουν τα μετρα τους, αλλα η τιμη-προσφορα που θα του κανει στο πακετο-υπηρεσια που τον ενδιαφερει.

Η απαντηση στο ερωτημα σου ειναι πως οπως αγοραζουν παγκοσμια οι ιδιωτικες εταιρειες αλλες προβληματικες ιδιωτικες η δημοσιες, δηλαδη κουτσουρεμενα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...