Προς το περιεχόμενο

Samsung S21 Ultra buds claim


Fairlaidy

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα ήθελα να ρωτήσω αν κάποιος γνωρίζει να μας πει καταρχάς αν είμαι δικαιούχος την προσφοράς προπαραγγελίας (αγορά 28/1/2021 αργά το βράδυ οπότε φαντάζομαι η παραγγελία πιάστηκε για την επόμενη εργάσιμη) και αν ναι πως εξαργυρώνω για την απόκτηση των buds. Παρελαβα χθες την συσκευή αλλά δεν έβγαλα κάποια άκρη, μιας και στα links των φόρουμ που βρήκα με ανακατευθυνε στην επίσημη της Samsung αλλά μόνο για πολίτες UK και Ιρλανδίας. Όποιος γνωρίζει κάτι ας βοηθήσει. Ευχαριστώ εκ των προτέρων. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, Fairlaidy είπε

Θα ήθελα να ρωτήσω αν κάποιος γνωρίζει να μας πει καταρχάς αν είμαι δικαιούχος την προσφοράς προπαραγγελίας (αγορά 28/1/2021 αργά το βράδυ οπότε φαντάζομαι η παραγγελία πιάστηκε για την επόμενη εργάσιμη) και αν ναι πως εξαργυρώνω για την απόκτηση των buds. Παρελαβα χθες την συσκευή αλλά δεν έβγαλα κάποια άκρη, μιας και στα links των φόρουμ που βρήκα με ανακατευθυνε στην επίσημη της Samsung αλλά μόνο για πολίτες UK και Ιρλανδίας. Όποιος γνωρίζει κάτι ας βοηθήσει. Ευχαριστώ εκ των προτέρων. 

Από ποιό μαγαζί το πήρες;  αυτοί δεν μπορούν να βοηθήσουν; 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω που προπαρηγγειλα απο public μου ειπαν πως θα βρω μεσα στο κινητο μια προεγκατεστημενη εφαρμογη και θα γινει απο εκει η παραγγελια των buds... τωρα τι να σας πω!, δεν εχω παει ακομα να παρω το κινητο (ακομα το σκεφτομαι αν θα δωσω το 12 mini μου)

επισης οι προπαραγγελιες γινονται μεχρι τα μεσανυχτα 28-29 Ιανουαριου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, koutsis είπε

Από ποιό μαγαζί το πήρες;  αυτοί δεν μπορούν να βοηθήσουν; 

Κωτσοβολος είναι η αγορά. Σκέφτηκα να τους καλέσω αλλά φοβάμαι ότι θα με συνδέουν από το ένα τηλεφωνικό κέντρο στο άλλο και άκρη δεν θα βγάλω. Αλλά θα κάνω την προσπάθεια μου 😄

25 λεπτά πριν, portman είπε

εγω που προπαρηγγειλα απο public μου ειπαν πως θα βρω μεσα στο κινητο μια προεγκατεστημενη εφαρμογη και θα γινει απο εκει η παραγγελια των buds... τωρα τι να σας πω!, δεν εχω παει ακομα να παρω το κινητο (ακομα το σκεφτομαι αν θα δωσω το 12 mini μου)

επισης οι προπαραγγελιες γινονται μεχρι τα μεσανυχτα 28-29 Ιανουαριου

Μπήκα στην εγκατεστημένη εφαρμογή, Samsung members λέγεται για την ακρίβεια, αλλά δεν μου έχει κάποιο κουπόνι ή κάτι σαν καρτέλα ανακατευθυνσης. Λέω να στείλω και ένα mail απευθείας στην Samsung για βοήθεια. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαλλον πρωτη φορα παιρνετε ναυαρχιδα samsung απο προπαραγγελια,  ετσι ; 😄

Παιδια, η προεγκατεστημενη εφαρμογη ειναι το samsung members

Με το email προπαραγγελιας θα κινηθειτε

Εκει εχει κωδικο μεσω του οποιου θα γινει η παραγγελια των buds pro και του smartag

Εδω τα λεει πολυ ομορφα και αναλυτικα :

Προπαραγγείλετε τα S21, S21+ και S20 ultra και πάρετε δώρο τα Galaxy Buds Live ή Buds Pro ή Smart Τag | Samsung Greece

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Εγω παλι δεν καταλαβαινω για ποιο λογο δεν μιλας με την ιδια την Samsung,μιας και ειναι δικη της προωθητικη ενεργεια.

 

Φαντάζομαι ότι θα καθυστερησουν να απαντήσουν στα mail και στο τέλος θα με ανακατευθυνουν στο link που μας έγραψε ο φίλος από πάνω @paris_chav. Από ότι φαίνεται όμως θα στείλω άμεσα γιατί με τα λόγια δεν έγινε ποτέ τίποτα γρήγορα. 

28 λεπτά πριν, paris_chav είπε

edit : αν η προπαραγγελια εγινε μετα τις 23.59 της 28/1, φοβαμαι οτι εληξε η προσφορα, μεχρι τοτε ηταν

Όχι έγινε σίγουρα πριν τις 12 το βράδυ. Επειδή όμως ήταν το ακατάλληλο της ώρας έλεγα μήπως περαστηκε στο σύστημα για την επόμενη εργάσιμη 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Fairlaidy είπε

Φαντάζομαι ότι θα καθυστερησουν να απαντήσουν στα mail και στο τέλος θα με ανακατευθυνουν στο link που μας έγραψε ο φίλος από πάνω @paris_chav. Από ότι φαίνεται όμως θα στείλω άμεσα γιατί με τα λόγια δεν έγινε ποτέ τίποτα γρήγορα. 

Ναι αλλα προφανως υπαρχει και τηλεφωνικο τμημα εξυπηρετισης,αν δεν θες να περιμενεις απαντηση απο το email.

Ασε που ηδη ο συμφορουμιτης πιο πανω σου εχει δωσει link για την διαδικασια αυτη.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

50 λεπτά πριν, Fairlaidy είπε

Φαντάζομαι ότι θα καθυστερησουν να απαντήσουν στα mail και στο τέλος θα με ανακατευθυνουν στο link που μας έγραψε ο φίλος από πάνω @paris_chav. Από ότι φαίνεται όμως θα στείλω άμεσα γιατί με τα λόγια δεν έγινε ποτέ τίποτα γρήγορα. 

Όχι έγινε σίγουρα πριν τις 12 το βράδυ. Επειδή όμως ήταν το ακατάλληλο της ώρας έλεγα μήπως περαστηκε στο σύστημα για την επόμενη εργάσιμη 

Αν έγινε πριν τις 12 είσαι οκ. Δεν νομίζω να έχει σημασία ποτέ το είδαν αυτοί, αλλά ποτέ το πέρασες εσύ. Φαντάζομαι θα υπάρχει record με την ώρα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 2/2/2021 στις 4:56 ΜΜ, Fairlaidy είπε

Θα ήθελα να ρωτήσω αν κάποιος γνωρίζει να μας πει καταρχάς αν είμαι δικαιούχος την προσφοράς προπαραγγελίας (αγορά 28/1/2021 αργά το βράδυ οπότε φαντάζομαι η παραγγελία πιάστηκε για την επόμενη εργάσιμη) και αν ναι πως εξαργυρώνω για την απόκτηση των buds. Παρελαβα χθες την συσκευή αλλά δεν έβγαλα κάποια άκρη, μιας και στα links των φόρουμ που βρήκα με ανακατευθυνε στην επίσημη της Samsung αλλά μόνο για πολίτες UK και Ιρλανδίας. Όποιος γνωρίζει κάτι ας βοηθήσει. Ευχαριστώ εκ των προτέρων. 

Θα μπεις στην εφαρμογή Samsung Members στο S21 σου και σου έχει οδηγίες αναλυτικά. Από όσο θυμάμαι πρέπει να επισυνάψεις απόδειξη, κάτι κωδικούς του κινητου κτλ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά η Samsung απάντησε και η λύση βρέθηκε. Το πρόβλημα οφειλόταν στο ότι δεν είχα βάλει την κάρτα sim ακόμα και στο Samsung members δεν μου εμφάνιζε καθόλου τα πλεονεκτήματα. Μόλις τοποθέτησα την κάρτα εμφανίστηκε και η επιλογή για συμμετοχή στο πρόγραμμα των buds. Μου έστειλαν και το email επιβεβαίωσης οπότε τώρα απλά περιμένω. Ευχαριστώ όλους για των χρόνο σας και την πολύτιμη βοήθεια σας. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...