Προς το περιεχόμενο

Εκπτωση 10€ στο amazon.it μέσω της εφαρμογής


rubicone

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ο κωδικός για έκπτωση 10 € στην πρώτη αγορά μέσω της εφαρμογής Amazon είναι: PRIMI10

Ο διαθέσιμος κωδικός στην εφαρμογή Amazon πρέπει να χρησιμοποιηθεί πριν από τις 7 Φεβρουαρίου 2021 για παραγγελίες με ελάχιστη τιμή 30 €, που πωλούνται και αποστέλλονται από την Amazon. 

Ισχύει για τους πρώτους 10.000 χρήστες που πληρούν τους όρους και τις προϋποθέσεις.

Επεξ/σία από rubicone
  • Like 4
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καμια καλή πρόταση; Ιδανικά κοντά στα 30€ για να είναι μεγαλύτερο το ποσοστό έκπτωσης.

Επεξ/σία από DownUNDERground
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλή πρόταση  είναι η alexa που παίζει στα 25-35€. Αλλά έχω διαπιστώσει εδώ και καιρό ότι Ελλάδα δεν την στέλνει κανένα amazon. Δεν ξέρω τι παίζει με το συγκεκριμένο προϊόν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 minutes ago, sdeogr said:

δεν προχωράει ..  εμφανίζει το εξής «il codice promozionale inserito non puo essere utilizzato per il tuo acquisto»

προσπάθησα τόσο με ένα προϊόν αλλά και παραπάνω .

Χοντρικά καταλαβαίνω πως ο κωδικός προωθησης που έβαλες δεν ειναι εφαρμόσιμος για να τον πάρεις. Με τα φτωχά ιταλικα που γνωρίζω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, sdeogr είπε

δεν προχωράει ..  εμφανίζει το εξής «il codice promozionale inserito non puo essere utilizzato per il tuo acquisto»

προσπάθησα τόσο με ένα προϊόν αλλά και παραπάνω .

Ο κωδικός ισχύει για λογαριασμούς που θα αγοράσουν για πρώτη φορά μέσω της εφαρμογής, αν έχετε χρησιμοποιησει την εφαρμογή για αγορές στο παρελθόν δεν ισχύει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, rubicone είπε

Ο κωδικός ισχύει για λογαριασμούς που θα αγοράσουν για πρώτη φορά μέσω της εφαρμογής, αν έχετε χρησιμοποιησει την εφαρμογή για αγορές στο παρελθόν δεν ισχύει

Αν και εχω τον λογαριασμο καιρο τωρα διχως να εχω κανει καμια παραγγελια στο παρελθον δεν με αφηνει. Τιποτα περισσοτεροι περιορισμοι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...