Προς το περιεχόμενο

Διαρροή του Xiaomi Mi 11 Ultra αποκαλύπτει δεύτερη οθόνη στο πίσω μέρος


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

15 λεπτά πριν, BadLucK_13 είπε

Κλασσικό Τσαόμι fan.

Τουλάχιστον εγώ έχω το θάρρος της γνώμης μου. Δεν αλλάζω συνέχεια λογαριασμούς

image.png.9645ab25db647613e1e41fee15ec1b88.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 116
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αρνήθηκα ποτέ το ποιος είμαι; 

Κλασσικό Tσαόμι fan έτοιμο για ad hominem. Δεν θα παίξω το παιχνίδι σου όμως 😛

Επεξ/σία από BadLucK_13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, privateer είπε

mi mix 3 με miui 12 κανενα προβλημα ολα δουλευουν αψογα

Και εγω με mi mix 3 miui 12, κανένα πρόβλημα. Poco F2 pro του έταιρου ήμισυ κανένα πρόβλημα. Μάλιστα έκανε update σε android 11 προχτές. Με το mi mix 2, επίσης κανένα πρόβλημα (μου το έκλεψαν, σνιφ), Redmi Pro exclusive κανένα θέμα (αυτοκτόνισε σε βραστή σάλτα ντομάτας) Mi4 κανένα πρόβλημα αλλά του είχα βγαλει τα μάτια στις customies οποτε δεν ξέρω πως ηταν το stable.

Για όσους έχου προβλήματα, μυρίζομαι ελατωμματικό hardware,

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Makatsoras είπε

αυτο? ωραιο.

 

7.png

Ναι φίλε μου το 256 σε μαύρο, σ'ευχαριστώ. Κατέληξα σ'αυτό γιατί γενικά με ενοχλούν τα notch και οι τρύπες στις οθόνες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το παλευει η Samsung και αλλοι για under display που ειναι η καλυτερη λυση, προσωπικα ομως αγοραζα ανετοτατα συσκευη χωρις selfie camera μιας και δεν την χρησιμοποιω καθολου αφου ειμαι ενας "αντικοινωνικος" των social media.

Επεξ/σία από ScorpioX777
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, ScorpioX777 είπε

Το παλευει η Samsung και αλλοι για under display που ειναι η καλυτερη λυση, προσωπικα ομως αγοραζα ανετοτατα συσκευη χωρις selfie camera μιας και δεν την χρησιμοποιω καθολου αφου ειμαι ενας "αντικοινωνικος" των social media.

Το παλεύει και η samsung και η xiaomi. Αλλά η selfie δεν είναι μόνο για τα social. Εγώ έχω βγάλει πολλές με τα παιδιά μου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
48 λεπτά πριν, ScorpioX777 είπε

Το παλευει η Samsung και αλλοι για under display που ειναι η καλυτερη λυση, προσωπικα ομως αγοραζα ανετοτατα συσκευη χωρις selfie camera μιας και δεν την χρησιμοποιω καθολου αφου ειμαι ενας "αντικοινωνικος" των social media.

Η πιο σημαντική  χρήση της selfie είναι για βιντεοκλησεις (viber, messenger, WhatsApp κτλ.)

Επίσης όταν θέλεις να βγάλεις μια ομαδική φωτογραφία με εσένα μέσα. Οικογένεια με παιδιά, φίλοι  κτλ. Δεν είναι μόνο για το Instagram!

Επεξ/σία από koutsis
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, koutsis είπε

Η πιο σημαντική  χρήση της selfie είναι για βιντεοκλησεις (viber, messenger, WhatsApp κτλ.)

Επίσης όταν θέλεις να βγάλεις μια ομαδική φωτογραφία με εσένα μέσα. Οικογένεια με παιδιά, φίλοι  κτλ. Δεν είναι μόνο για το Instagram!

 

32 λεπτά πριν, Retromaniac είπε

Το παλεύει και η samsung και η xiaomi. Αλλά η selfie δεν είναι μόνο για τα social. Εγώ έχω βγάλει πολλές με τα παιδιά μου.

Εμενα βγαζουν με τα δικα τους αν θελησουν να ανεβασουν καπου η να την εχουν με εμενα  και τη μανα τους.

Αναμνηστικες σε ταξιδια και τετοια οτι κανω το κανω με τις κυριες η τη φωτογραφικη με τριποδο...

Βιντεοκλησεις επισης δεν κανω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, ScorpioX777 είπε

 

Εμενα βγαζουν με τα δικα τους αν θελησουν να ανεβασουν καπου η να την εχουν με εμενα  και τη μανα τους.

Αναμνηστικες σε ταξιδια και τετοια οτι κανω το κανω με τις κυριες η τη φωτογραφικη με τριποδο...

Βιντεοκλησεις επισης δεν κανω.

Και καλά κάνεις. Απλά επειδή δεν την χρησιμοποιείς εσύ δεν μπορείς να λες όμως ότι είναι μόνο για social.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Xiaomi ανακοίνωσε πριν λίγες ημέρες το Mi 11, που σύμφωνα με τις κριτικές είναι μια πολύ αξιόλογη ναυαρχίδα, συνυπολογιζομένου και την τιμή της. Όπως όλα δείχνουν όμως, η εταιρεία κρατούσε κάτι ακόμη καλύτερο, καθώς το Mi 11 Ultra έρχεται με κάποιες επιπλέον τροποποιήσεις.

"Συνυπολογιζομένης και της τιμής της" ... μην ξεχάσουμε κι αυτά που ξέρουμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, Retromaniac είπε

Και καλά κάνεις. Απλά επειδή δεν την χρησιμοποιείς εσύ δεν μπορείς να λες όμως ότι είναι μόνο για social.

Εμενα περιμεναν οι αλλοι για να μαθουν οτι δεν χρησιμοποιηται μονο στα social...ενα παραδειγμα εδωσα αφου σημερα μια απο τις κυριες χρησεις της ειναι το ανεβασμα στα social, δηλαδη επρεπε να αρχισω να γραφω κατεβατα το τι δεν κανω και που αλλου χρησιμευει...εδωσα διευκρινησεις στο δευτερο ποστ μου μετα τις παραθεσεις σας, δεν εχει καμια χρησιμοτητα αυτη σου η παραθεση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, ScorpioX777 είπε

Εμενα περιμεναν οι αλλοι για να μαθουν οτι δεν χρησιμοποιηται μονο στα social...ενα παραδειγμα εδωσα αφου σημερα μια απο τις κυριες χρησεις της ειναι το ανεβασμα στα social, δηλαδη επρεπε να αρχισω να γραφω κατεβατα το τι δεν κανω και που αλλου χρησιμευει...εδωσα διευκρινησεις στο δευτερο ποστ μου μετα τις παραθεσεις σας, δεν εχει καμια χρησιμοτητα αυτη σου η παραθεση.

Όχι δεν περίμεναν να μάθουν από σένα, αλλά αφού ήξερες ότι υπάρχουν και άλλες περιπτώσεις δεν καταλαβαίνω το λόγο που χρησιμοποιήθηκε σαν επιχείρημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Retromaniac είπε

Όχι δεν περίμεναν να μάθουν από σένα, αλλά αφού ήξερες ότι υπάρχουν και άλλες περιπτώσεις δεν καταλαβαίνω το λόγο που χρησιμοποιήθηκε σαν επιχείρημα.

Δεν ηταν επιχειρημα ηταν μια αναφορα τι κανω προσωπικα...διαβασε παλι το πρωτο μου ποστ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...