Προς το περιεχόμενο

Αρνητικό υπόλοιπο πιστωτικης


Mperdemeni

Προτεινόμενες αναρτήσεις

32 λεπτά πριν, george1807 είπε

Sarcasm. Απορώ γιατί ρωτάει εδώ και δεν παίρνει ένα τηλέφωνο την τράπεζα η οποία είναι η μόνη αρμόδια. 

υπάρχουν πολλά τέτοια θέματα κι απορείς αν σε τρολλάρουν ή όσο περνάν τα χρόνια το iq μας μειώνεται

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 χρόνια αργότερα...

Καλησπέρα σας θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα με τη χρεωστική κάρτα το υπόλοιπο δείχνει -99 ευρώ έχω κάνει κάτι συναλλαγές με την bet ξέρετε γιατί υπάρχει αυτή η χρέωση 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, nikolaskrit1 είπε

Καλησπέρα σας θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα με τη χρεωστική κάρτα το υπόλοιπο δείχνει -99 ευρώ έχω κάνει κάτι συναλλαγές με την bet ξέρετε γιατί υπάρχει αυτή η χρέωση 

Ρώτα την τράπεζα σου,έχει ένα νούμερο απο πίσω η κάρτα.

Εμείς πως θα μπορούσαμε να ξέρουμε;Αυτό το να ψάχνετε πρώτα στα φόρουμ να βρείτε απαντησεις αντί να μιλήσετε κατευθείαν με τους υπευθυνους δεν το καταλαβαίνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το αρνητικό πρόσημο μπροστά από το ποσό επίσης μπορεί να σημαίνει υπέρβαση πιστωτικού ορίου. Μερικές τραπεζες επιτρέπουν την υπέρβαση του ορίου μέχρι 10%. Μετά από εκεί και πέρα οποιαδήποτε προσπάθεια αγοράς απορρίπτεται.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, nikolaskrit1 είπε

Καλησπέρα σας θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα με τη χρεωστική κάρτα το υπόλοιπο δείχνει -99 ευρώ έχω κάνει κάτι συναλλαγές με την bet ξέρετε γιατί υπάρχει αυτή η χρέωση 

Το θέμα αφορά πιστωτική κι εσύ μιλάς για χρεωστική. Επειδή δεν ξέρω αν μπερδεύτηκες θα απαντήσω και για τις 2.

Στη χρεωστική -99 σημαίνει ότι χρωστάς 99 ευρώ.

Στην πιστωτική -99 σημαίνει ότι σου χρωστάνε 99 ευρώ. 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
18 hours ago, nikolaskrit1 said:

Καλησπέρα σας θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα με τη χρεωστική κάρτα το υπόλοιπο δείχνει -99 ευρώ έχω κάνει κάτι συναλλαγές με την bet ξέρετε γιατί υπάρχει αυτή η χρέωση 

Επουδενι μην τηλεφωνησεις στην τραπεζα

Στο κοντινοτερο σου ψιλικατζιδικο, πιστευω θα παρεις τις απαντησεις που χρειαζεσαι😉

Επεξ/σία από tutuyo
  • Thanks 1
  • Haha 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
29 minutes ago, tutuyo said:

Επουδενι μην τηλεφωνησεις στην τραπεζα

Στο κοντινοτερο σου ψιλικατζιδικο, πιστευω θα παρεις τις απαντησεις που χρειαζεσαι😉

γιατί όχι σε ΤΑΞΙ; επίκληση στην αυθεντία. 

υ.γ. συμφωνώ και εγώ πάντως, σε καμία περίπτωση μην τηλεφωνησεις στην τράπεζα, δεν είναι αρμόδια.

Επεξ/σία από JakeKaufman
  • Haha 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 hours ago, Nabuko said:

Το θέμα αφορά πιστωτική κι εσύ μιλάς για χρεωστική. Επειδή δεν ξέρω αν μπερδεύτηκες θα απαντήσω και για τις 2.

Στη χρεωστική -99 σημαίνει ότι χρωστάς 99 ευρώ.

Στην πιστωτική -99 σημαίνει ότι σου χρωστάνε 99 ευρώ. 

 

Διάβασε και το παραπάνω μήνυμα μου όσον αφορά την πιστωτική.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

52 λεπτά πριν, madboy είπε

Διάβασε και το παραπάνω μήνυμα μου όσον αφορά την πιστωτική.

Το διάβασα αλλά δεν συμφωνώ. Το αρνητικό πρόσημο στην πιστωτική σημαίνει ότι έχουν μπει παραπάνω χρήματα μέσα από το πιστωτικό όριο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 minutes ago, Nabuko said:

Το διάβασα αλλά δεν συμφωνώ. Το αρνητικό πρόσημο στην πιστωτική σημαίνει ότι έχουν μπει παραπάνω χρήματα μέσα από το πιστωτικό όριο. 

Σε Εθνική και Alpha ισχύει 100% αυτό που αναφέρω. Δεν λέω ότι δεν ισχύει και η δική σου εξήγηση. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, madboy είπε

Σε Εθνική και Alpha ισχύει 100% αυτό που αναφέρω. Δεν λέω ότι δεν ισχύει και η δική σου εξήγηση. 

Σε πιστωτική Εθνικής δεν ισχύει σίγουρα. Αυτή τη στιγμή στη δικιά μου φαίνεται -20 ευρώ. Αυτό σημαίνει ότι πάω και τα σηκώνω ή κάνω αγορές 20 ευρώ και το πιστωτικό όριο θα παραμείνει το ίδιο. Αν βάλω βενζίνη 50 ευρώ τότε το όριο από 5000 θα πέσει στα 4970, δηλ θα χρωστάω 30. 

1295911122_.jpg.d51a28bd5ca9bcd8289986ff8fe786ef.jpg

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρω πως λειτουργεί η πιστωτική και ξέρω τι γίνεται όταν περνάς το πιστωτικό όριο. Έχω πιστωτική τα τελευταία 20 χρόνια. Θα μπορούσα να ανεβάσω και φωτογραφίες για να αποδείξω τα λεγόμενα μου,αλλά προσωπικά δεδομένα γαρ και επίσης δεν το επιθυμώ.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 hours ago, Manefs23 said:

Και εγώ της άποψης είμαι ό,τι οι απαντήσεις βρίσκονται στους ταξιτζήδες.

Ε όχι πατέρα, η αλήθεια (και οι απαντήσεις) βρίσκεται στους Sex Pistols.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...